Lato 2020 - dyskusja

Status
Zamknięty.
Moim zdaniem nagroda jak najbardziej warta uwagi, % do ataku zawsze się przyda a PR-ki też nie leżą na ulicy.
 

hddk

Hrabia
Mechanika eventu identyczna jak rok czy dwa lata temu, czyli kręcenie kołem fortuny do spółki z sąsiadami. Nic nowego nie doszło, ale moim zdaniem to plus, patrząc na zimowe reniferki czy mecze w zeszłym evencie :) Jak ktoś ma szczęście do koła, to powinien być zadowolony. Na Becie ustrzeliłem dwa pełne Bocianie Gniazda. Nagroda główna jak najbardziej spoko, rozmiar jak tarasy, ale 8 PR i duży % do ataku, więc można podmienić.
 

chemik12

Wicehrabia
Dokładnie. Zamiast tarasu główna nagroda - w końcu taras w większości przypadków daje graczom tylko PR, a tu i towary, PR, % do ataku - lepiej być nie może. Zwłaszcza by strzelić ulepszenie dla tarasu też trzeba trochę szczęścia i czasu...
 

OliverJr.

Hrabia
Mechanika eventu identyczna jak rok czy dwa lata temu, czyli kręcenie kołem fortuny do spółki z sąsiadami. Nic nowego nie doszło, ale moim zdaniem to plus, patrząc na zimowe reniferki czy mecze w zeszłym evencie :) Jak ktoś ma szczęście do koła, to powinien być zadowolony. Na Becie ustrzeliłem dwa pełne Bocianie Gniazda. Nagroda główna jak najbardziej spoko, rozmiar jak tarasy, ale 8 PR i duży % do ataku, więc można podmienić.
Używałeś diaksów? 2 pełne gniazda to jednak potrzeba trochę ulepszeń wylosować
 

hddk

Hrabia
Bez diaksów, ale ja mam szczęście do koła. Rok temu na każdym świecie ugrałem po 2 statki pirackie. Więc ogólnie letni event podoba mi się bardziej na drugi rok :) Tyle prób, czyli dublonów, potrzebowałem na Becie na kolejne zestawy Bociana: 3, 9, 8, 1, 4, 13, 3, 9, 1, 6, 8, 1, 2, 5, 11, 1, 4. Oczywiście tam jest trochę inna specyfika, mniej graczy, mniej aktywne sąsiedztwo. Koło się rzadziej odświeża i nagrody nie schodzą tak szybko.
 

OliverJr.

Hrabia
Ogólnie to gra dzisiaj muli strasznie i to nie tylko u mnie, bez znaczenia czy lte, światłowód czy inne sieci
 

Lider Dęblin

Szlachcic
Nic nie można zrobić, ani produkcji zebrać. ani powalczyć w wyprawach, bo samo ładowanie się armii trwa kilkanaście sekund. Normalnie to bym ze 3 walki zrobił a tak... ledwo jedną.
 

DeletedUser20939

Guest
no jakaś porażka... 30 min. zeby motywki zrobić? przy czym co 6tą wywalalo z gry? zbiory jakiś koszmar. na PCH/WG nie wchodze bo cierpliwości juz brakuje.. weźta dosyp węgla niech serwer sie ogarnie... godzine temu dalem sobie spokój z grą... a jak dalej pódzie ...
 

mastika

Wicehrabia
Giera muli od dobrego tygodnia. Dzisiaj napisałem do supportu, zastrzegając naturalnie, że próbowałem wyłączyć i włączyć jeszcze raz ;)
 

Von Grun

Wicehrabia
Doszły kolejne domeczki, stateczki i inne duperele do wyświetlania to muli. Pytałem w innym temacie jakie są wymagania sprzętowe dla obecnej wersji gry, ale bez echa.
 

OliverJr.

Hrabia
Mam sprzęt na którym Call of Duty: Modern Warfare idzie mi płynnie, a foe muli, to raczej nie kwestia wymagań
 

Von Grun

Wicehrabia
2 lata temu na nowym telefonie gra śmigała ze wszystkimi wodotryskami. Po jakiejś aktualizacji, gra stwierdziła, że mam za słaby telefon i wyłączyła animacje. Telefon był ten sam, więc coś w grze zabrało sporo z zasobów. Kiedyś gra śmigała na celeronie i 512mb ramu, teraz na dualcorze i 4gb ramu nie da się grać.
Gra obecnie zżera mi 80% procka i 2 gb ramu, nie wiem ile zżera COD bo nie mam ;)
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
Bez przesady ta gra nie ma nie wiadomo jakich wymagan, gram a. wlasciwie gralemw World of Tank i chodzila plynnie gdzie masz dynamiczna grafike, podobnie jak Call of Duty czy NFS. Mi zaczęło mulic na kompie wczoraj wieczorem, bardziej obstawiam że ich serwery nie ogarniaja, jest to gra przeglądarkowa wiec nie wszystko zalezy od sprzetu na jakim sie gra. A przynajmniej tak mi sie wydaje, chociaż informatykiem nie jestem.
 
Ostatnia edycja:

OliverJr.

Hrabia
Dokładnie jak Blade napisał, problem pojawił się wieczorem. Pytałem w gildii i problem powszechny, serwery nie ogarnęły albo jakąś "poprawką" nawalili. Z posiadanym sprzętem ma to niewiele wspólnego
 

Von Grun

Wicehrabia
Mastika pisała, że od tygodnia, czyli mniej więcej wtedy, kiedy weszła ostatnia poprawka ;)
To, że gra muli o 20 to problem powszechnie znany i omawiany wiele razy.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry