Lato 2023 - dyskusja

Jak zdobyć dom kartografa ?
Można go wylosować z map. Jak dobrze przetasujesz diamentami to nawet 8 sztuk trafisz. Potem oczywiście trzeba wybrać do wolnych slotów i kupić za ok. 3tyś diamentów. Ktoś tam wyliczył, że w ten sposób do max 1000 diamentów za sztukę wychodzi, więc jak ktoś nafarmił to ma ekstra budynek x8!
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Można go wylosować z map. Jak dobrze przetasujesz diamentami to nawet 8 sztuk trafisz. Potem oczywiście trzeba wybrać do wolnych slotów i kupić za ok. 3tyś diamentów. Ktoś tam wyliczył, że w ten sposób do max 1000 diamentów za sztukę wychodzi, więc jak ktoś nafarmił to ma ekstra budynek x8!
Teoria, tylko teoria. Nic więcej
 

Michalwlkp

Szlachcic zagrodowy
Witam.U mnie też błędy w zadaniach.Najpierw na androidzie przyznało mi nagrodę końcową a na windowsie mam to co na zdjęciu a jestem dopiero na 5 zadaniuSchowek02.jpg
 

Marik

Książę
Teraz nie da się niczego zebrać, na telefonie mi gre crashuje wchodząc na event, na pc działa ale jak ktoś chce zadań porobić to jest tragedia.
Jak można próbować sprzedać coś co nie działa...
 

kasia2389

Arcyksiążę
Proszę wydawcę gry o zajecie oficjalnego stanowiska, co i kiedy zamierzają z tym zrobić.
Tylko nie piszcie "Prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez system zgłoszeń, tam będziemy mieli możliwość pomóc.", bo sytuacja zapewne dotyczy Wszystkich graczy. I nawet niech sie wam nie pomyśli, że będziecie zabierać niesłusznie przyznane nagrody.


Po wgraniu nowej wersji popsuł się system przyznawania nagród w ewencie.
1686206811784.png

Po każdym wejściu pojawia sie zielony przycisk po kliknieciu jest szary, ponadto można otrzymać nagrode końcową:

1686206953419.png
 

Marabella

Szlachcic zagrodowy
ja też, od 2 dni mam problem z zebraniem nagrody za ukończenie serii zadań, myślałam że to jakiś chwilowy błąd, ale okazuje się, że nie jedyny..
 

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Mam to samo,a po odświeżeniu gry pokazuje że robie dopiero 9 zadanie,potem znowu pokazuje graty za zrobione 17 zadanie.
 

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Dobra błąd podobno naprawiony,ludki dostali po nagrodzie.
A co z tym że zrobiłem 17 zadań nie moge odebrać ulepszenia i pokazuje że robie dopiero 9 zadanie?
Bo to zostało nie poprawione i cofneło mnie do 9 zadania.
 

zebi29

Szlachcic zagrodowy
Ah zuu na to żech nie wpadł,czyli idąc tym tokiem rozumowania zostaje 3 zadania do końca eventu FoE robi aktualizacje wywala błąd i cofa nas do np.5 zadania evetu ijeee super znowu moge dublony zarobić nie no czad ☻ a stracony czas i nerwy to pies? ostatnio mnie wydymali po przedostatniej aktualizacji na 3,5mln klejnotów u handlarza antykami,support zlał mnie totalnie.
 
Ostatnia edycja:

iksPL

Szlachcic zagrodowy
Witam, czy jest możliwe że pod żadnym polem nie było klucza do kalendarza? IMG_3099.jpg
 
Ah zuu na to żech nie wpadł,czyli idąc tym tokiem rozumowania zostaje 3 zadania do końca eventu FoE robi aktualizacje wywala błąd i cofa nas do np.5 zadania evetu ijeee super znowu moge dublony zarobić nie no czad
Żebyś wiedział. Też bym się cieszył.
a stracony czas i nerwy to pies?
Czas może i tak. Powiedzmy sobie szczerze. Gramy w gre na kompie/komie co z założenia jest mordercą czasu. Nerwy? Pamiętasz, że robimy to dla przyjemności? Ja tam się nie zamierzam denerwować grą co by się w niej nie działo.
ostatnio mnie wydymali po przedostatniej aktualizacji na 3,5mln klejnotów u handlarza antykami,support zlał mnie totalnie.
To akurat mnie nie dziwi. Support ostatnio ma dziwne odpały. Tez mnie ich podejście ostatnio zdziwiło w mojej jednej sprawie. Ze zgłoszonym błędem muszę po prostu żyć (na szczęście to tylko błąd z grafikami na mapie świata w epoce kosmicznej). Ludzie z Gildii też się mocno skarżą.
 
Do góry