Lato 2020 - dyskusja

Status
Zamknięty.

chemik12

Wicehrabia
U mnie 4 światy - 4 wille na maksymalnym poziomie i co najmniej jedno Bocianie gniazdo na maksymalnym poziomie - bez wydawania diamentów :)
 

mayder

Baronet
U mnie na czterech światach wygląda to następująco:

F - gniazdo na 8 plus 5 dodatkowych zestawów, willa na 9, przepłynąłem następną mapę i mam jeszcze 5 dublonów.

E - gniazdo na 8 plus 3 dodatkowe zestawy, willa na 9, przepłynąłem półtorej mapy

D - dwa gniazda na 8 plus 4 dodatkowe zestawy, willa na 9, przepłynąłem następną mapę

A - gniazdo na 8 plus 2 dodatkowe zestawy, willa na 9, przepłynąłem następną mapę.

Łącznie na wszystkich światach zebrałem ok. 10 dublonów z incydentów i nie wydałem diamentów. Ogółem uważam event za udany choć mogłem na F zdobyć drugie gniazdo na maxa ale bawiłem się odwiedzaniem koła :p
 

Ferdinand

Baron
U mnie bez diamentów też Willa max plus kolejna mapka (z medalami chyba) przepłynięta, 12 fragmentów bociana. Ogólnie dobre wrażenia z eventu :)
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
u mnie na świecie F wygląda następująco - jedna willa , na maksymalny jak tylko zrobię dzisiejsze zadanie mam 2 zestawy bocianiego gniazda ale nie buduję , bo poziom 2 chyba się nie opłaca i też mam mapkę z medalami zrobioną ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry