Lato 2014 w FoE - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dobry, letni event ;)

Ja na innym serwerze, niż gram na głównym koncie (Cirgard), zdobyłem 2 oazy, farmę owoców i inne ,,drobnostki''. Za to dzisiaj na Cirgardzie zdobyłem 2 razy małą paczkę zaopatrzenia, więc nieźle, nieźle ^^
 

DeletedUser4259

Guest
a moim celem było zebranie 1700 diamentów - reszta to bzdety

oczywiście cel osiągniety kilka dni temu
 

DeletedUser14

Guest
U mnie głównie trafiały się budynki, monety i zaopatrzenie :p
 

DeletedUser13428

Guest
jeśli chodzi o te zadania co tu są rozpisane,to coś z nimi nie tak,bo co chwila mam :

Rozpocznij i ukończ cykl 24-ro godzinnej produkcji,coś tu chyba jest nie tak,
 

DeletedUser13428

Guest
jak to wszystko w porządku,co drugie zadanie cykl 24-ro h?
 

DeletedUser8110

Guest
Te zadania mają "spowolnić" graczy, żeby przypadkiem nie skończyli eventu w godzinę :)
Na becie narzekano, na za mało zadań, więc zostały wprowadzone dodatkowe z 24-h produkcją :)
 

DeletedUser12871

Guest
Jak ktoś się przygotował to event można skończyć w 2 max 3 dni ;)

Zadania były już podane wcześniej, tu dodałem "przerywniki" ;)

Zadania:
01. Zbierz po 2000 szt. zaopatrzenia i monet.
02. Ukończ 3 razy produkcję godzinną.
03. Wydaj 11 pr.
04. Odkryj technologię.
Wydaj 20 pr i 4x ukończ produkcje 24h - przerywnik żeby za szybko nie skończyć zadań - nagroda 1 kupon
05. Usuń 4 (dowolne) jednostki albo odkryj prowincję.
06. Zajmij sektor.
07. Zrekrutuj 3 jednostki ze swojej epoki albo 4 z poprzedniej.
Wydaj 20 pr i 4x ukończ produkcje 24h - przerywnik żeby za szybko nie skończyć zadań - nagroda 1 kupon
08. Wybuduj budynek kulturalny ze swojej epoki albo 2 z poprzedniej.
09. Wybuduj 3 budynki mieszkalne z obecnej epoki, albo 4 z poprzedniej.
10. Wydaj 14 punktów na perłę albo odkryj technologię.
Wydaj 20 pr i 4x ukończ produkcje 24h - przerywnik żeby za szybko nie skończyć zadań - nagroda 1 kupon
11. Posiadaj 120% zadowolenia + przeszpieguj 3 sektory.
12. Odkryj technologię lub podbij prowincję.
13. Wynegocjuj sektor.
5x ukończ produkcje 24h i zmotywuj i/lub odrestauruj 15 budynków - przerywnik żeby za szybko nie skończyć zadań - nagroda 1 kupon
14. Zdobądź 90 towarów lub przejmij sektor za pomocą wojska.
15. Przejmij prowincję.
5x ukończ produkcje 24h i zmotywuj i/lub odrestauruj 19 budynków - nagroda 1 kupon
5x ukończ produkcje 24h i zmotywuj i/lub odrestauruj 23 budynki - nagroda 1 kupon
5x ukończ produkcje 24h i zmotywuj i/lub odrestauruj 27 budynków - nagroda 1 kupon
5x ukończ produkcje 24h i zmotywuj i/lub odrestauruj 33 budynki - nagroda 1 kupon

KONIEC ;)
Za każde "normalne" zadanie dostajemy 2 kupony a za ostatnie dodatkowo 250 diamentów
 

DeletedUser13428

Guest
Jasne,tyle tylko że bez przerywników,które zostały wprowadzone,ponoć nie tak dawno,bo na BECIE się skarżyli że za mało zadań :haha:.Nomak o czym Ty piszesz jakie 2-3 dni,a doliczyłeś te przerywniki :]?dodać zadania ktoś potrafił,ale wydłużyć czas trwania ewentu,nad tym nikt nie pomyślał,policz sobie czas trwania przerywników które wstawiłeś? to jest 8 dni,więc w jaki sposób udało by Ci się to zrobić w 3?Nie mydl oczów.8>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12599

Guest
thor2605 da się :D Ja skończyłem event w 4 dni. Wystarczy nastawić sobie jak najwięcej budynków produkcyjnych i ustawić produkcje we wszystkich na 24h. Do zaliczenia zadania wystarczy zdjąć tyle produkcji ile potrzebujesz a resztę zostawić. Najbardziej polecanym budynkiem do tego jest kowal (zajmuje najmniej miejsca i wymaga najmniej ludzi).
 

DeletedUser13428

Guest
no to ciekawe,nie mniej jednak pozostaje czas do realizacji Twoich przerywników,24 godziny co 2,3 zadanie,chyba trzeba by zmienić zasady matematyczne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Thor, masz 20 budynków kowala, ustawiasz je na produkcję 24h, prosisz ludzi, żeby Ci je zmotywowali i możesz nawet tydzień na zbiory czekać, bo zmotywowanych budynków nie da się splądrować, a i zaopatrzenie od jakiegoś czasu się nie psuje. Jak się człowiek na to przygotował, miał dobrze ustawioną mapkę i technologie, to zapewne nawet i w dzień mógłby było skończyć wszystkie zadania. Tylko trzeba było wiedzieć o przerywnikach.
 

DeletedUser12599

Guest
Eh... A po co zmieniać zasady? Załóżmy że przed pierwszym zadaniem stawiasz 8 kowali i ustawiasz produkcje. Gdy produkcja się skończy to przy pierwszym przerywniku zbierasz produkcje z 4 kowali i ustawiasz produkcje na nowo, a pozostałych 4 kowali zostawiasz. Przy drugim przerywniku wystarczy, że zdejmiesz te 4 produkcje, które zostawiłeś wcześniej i masz zaliczone! Natomiast jeśli chodzi o punkty to wystarczyło mieć zapas w inwentarzu.
 

DeletedUser11123

Guest
trafiłeś w samo sedno thor. pierwsza zasada do zmiany to ilość budynków produkcyjnych. zamiast 5 stawiasz 20 i rewolucja matematyczna gotowa.
 

DeletedUser13428

Guest
no chyba..... tyle tylko że pozbywasz się bardziej potrzebnych budynków,a 24h to 24h i nic ani nikt tego nie zmienico ma motywka do produkcji 24 h,jedynie tylko podnosi młoteczki,a nie wydłuża czasu ani nie wydłuża,o czym mnie przekonujesz,że 24 h wydłużysz na 48 lub skrócisz o połowę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12599

Guest
Chodziło mu zapewne o to, że przy okazji zdejmowania produkcji do zadań mogłeś zarobić 2 razy więcej dzięki motywce.
 

DeletedUser13428

Guest
ale ludzie,co mnie to że mnie splądrują czy nie? to i tak czasu nie przyspieszy 24 h będą 24-a h
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Aleś ty jest uparty, no :D
W sumie w tych przerywnikach masz ile? 17 razy produkcję 24h ukończyć? Plus 20 w tych dodatkowych. Stawiasz 17 budynków kowali (jak chcesz to możesz jeszcze od razu 20 pod te zadania dodatkowe), ustawiasz im produkcję 24h. Następnego dnia wchodzisz, robisz 3 pierwsze zdania, dostajesz przerywnik, zbierasz 4x produkcję, wydajesz punkty z paczek/kupujesz punkty i wydajesz, robisz kolejne trzy zadania, znów zbierasz 4x produkcję plus punkty... I tak w kółko. Dochodzisz do ostaniego zadania, kasujesz diamenty i kupony, gratulacje, event skończony.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11123

Guest
Ty tak na serio?
Jeśli tak to postaram się jaśniej. Przy 10 budynkach produkcyjnych jesteś w stanie zrobić dwa zadania z prod. 24h dziennie. Gdy masz ich 20 to 4.
 

DeletedUser4428

Guest
Ja produkcję zawsze ustawiam na 24h, więc moglem skończyć ten event w 2 dni :D
 

DeletedUser13428

Guest
i co każdy z Was skończył zadania w 4-y dni jak kolega marghal?każdy z Was postawił 20 kowali,prosiliście o motywki i to wam skróciło czas produkcji,gdzie przerywniki?one wchodzą co 2-3 zadanie,na samym końcu jest ich tylko 5,jedno po drugim,o ile czegoś nie zmienią,może się to zrobi zostało jeszcze 5 dni

- - - Zaktualizowano - - -

i czemu nie skończyłeś?
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Ja nie wiem, w ogóle czytasz to, co Ci tam wyżej piszemy? Bo już naprawdę jaśniej się chyba nie da opisać jak skończyć event w 1, 2 czy 3 dni...
 
Status
Zamknięty.
Do góry