Karola

  • Rozpoczynający wątek Karola
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć wszystkim :D Jak łatwo się domyślić mam na imię Karolina. Jakiś czas temu stuknęło mi 20 lat (czuje się już taka staraaa...) Aktualnie mieszkam w okolicach Częstochowy, naukę już prawie zakończyłam-wczoraj pisałam maturę z matematyki :-/ a w czerwcu czeka mnie egzamin techniczny. Jeśli chodzi o to co lubię to ostatnio zainteresowałam się mechaniką samochodową :D wiem to dziwne jak na dziewczynę ale wydaje mi się to naprawdę ciekawe. Poza tym uwielbiam dobre filmy w szczególności SF, fantasy i horrory. Lubie tez pograć sobie od czasu do czasu -Dragon Age to nadal moja ulubiona gra- a tak ogólnie to jak większość osób uwielbiam dobra zabawę :) Nie lubię chamstwa i braku szacunku dla innych, traktowania ludzi z góry, stereotypowego myślenia i znęcania się nad zwierzętami.

No i to chyba na tyle :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Witaj Karolino! :)
Naprawiasz samochody już sama? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Jeszcze nie :D Jak na razie jestem na etapie przyglądania się jak ktoś naprawia i zapamiętywania tego co ciekawe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Swego czasu dorabiałem też na warsztacie, na początku też mnie to fascynowało :p
Później jak już nauczyłem się robić pewne rzeczy to strasznie szybko mi się to znudziło.
Fakt jest taki, że ja miałem określone czynności (przekładki kierownicy).
Dla Ciebie to może będzie coś innego, każdy przyjeżdża z innym problemem prawda :)


A jak tam matura?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Wiesz ja po prostu przyglądam się jak mój wujek naprawia samochody lub gdy moi znajomi 'grzebią' przy swoich. Wiesz każda rzecz w końcu się znudzi :) A co do matury to nie za dobrze mi poszło... Nigdy nie byłam dobra z matematyki ;-/ Polskiego i angielskiego się nie boję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Oj tam, też wczoraj miałem egzamin, ostatni..zdałem hehe więc nie przejmuj się :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Nie przejmuję się :) Jestem optymistką-zawsze i wszędzie. No to gratuluję :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Cossack aaa sama nie wiem :) Moje myśli po prostu często podążają w nieodpowiednim kierunku ;)

SilverRanger nie mam zielonego pojęcia :D
 

DeletedUser9

Guest
Odp: Karola

A jakie masz niebieskie ?? a może różowe :>?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Zgadnąć kolor każdy potrafi i za-spamować temat;] Hmmm... Zastanowie się co dla ciebie wymyślić i dam ci znać. Chyba że masz jakąś propozycję ;]
 

DeletedUser9

Guest
Odp: Karola

Zgadnąć kolor każdy potrafi i za-spamować temat;] Hmmm... Zastanowie się co dla ciebie wymyślić i dam ci znać. Chyba że masz jakąś propozycję ;]
Mogę np dać link do fb :p ale nie wiem czy to nie będzie za duże :) może na początek poszukam jakiegoś zdjęcia ale to musiała byś mi w temacie moim truć o to :) bo tak to mi się nie chce :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Silverek dla ciebie mogę 'potruć' ci w temacie :)

Uwielbiam czytać książki :)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Karola

Wiesz czemu Silverek chce byś mu truła w temacie? Bo przegoniłem go z liczbą postów w moim temacie i chce mnie teraz przegonić skubany ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karola

Wiem wiem domyśliłam się ;] Taki z niego 'szczwany lis' :D ^^
 

DeletedUser9

Guest
Odp: Karola

Wiesz czemu Silverek chce byś mu truła w temacie? Bo przegoniłem go z liczbą postów w moim temacie i chce mnie teraz przegonić skubany ;P

Oj tam oj tam już nie przesadzaj :) nie chce zająć twojego pierwszego miejsca po prostu nie chce stracić drugiego :)
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Karola

Heh no mam nadzieje bo wtedy dopiero zacząłbym spamować ;P
 
Do góry