Lato 2014 w FoE - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13428

Guest
no ok trupek,może jestem ciemny,ciemniejszy od Was,ale i co Ty też skończyłeś te ewnty w 3 dni,tak?
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
No nie, ja skończyłem akurat w jakiś tydzień, ale tylko dlatego, że przez 4 dni byłem na wyjeździe bez dostępu do FoE... :D
 

DeletedUser12599

Guest
ricky napisał w temacie "Co w trawie piszczy", że event skończył w godzinę :D
 

DeletedUser

Guest
Skończenie eventu zajęło mi 2 dni, to nie jest żaden problem ;)

Znaczy się 2 dni do otrzymania diamentów, dodatkowe zadania od Rinbina robiłem normalnym systemem i kowali pousuwałem. Nie widzę jednak problemu, by skończyć event w max 2-3 dni - zależy, czy masz miejsce na odpowiednią ilość kowali.
 
Dzień dobry w niedzielny poranek
... chyba sporo ludzi pokończyło już swoje zadania , bo można zauważyć , że coraz mniej kręcenia kołem
... Event fajny , nagrody też fajne ... zadania myślę odpowiednio dobrane , chociaż osobiście jeszcze wszystkich nie ukończyłem .... Ale troszkę czasu jeszcze mi pozostało
 

DeletedUser12599

Guest
Zgadza się, event był niezły. To teraz czekamy na kolejny:























HALLOWEENOWY!!!!!!!! :D
 

DeletedUser10373

Guest
Mnie osobiście najbardziej urzekł event wielkanocny, siedzę wtedy 24h i czekam aż pojawi się jajeczko :D. Na ten event nie narzekam wygrałam: 2 razy plac zabaw, szklarnię, festiwal muzyczny, czołgi z postmodernizmu (przydadzą się na moim etapie drzewka), śliczny baobab i to tyle z tych rzeczy, które zapadły mi w pamięć. Reszta to zaopatrzenie i monety. Polowałam też na jakiś nowy avatar ale niestety nie udało mi się go zdobyć :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Mi też najbardziej podoba się event wielkanocny, ale z moim szczęściem znalezienie 50 jajek graniczy z cudem ;)
W tym evencie też mam pecha -zbieram całe możliwe zaopatrzenie z koła fortuny... Dobrze, że chociaż dorwałam dwa Śliczne baobaby i Szamana, bo już się zaczynałam zastanawiać jak wielkie szczęście w miłości będę miała, skoro w grze taki pech... ;)
 

DeletedUser3876

Guest
To i ja się pochwalę... 4 studnie, festiwal muzyczny (kilka dni wcześniej zakupiłem za diaxy:( ), legowisko tygrysa, 3 kryjówki łotrów i moja największa porażka 5 chatek słomianych i 4 bary plażowe :( . Pozostałe to budynki, zaopatrzenie, medale i monety.

Wy już o jajkach, a jeszcze nie zapominajmy o HALLOWEEN :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11123

Guest
w sumie event fajny. chciałem tygrysy i udało się trafić, wpadło trochę medali, park miejski i blok (mi się akurat przydadzą), z trochę mniej przydatnych rzeczy to warsztat samochodowy, fabryka samochodów pancernych, młotki, kasa i szaman. U mnie w kategorii klęski wystąpiły 3 zamki z piasku i masa niebywale potrzebnych planów do notre dame i wieży babel
 

DeletedUser12587

Guest
Rzutem na taśmę udało się zdobyć studnię życzeń, gdyby nie te 250 diamentów za zakończenie eventu nie byłoby to możliwe. Zadania zakończyłem dwa dni temu, więc losów już nie miałem, ale mogłem zakupić dwa losy za te darmowe diamenty i za drugim razem dało to efekt. :) Mam Oazę, Szamana no i co najważniejsze studnie życzeń, więc event co zrozumiałe uważam za udany. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ignik

Szlachcic zagrodowy
Szkoda, że tak mało zadań było. Głupio też, że praktycznie co drugie zadanie miałem coś w stylu "Ukończ 5 razy cykl produkcji trwający 24" i odrestauruj/zmotywuj x budynków, za co nagrodą był tylko jeden kupon. Ale poza tym to event bardzo fajny, zdobyłem kilka przydatnych budynków. Polowałem na oazę, legowisko tygrysa i studnie życzeń, ale się nie udało.
 

DeletedUser

Guest
Jedyny plus z eventu? 250 diamencików :p
No dobra i kilka medali bo dzielni sąsiedzi twardo mi medaliki fundowali. Teraz czekać na jakiś inny miły evencik :)
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Właśnie wykorzystałem ostatnie kupony na wszystkich sześciu światach. Efekty?
- w sumie 23 studnie, które w czasie trwania eventu 3 razy dały mi diamenty,
- 1875 diamentów za skończenie zadań (Chateau my love <3)
- kryjówka łotrów (pierwsza w karierze) i legowisko tygrysa na moim głównym świecie
- zestaw renowacyjny, dzięki któremu mogłem w końcu awansować moich czempionów do postmodernizmu.
Efektów ubocznych kręcenia nawet nie ma sensu wymieniać. Generalnie nie mogę narzekać :D
 

DeletedUser13445

Guest
coś jest nie tak z kołem, bo już trzeci raz mi sie dzieje, że się kreci non stop i nie wygrywam nic... a jak odswieze to kupon przepada i od nowa ;/ - trzy kupony mi zarlo...
 

DeletedUser3

Guest
Nie przepada. Nagroda jest w inwentarzu choć niestety nie ma jasnej informacji o tym co dostałeś.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie wiem, czy to tylko Polacy tak mają, że najpierw narzekają: "Mało zadań!:mad: Mało kuponów!:mad: Złe nagrody!:mad: Zupa za słona!:p", a potem przychodzi koniec tego "dobrego", to każdy mówi, że było dobrze i się udało. :D :haha:

Mówię o większości
 

DeletedUser

Guest
a ja sie zastanawiam czy nagrody za zrobienie wszystkich zadan zostaly juz rozdane czy nie, bo jesli zostaly to hm... wykonalem wszystkie zadanka i nie dostalem diamentow :(
 

DeletedUser4259

Guest
a ja sie zastanawiam czy nagrody za zrobienie wszystkich zadan zostaly juz rozdane czy nie, bo jesli zostaly to hm... wykonalem wszystkie zadanka i nie dostalem diamentow :(

nie dostałeś żadnych diamentów? miałeś 'po drodze' zadanie, za które jedną z nagród było 250 diamentów?

- jeśli wykonałeś to zadanie (bodaj 'zdobądź władzę nad prowincją') i nie otrzymałeś diamentów, to pisz do supportu

- a jeśli dostałeś, to finito :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry