Karola

  • Rozpoczynający wątek Karola
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak kiedyś poznam tą grę lepiej albo będę miał czasu odpowiednio dużo jak nowy świat otworzą to może się spotkamy w takim razie ;)
Obyś długo czekać nie musiała tylko :D
 

DeletedUser

Guest
Bryfft mówi że w pierwszym kwartale nowego roku więc nie jest źle ^^
Jak tylko wszystko ruszy to będę czekać na twoje zgłoszenie do gildii ;)
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się że szybciej pojawią się nowe światy... Na epoki chyba będzie trzeba trochę poczekać :)
 

DeletedUser5005

Guest
Hola hola to jest chyba temat o witaniu Karoli, a nie o gadaniu o innowacjach nie? ^^
 

DeletedUser

Guest
Pomijając ten fakt, że sama Karola nie zwróciła na to uwagi.
 

DeletedUser

Guest
W tym temacie rozmawiano chyba już o wszystkim więc mała wzmianka o innowacjach mi nie przeszkadza ;)
 

DeletedUser1724

Guest
o.O matko kto nas odwiedził xD Witaj ^_^

A co u Ciebie słychać ciekawego bo jak widzisz ja nadal jestem naczelnym tego forum haha xD Wreszcie doczekałem się czystej krwi królewskiej po wielomiesięcznych transfuzjach :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Aaaa u mnie wszystko po staremu :)
Rozluźniło mi się w szkole, mam więcej czasu więc czekam na nowy świat żeby dołączyć do gry ^^

No właśnie widzę że nadal jesteś 'naczelnym spamerem' ;) I to krwi królewskiej! ;]
A poza spamowaniem to co porabiasz? Co u ciebie? :)
 

DeletedUser1724

Guest
Już nie spamuje i nie offtopuje, a więc jest dobrze ^_^

A ogólnie od 2 tygodni jestem na urlopie i idę do roboty dopiero 7 stycznia :D Teraz przygotowuję się do imprezy Sylwestrowej w moich skromnych progach bo w Łodzi żadnej większej imprezy nie będzie więc parapetówka musi być, a jechać też mi się nie chciało nigdzie jak i wielu moim znajomym :p Mam tylko nadzieję, że sąsiedzi mi wybaczą ^^
 

DeletedUser

Guest
'Już nie spamuje i nie offtopuje...' tego bym się po tobie nie spodziewała ale wierzę na słowo :)
No proszę temu to dobrze... Urlop, imprezy...
Ja też się na domówkę wybieram, są gdzieś w mieście jakieś imprezy ale jakoś mnie nie przekonują =]
A sąsiedzi muszą wybaczyć... Innego wyjścia nie mają :)
 

DeletedUser1724

Guest
No dobrze z tym urlopem lecz gdyby to On był w czasie, kiedy to nie ma żadnych Świąt i na spokojnie go spędzić :D Ja mam jednego nadwrażliwego sąsiada pod sobą, który to już odwiedził mnie 3 razy bo mu coś nie pasowało ale ostatnim razem pogoniłem go z nożem i od tej pory mam spokój i mam nadzieję, że się nie napatoczy :D A z tym nożem to przypadek, bo akurat w kuchni coś kroiłem --> dzwonek do drzwi --> poszedłem --> otworzyłem, a ten z wejścia do mnie zaczął się bulwersować no to go pogoniłem z nożem w ręku hahaha ^^
 

DeletedUser

Guest
Ja najchętniej przespałabym te całe święta... Budziłabym się tylko na sylwestra ;)

Taaaa przypadek... Pewnie czaiłeś się już od dłuższego czasu z tym nożem. Czekałeś tylko na odpowiedni moment :D
Wiesz wcale się nie dziwie że masz teraz z nim spokój :)
 

DeletedUser1724

Guest
Ja najchętniej przespałabym te całe święta... Budziłabym się tylko na sylwestra ;)

Święta są fajne bo jednak mają swój urok lecz w tym roku bez śniegu była totalna klapa, a bynajmniej w centralnej Polsce :( Mi w Łodzi już od 3 dni słońce świeci kurna ... :D Nie długo Zima będzie tylko na papierku i na termometrze z lekko minusowa temperaturą .... Pamiętam jak bywało ponad -30 stopni i śniegu po kolana :p
 

DeletedUser

Guest
Ja jakoś nie odczuwam tego uroku świąt :)
U nas też śniegu nie było i nadal nie ma ale to akurat mnie cieszy bo nienawidzę zimy :) Należę do osób ciepłolubnych ^^
Powiem ci że w w tamtym roku było u nas maksymalnie 35 stopni mrozu... Myślałam że umrę :D
 

DeletedUser1724

Guest
Ale zabalowałem, że dopiero teraz wytrzeźwiałem .... ^^ Normalnie się skułem w Sylwka jak nigdy :( Następny dzień to był dla mnie ten odwołany Koniec Świata, a nie Nowy Rok :D

Karola, a Ty żyjesz po Sylwku czy jeszcze dochodzisz do siebie ^^ :D
 

DeletedUser

Guest
Żyje, żyję... Nie było ze mną źle więc nie mam co narzekać :)

Jak to mówią 'kac to kara za przerwę w piciu' ^^
 

DeletedUser388

Guest
Witam ponownie w wesołym gronie. Szkoda tylko, że bez starych przyjaciół (Apocalypto, sinner, itd....) :(
 

DeletedUser

Guest
Cossack! :D Pewnie że jestem :p

Myślałam że ty już nie zaglądasz na forum ;]
 

DeletedUser256

Guest
bo miałem nie zaglądać ;p
ale z nudów znowu jestem :)
tęskniłaś ? :D
 

DeletedUser

Guest
No pewnie że tęskniłam! :D
A co do książek (będę pisać w jednym temacie) to trylogia zdrajcy była dla mnie o wiele słabsza niż czarnego maga :/ a misja ambasadora mnie strasznie nudziła...
Ja czytałam ebooki więc nie miałam problemu ze znalezieniem ich :)
 

DeletedUser256

Guest
łeeee
poszłaś na łatwiznę :D
ja mam wszystko na zamówienie... :/
inna sprawa że nie chciało mi się za specjalnie szukać :D
 
Do góry