Miał być zakaz atakowania graczy z niższych epok i co? I nic :(

  • Rozpoczynający wątek Alya
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8110

Guest
Nie jestem pewna czy dyskusja wciąż toczy się na temat :> Proszę wrócić do rozmów o atakach na słabszych graczy ;) No chyba, że temat został już wyczerpany...
 

DeletedUser3876

Guest
Od: sroka77 dzisiaj o 12:42
widze że jakas nowa kur-wa w sasiedztwie zawitała

Od: Guanabana dzisiaj o 12:47
Przekonasz się, że nie tylko ja :p już niedługo

Od: sroka77 dzisiaj o 12:48
niema jak cioty z wesołej kompani

Od: Guanabana dzisiaj o 12:51
Limitless i ANIOŁY CIEMNOŚCI też dadzą Ci wkrótce popalić. Szykuj obronę :p
No i jeden sąsiad z Emperiales też sobie poatakować.

Od: sroka77 dzisiaj o 12:57
zdejme obrone i po punkcikach a to co potrzebuje to zbiore sobie na czas

Od: Guanabana dzisiaj o 12:58
Spoko, nie rusza mnie to :) i tak Cię splądruję jak będę chciał.


Nieudana próba prowokacji :p

Witaj. Dość późno zobaczyłem Twój post i tak się składa że osoba o której piszesz znajduje się w mojej Gildii.
Chciałbym otrzymać oryginalnego screena rozmowy (na pw lub w grze), abym mógł wyciągnąć odpowiednie konsekwencje, jeżeli w oryginale jest tak jak napisałeś to takie osoby nie mają u nas miejsca i konieczna będzie relegacja (jest na okresie próbnym).
 

DeletedUser9456

Guest
Od: sroka77 dzisiaj o 12:42
widze że jakas nowa kur-wa w sasiedztwie zawitała

Od: Guanabana dzisiaj o 12:47
Przekonasz się, że nie tylko ja :p już niedługo

Od: sroka77 dzisiaj o 12:48
niema jak cioty z wesołej kompani

Od: Guanabana dzisiaj o 12:51
Limitless i ANIOŁY CIEMNOŚCI też dadzą Ci wkrótce popalić. Szykuj obronę :p
No i jeden sąsiad z Emperiales też sobie poatakować.

Od: sroka77 dzisiaj o 12:57
zdejme obrone i po punkcikach a to co potrzebuje to zbiore sobie na czas

Od: Guanabana dzisiaj o 12:58
Spoko, nie rusza mnie to :) i tak Cię splądruję jak będę chciał.


Nieudana próba prowokacji :p

Dziwne, bo ja tylko miałem dziś sytuacje jak gość rzucił się na mnie z wojskiem z epoki żelaza i szybko uciekł, jak moje zobaczył. :D

Ale tak to bez większych zmian. Zobaczymy co dalej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Witaj. Dość późno zobaczyłem Twój post i tak się składa że osoba o której piszesz znajduje się w mojej Gildii.
Chciałbym otrzymać oryginalnego screena rozmowy (na pw lub w grze), abym mógł wyciągnąć odpowiednie konsekwencje, jeżeli w oryginale jest tak jak napisałeś to takie osoby nie mają u nas miejsca i konieczna będzie relegacja (jest na okresie próbnym).

Ależ ja się na niego nie gniewam, wręcz przeciwnie poprawił mi humor swoim gimbusiarstwem. :p Zostaw go w Gildii jeśli to jedyne w czym zawinił nie karaj go za to, że go zaatakowałem. :p

EDIT: Oj chyba zakończył grę, bo odłączył drogę od ratusza i wszystko krzyczy o brak połączenia :p

>>> Prosze o przeniesienie tego typu rozmów na PW inaczej będę je kasować jako offtop. - Siorprajs
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Szczerze?

Problem leży według mnie w tym, że nawet jeśli posiadać będziemy Zamek z Deal oraz Cerkiew Wasyla na 10 poziomach, to i tak bonus do obrony ma się nijak. Dlatego rozważyłbym przemodelowanie bonusu do obrony oraz ataku z pereł Zamku z Deal, Cerkwi Wasyla, Posągu Zeusa, Katedry Akwizgrańskiej oraz Castel Del Monte. W jaki sposób?

Stworzyć wspólny jeden bonus, działający na jednostki zarówno na garnizon w mieście, jak i na jednostki atakujące. Bo na poprawę AI obrony, to ja przestałem liczyć...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Szczerze?

Problem leży według mnie w tym, że nawet jeśli posiadać będziemy Zamek z Deal oraz Cerkiew Wasyla na 10 poziomach, to i tak bonus do obrony ma się nijak. Dlatego rozważyłbym przemodelowanie bonusu do obrony oraz ataku z pereł Zamku z Deal, Cerkwi Wasyla, Posągu Zeusa, Katedry Akwizgrańskiej oraz Castel Del Monte. W jaki sposób?

Stworzyć wspólny jeden bonus, działający na jednostki zarówno na garnizon w mieście, jak i na jednostki atakujące. Bo na poprawę AI obrony, to ja przestałem liczyć...


ooo to wiesz ile bym miała bonusu... Do tego wieże, niepokonana w każdą stronę bo nawet jak ktoś będzie miał to samo w perłach itd to go pokonam:) Jak nie było pereł też się wszystkich atakowało nie mówiąc o jednostkach łucznik (pierwszy z strzeleckiej???) która była i jest zarąbista wielkość domku a muci daleko, 2 epoki w przód nimi walczyłam;)
Wiec pomysł nie trafiony nawet na obrona 0% i atak 0% można epoką niżej pokonać kogoś.

Jedyne co nas ratuje to wojny z udziałem 2 ludzi, jeżeli obydwoje są przed pc.
Myślałam też o dłuższym ataku w stylu atakuje a za 30 min dopiero rozgrywka, ale wszystkie pomysły o obronie ingerują w system gry. Będą wojny gildii będzie luźniej:)

Moderatorzy pewnie skróca temat bo nie na temat ;) Nawet bym to proponowała bo dalsze rozprawy prowadzą w las a tam więcej drzew tylko jest:p
 

DeletedUser9456

Guest
ooo to wiesz ile bym miała bonusu... Do tego wieże, niepokonana w każdą stronę bo nawet jak ktoś będzie miał to samo w perłach itd to go pokonam:) Jak nie było pereł też się wszystkich atakowało nie mówiąc o jednostkach łucznik (pierwszy z strzeleckiej???) która była i jest zarąbista wielkość domku a muci daleko, 2 epoki w przód nimi walczyłam;)
Wiec pomysł nie trafiony nawet na obrona 0% i atak 0% można epoką niżej pokonać kogoś.

Jedyne co nas ratuje to wojny z udziałem 2 ludzi, jeżeli obydwoje są przed pc.
Myślałam też o dłuższym ataku w stylu atakuje a za 30 min dopiero rozgrywka, ale wszystkie pomysły o obronie ingerują w system gry. Będą wojny gildii będzie luźniej:)

Moderatorzy pewnie skróca temat bo nie na temat ;) Nawet bym to proponowała bo dalsze rozprawy prowadzą w las a tam więcej drzew tylko jest:p

Nie do końca.

Bonus który ja sugeruje miałby mianownik taki sam jak mają obecnie perły, tylko były by dopasowane i pod atak i obronę. Pozostaje tylko wtedy pytanie, które z pereł wymaga nerfa lub buffa.
 

kirrax22

Szlachcic zagrodowy
Witam,

jakiś czas temu pisałam w dziale pomysłów, żeby nie można było atakować graczy z niższych epok, przykładowo, żeby gracz będący w epoce przemysłowej nie mógł zaatakować gracza mającego swoje państwo w epoce średniowiecza. Zostałam poinformowana, że tak będzie, bo miały temu zaradzić nowe sąsiedztwa.

Twórcy gry nie dotrzymali słowa. :mad:

Ja jestem w epoce kolonialnej, wśród moich sąsiadów są gracze w epoce przemysłowej i postępowej. Mogą na mnie napadać. :( Nie obronię się swoimi najlepszymi jednostkami przed ich najsłabszymi.

Poprawcie to w końcu. Albo zmieńcie zasady ataków. Żeby o możliwości ataku nie decydowało sąsiedztwo, ale możliwość zaatakowania innych graczy wyszukanych poprzez zakładkę rankingową, i dać prawo atakowania się każdy z każdym w ramach JEDNEJ EPOKI!

pozdrawiam
Alya

mam rozwiazanie twojego problemty brak wojska w obronie odechce sie atakowac bo zawsze sa lepsze cele drugie ustawienia zbiorow materialow mlotkow i kasy na konkretna godzine raz dizennie moze i mniej zgarniesz ale nigdy nikt nie wie jaka to godzina wiec sie logujesz zbierasz ustawiasz ponownie na jeden dzien i olewasz atakujacych w koncu im sie znudzi a co nowego sasiedztwato ja nie jestem zadowolony z tego wolalbym miec graczy z postepowej wokol a nie tych z jesieni kolonialnej rozkwitu i wczesnego po prostu nie sa dla mnie przydatni (perly rozbudowuje gildia i znajomi a plany alcatraz sa mi tylko potrzebne)
 

DeletedUser7630

Guest
Przecież bycie atakowanym w tej grze to jeden z najmniejszych problemów. Plądrowanie z kolei stanowi tylko część atakowania, więc z tym problem jest jeszcze mniejszy.
 

DeletedUser8110

Guest
Wydaje mi się, że nikt nie ma już nic nowego do powiedzenia w temacie... Ciągle krążymy wokół tych samych pomysłów, jedyne co pojawia się nowego to offtop. Także zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry