Lato 2014 w FoE - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
z obserwacji swojego sąsiedztwa zauważyłem , że największym powodzeniem cieszy się studnia życzeń . Bardzo często jest odświeżane koło , a gdy pojawia się studnia to zaczyna się polowanie ....
 

wuen

Hrabia
W moim sąsiedztwie podobnie - gdy tylko pojawi się studnia albo kryjówka łotrów - zaraz ktoś odświeża - zauważyłem, że najczęściej robią to gracze z końca listy...
Domyślam się dlaczego kryjówka - eliminują przewagę w ataku - żeby było śmieszniej to robią to najczęściej ci, którzy wystawiają w obronie 2 wędkarzy :)
Studnie to oczywiście eliminacja potencjalnej wygranej w postaci diamentów...
I żeby choć jeden z drugim spróbowali trafić w/w nagrody i dopiero odświeżyć - ale nie - od razu klik i pewnie uśmieszek, że zrobili psikusa ;)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie losowałaś ? Czyli dawałaś odświerzanie koła ?

Ja nie losowałam, na odświeżenie raz dziennie bilecik dawałam, jak kompletnie nic nie było czytaj monety młotki domki...

- - - Zaktualizowano - - -

Raz się przyznam ze dałam odśwież zamiast losuj z rozpędu, ale to było w porze wieczorowej :p
 

DeletedUser

Guest
Ja za każdym razem odświeżam bo kompletnie nic ciekawego nie ma.... albo 2/3 to monety i młotki albo same avatary. Już moim zdaniem lepiej odświeżyć w nadziei, że trafi sie lepsza kolejka niż miec duże szanse na tak potrzebne młotki które trafiam za każdym razem - jakby to monety nie mogły wypaść =(
 

DeletedUser10277

Guest
Ja tam cieszę się z tegorocznego eventu letniego, nie mam co narzekać. Dopiero zaczynam zadania Rinbina na motywację, a już wygrałem sześć studni życzeń, cztery świątynie wiedzy i legowisko tygrysa. Tyczy się to tylko jednego świata, gdyż na drugim, na którym gram póki co same młotki ;) Widać tak musi być, raz się poszczęści, a raz nie.
 

DeletedUser

Guest
W tej grze jak coś nie zostanie spartolone, to będzie to dzień stracony...

Po odświeżeniu koła ikony poprzednich nagród nie znikają - losuję coś nowego ale nie wiem co, nie da się sprawdzić jakie nowe nagrody są na kole. Brawo :haha:
 

DeletedUser13411

Guest
W moim sąsiedztwie wszyscy rzucają się na wieże sygnałowe jak desperaci... :? No, może nie wszyscy, ale jak tylko się pojawi to jest obstrzelana seriami kuponów. :) Chyba muszę być bardziej powściągliwy w atakach, bo jeszcze karma mnie rzuci do sąsiedztwa gdzie to ja będę z tyłu. :haha:
 

DeletedUser4428

Guest
czy wy też zauważyliście, jak beznadziejne są niektóre stare budynki eventowe np. zamek z piasku?
 

DeletedUser625

Guest
Wiadomo :p były robione wtedy gdy jeszcze nie było epok Modernizmu ani Postmodernizmu to wtedy i inaczej na statystyki patrzyli. Teraz to one mogą się schować. :p
 

DeletedUser11758

Guest
Event jest ciekawy. Nagrody za nie które zadania są za niskie. 5 lub 4 Rozpocznij produkcję która trwa 24 godziny. Za to dostaje się tylko jeden kupon. Nie wiadomo czemu ?. Trzeba czekać 24 godzi i następnym dniu można odebrać produkcję i dodatkowo masz dodatkowy cel. Robisz dwa zadania a dostajesz za to jeden kupon. Inne zadania dostajesz się aż 2 kupony np Zbuduje domki że swojej epoki . To zadanie jest łatwe i bardzo szybki je wykonuje. Szczególnie jeśli wylosuje się domki. To powinno się zmienić.Jak można dawać za dania które trzeba czekać wiele godzi tylko jeden kupon a zadania które nie trzeba czekać dostajesz aż 2 kupony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hej:)
Może powiecie mi o co chodzi. Weszłam do epoki kolonialnej, mam odblokowaną tylko technologię z muszkieterami. Zakręciłam kołem i wylosowałam jeden budynek mieszkalny z epoki kolonialnej, a jak zakręciłam drugi raz to pionierów. i nie mam tych pionierów w inwentarzu. dlaczego? jest tak mało losów i stracić chociażby jeden w taki sposób to duża przykrość, a taki fajny event.
 

DeletedUser13314

Guest
Jednostki niezależne dostajesz bezpośrednio do armii, a nie do inwentarza :) ja z innym pytaniem: na jednym świecie mam epokę rozwitu, na reszcie brązu lub żelaza, na rozkwicie pojawia mi się sporo fajnych nagród typu studnie, oazy, legowiska, wieże a na innych światach mam po 25-30 kuponów a nie widziałem ani razu studni na którą poluję. Ma to jakąś zależność?
 

DeletedUser4428

Guest
może i ktoś dać statystyki legowiska tygrysów w postmodermie? bo nie wiem, czy opłaca się trzymać na to bilety
 

DeletedUser12587

Guest
Szkoda tylko, że na szamana nie działają perły zwiększające zbiory zaopatrzenia i złota, no ale nie można mieć wszystkiego. ;)
 

DeletedUser13418

Guest
Wydaje mi sie ze to był jak dotąd najciekawszy event pod względem nagród
gram od lutego pierwszy jaki "zaliczyłem" był ten walentynkowy
wielki plus za te diamenty :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
)ja z innym pytaniem: na jednym świecie mam epokę rozwitu, na reszcie brązu lub żelaza, na rozkwicie pojawia mi się sporo fajnych nagród typu studnie, oazy, legowiska, wieże a na innych światach mam po 25-30 kuponów a nie widziałem ani razu studni na którą poluję. Ma to jakąś zależność?

Tak, to przez sąsiedztwa a raczej aktywność graczy w sąsiedztwie.
W sąsiedztwach ery braz/żelazo 80% graczy to martwe dusze, które nie grają, a w rozkwicie już procent jest dużo mniejszy.
Doskonale to widać po ilości otrzymanych medali. Tam gdzie graczy jest więcej, wiecej jest odświeżeń koło i łatwiej zobaczyć atrakcyjne przedmioty. Ponadto zapewne na koncie rozkwitu jesteś cały czas a na tamte tylko co jakiś czas wpadasz.
 
... wylosowałem oazę , więc mogę coś na ten temat powiedzieć .....
zajmuje 3x4 miejsca i daje 9200 sreberek na dobę + 5 towarów po zmotywowaniu ..... no i ładnie się prezentuje
.... oczywiście w epoce postmodernizmu
 

DeletedUser

Guest
Dzięki. No,ale cóż to ja ją pominąłem:(

Są na szczęście i dobre strony medali.<3 Na jednym świecie dostałem 3 świątynie wiedzy, 2 budynki produkcyjne za diaxy, dekoracje: feniks, baobab, kryjówkę łotrów, 2 słomiane chatki i jednostki niezależne. 8>
 
Status
Zamknięty.
Do góry