Karola

  • Rozpoczynający wątek Karola
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9

Guest
Odp: Karola

To kup sobie małego pieska, który będzie ci towarzyszył w podróży do lasku :)

Hm oj exodus z tej strony to ja cię nie znałem :)

Hm ze mną Karolka nie chcesz :((

To za kilka lat kogo byś wybrała xd :?
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Karola

hehe to ja ci zdradze coś o sobie co ja sie boje xd
mimo że mam 20 lat to boje sie pająków ;P
od dziecka xd
wiesz nie że idzie pająk po ścianie to piszcze czy coś ale zaczynam cały czas go obserwowac czy czasem... nie rzuca sie na mnie x |DD
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Karola

haha ;D
no np czegoś takiego. odrazu wskakuje gdzieś na drzewo ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Pająków też się boje i wszystkich robaków ;] Ostatnio np. poszłam się wykapać i tak mniej więcej po 15 minutach kapieli zobaczyłam pająka na płytkach... Wtedy zdecydowałam że czas kończyć i w trybie błyskawicznym oddaliłam się z łazienki. Też się boje że się na mnie rzuci :D

Mam małego pieska ale raczej by mnie nie obronił przed jakimiś dziwnymi stworami :( A nie chce :) i nie powiem kogo bym wybrała :D
 

DeletedUser9

Guest
Odp: Karola

Czyli dużo was łączy :p Ciekawe tylko kto by pierwszy krzyknął a kto uciekł :)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Karola

ja pierw uciekam potem krzycze xD
to jest nic. ja kiedys miałem ładny przypał ale to było za czasów gimnazjum bo teraz to wystarczyłoby strzepać pajączka do zlewu czy coś i po sprawie. słuchajcie tego.
kapałem sie wieczorem pod prysznicem wiadomo skońcyzłem i chciałem sie wytrzeć. dobrze ze mam 2 reczniki twarz i reszta. biore normalny recznik by se leb wytrzec itd itp patrze w srodku recznika pająk z długimi chyba 7cm nogami. oczywiście ja panika recznik odlozylem na miejsce i balem sie wziasc drugi bo myslalem ze tez tam siedzi. to ja delikatnei 2 palcami za 2 recznik i ogladam starannie. i niby nci nie bylo wiec sie obtarlem a tamtego recznika nie ruszalem dopoki mama go do prania nie zdjela xD

i jeszcze co do pajakow. jest jeden taki moj kolega. standardowo w tym samym miejscu zawsze siedzi pajączek u mnie w pokoju. wiesz z początku widziałem tam mala pajeczyne czy pająka to jak odkurząłem to razem z nim ale potem zobaczyłem ze mimo ze go sprzątam to i tak tam jest to od tamtej pory juz go nie ruszam. i siedzi sobie slodki pajączek. troszke urósł ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Ja pewnie też bym tak zrobiła ;] A co do pająka na ścianie... Ja odkurzam pająki jak tylko je zobaczę więc nie maja szans na przeżycie :D
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Karola

hehe ;P
teraz to tam nie problem mówie strzepałbym go do zlewu czy coś i po sprawie ;p. pewnie nie ręką tylko czymś bym se pomógł xD ale bym se poradził ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Ja nie. Ja bym już nigdy nie użyła tego ręcznika ;]
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Karola

hehe xD
a co gdybyś brała ręcznik a w nim tarantula? xd
bo ja bym ze strachu wybiegl spod prysznica i pdo kołdre xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Chyba bym umarła... Albo zabiła to paskudztwo krzykiem ;]

Ooo specjalnie szukałam tego dla ciebie :)

[video=youtube;MEkAAK_NuBQ]http://www.youtube.com/watch?v=MEkAAK_NuBQ[/video]

Taki mały pajączek... :o
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

ale stara, 20 lat !
matura z matematyki była łatwa :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Że ja stara?? Phi...

Dla mnie nie było to zbyt łatwe ;] Ale wiesz ja jestem debilem matematycznym wiec nie ma o czym gadać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

To po co temat robisz jak nie wiesz co w nim piszą ludzie :D ?
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Karola

bo to spamerka i liczy sie dla niej tlyko spam xd
 
Do góry