Karnawał w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
550 serc za 5 pkt ? to jest nagroda czy drwiny z graczy ?
5 Punktów Rozwoju ma wartość 250 Diamentów przy zakupie bezpośrednio z górnego paska.
Jedno serce w zależności od tego, którą paczkę wybierzesz możesz kupić za 0,4 do 0,5 Diamentu (przy zakupie 10 000 Serc, koszt pojedynczego serca maleje). Czyli 550 serc "kosztuje" od 220 (0,4 * 550) do 275 (0,5 * 550) Diamentów. Zgodnie z moimi wyliczeniami jest to rozsądna cena, tym bardziej, że serca możesz zdobyć za darmo, nie musisz ich kupować za Diamenty. :)
 

DeletedUser13695

Guest
Jezu widze i nie wierze ze ktos odpowiedzialny za podawanie informacji graczom mogl udzielic takiej odpowiedzi. Drapacz dna waty 750 diamentow wart jest 900 serc a paczka warta 50 dixow wyceniana jest na 500 . Jest w tym jakas logika ?
 

DeletedUser16730

Guest
Drapacz dna waty 750 diamentow wart jest 900 serc a paczka warta 50 dixow wyceniana jest na 500 . Jest w tym jakas logika ?

Przecież Siorp napisała, że w grze nie zawsze musi być logika.
Ale spokojnie, tutaj prawo działa wstecz, jutro się obudzisz i po 700 diaxów dopłaty za każdy drapacz zniknie z portfela.
 
Przecież Siorp napisała, że w grze nie zawsze musi być logika.
Ale spokojnie, tutaj prawo działa wstecz, jutro się obudzisz i po 700 diaxów dopłaty za każdy drapacz zniknie z portfela.

To będą musieli wzywać komornika, bo ani razu nie kupiłem diaxów, a na wszystkie DNA mnie nie stać. Chyba, że w debet to ujmą i będą sukcesywnie odbierać każdy zdobyty diament ;)
 

DeletedUser14806

Guest
To tak może kilka słów o evencie , Wyjątkowy , Cudowny , Zbalansowany , Sprawiedliwy , Tani , Dobrze Zakodowany...Losowość taka że jak tylko pomyślę to wpada mi to co chce , klikam raz odrazu zgarniam cała pule serc , klikam dwa za 700 mam pewniaka światynie wiedzy nooo tak to można pograć! a nie tak jak malkontenci wypisują bzdury że niby drogo i w ogóle , ale że jak jedna św za 100 zł to drogo?? albo że wieżyczka za 30zeta? no ludzie taniej to juz nie bedzie a event no wprost miodzio aż rozpływam sie w zachwycie a jak sobie klikam te 11 różyczek bo akurat jest pula serduszek i wiem że mnie system nie wydyma i nie będe musiał kupować za diamenty to ja to kocham poprostu Dobra Zmiana!
 
Zamiast 5% wygrania w skrzyni to tą studnię dać zamiast 5% szans na serca. Studnia zabierana graczowi ulega dezintegracji aby nie kumulowały się tak jak serca. Ponieważ jak ktoś już trafi to będzie zbyt zbalansowany i za szybko zrówna się z tymi graczami co klikają kilka lat.
 

DeletedUser16083

Guest
czy kryjówka łotrów była już jako nagroda obok skrzynki do bezpośredniego kupienia?
 

DeletedUser14806

Guest
A i jeszcze lubie to jak raz uda ci sie zgarnąc wiecej serduszek to automatycznie nastepnym razem kiedy próbuje ustrzelić kolejna kumulacje to nawet kupujac za diamenty róże niema szansy trafić bo KOD tak fajnie działa ze uniemożliwia zbytnie wzbogacenie sie;P ten algorytm przypomina stosowane w kasynie , raz wygrasz to potem cie 3 razy bardziej pojada. Wciskanie kitu że tu jest losowość ociera sie o s-fi
 

DeletedUser11629

Guest
A i jeszcze lubie to jak raz uda ci sie zgarnąc wiecej serduszek to automatycznie nastepnym razem kiedy próbuje ustrzelić kolejna kumulacje to nawet kupujac za diamenty róże niema szansy trafić bo KOD tak fajnie działa ze uniemożliwia zbytnie wzbogacenie sie;P ten algorytm przypomina stosowane w kasynie , raz wygrasz to potem cie 3 razy bardziej pojada. Wciskanie kitu że tu jest losowość ociera sie o s-fi
Bezczelnie łżesz i podżegujesz, podżegiwaczu Ty jeden!!! Losowosc jest jak najbardziej dobra i sluszna, poniewaz zostala ZBALANSOWANA. Jestem tego pewna, jak tego, ze 133% to nowe 100%...

Jak sobie przypomne, ze kiedys bronilam balansowania rankingu... moment, torebka na wymioty, szybko... uff...

Co tak sie pultacie o te losowanie serduszek... tak Wam zal tych monet, mlotkow i wiechci, ktore za nie losujemy...? :/
 

DeletedUser8110

Guest
A i jeszcze lubie to jak raz uda ci sie zgarnąc wiecej serduszek to automatycznie nastepnym razem kiedy próbuje ustrzelić kolejna kumulacje to nawet kupujac za diamenty róże niema szansy trafić bo KOD tak fajnie działa ze uniemożliwia zbytnie wzbogacenie sie;P ten algorytm przypomina stosowane w kasynie , raz wygrasz to potem cie 3 razy bardziej pojada. Wciskanie kitu że tu jest losowość ociera sie o s-fi
Zdobyte poprzednio serduszka nie wpływają w żaden sposób na kolejne losowania. Przeceniacie złożoność kodu gry. :)
 

slimjim2

Baronet
Może ktoś zapytał o to wcześniej, ale szybko przeleciałem i nie mogę znaleźć.
Powiedzcie dlaczego na nagrody np. z tego eventu, czyli serca / róże, nie działa bonus z Chateau Frontenac? Tzn czemu nagroda nie jest zwielokrotniona o konkretny procent z tej perły?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Powiedzcie dlaczego na nagrody np. z tego eventu, czyli serca / róże, nie działa bonus z Chateau Frontenac?

Bo Chateau ma konkretnie wymienione nagrody które zwiększa z zadań i nie ma wśród nich wymienionej waluty eventowej.
źródło: perła chateau i jej opis, lub https://pl.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Château_Frontenac
Dostarcza monety co 24 godziny oraz zwiększa zyski z wykonywanych zadań (monety, zaopatrzenie, towary, Diamenty, medale).
 

DeletedUser16352

Guest
Mnie ten event nie rozpieszcza. Wylosowuje mi same róże ze skrzynek. ;/ Właściwie to już się się nie chce.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Event zarąbisty, dzięki niemu mogłem postawić Obserwatorium, bo jak mi brakowało dwóch planów, tak jak zacząłem losować to od razu wpadły :)
tylko, że jak mi brakuje SW i studni, tak nie chcą wpaść, 15 losowań pod rząd, żeby SW trafić i nic z tego
dobrze, że już zakończyłem zadania i resztę dni eventu mam w 4 literach
 

DeletedUser17476

Guest
wydaje mi się, że raczej nie skoncze eventu na czas ponieważ mam trudności ze zdobyciem potrzebnych towarów, a generalnie nie płacę za gry darmowe. ale parę fajnych nagrod wpadło wiec jakos bardzio nie będe narzekać :).
 

DeletedUser12715

Guest
dobrze, że już zakończyłem zadania i resztę dni eventu mam w 4 literach

SZCZĘŚLIWCZE!!!
nie każdy "alkoholik" i "ćpun" ma tak dobrze jak Ty :haha:
Ja niestety ślęczę przy tym evencie i już chyba dla samego zbierania tych serc nie mogę się od niego odkleić. A w efekcie skończy się tym co u Ciebie. Pewnie wyląduję z kilkoma zestawami róż :p Już nawet modlę się żeby to się jak najszybciej skończyło bo po tym evencie, albo trafię na odział dla nerwowo chorych albo już sam się zgłoszę do "MONAR-u" :idiot:

PS
Może mi ktoś podpowiedzieć czy Zakątek Mówców albo inne eventowe, stare nagrody (ale nie stricte budynki mieszkalne), które dawały nikłe, ale zawsze ilości obywateli (np. różne świątynie, lub pary królewskie, o! albo kiosk) to budynki rezydentne czy nie??
Pytam bo do tego zadania eventowego zamiast stawiać dodatkowe domy (których i tak nie potrzebuję) i zaraz je usuwać bo teren zajmują dostawił bym właśnie taki Zakątek. Tylko czy to zostanie zaakceptowane?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Fatherland

Książę
Mi się event podoba zdobyłem upragnione świątynie inspiracji zgodnie z prawdopodobieństwem. Mogę je postawić a potem schować chwytakiem aby na zawsze znikły z mojego inwentarza tak jak legendarna ciastkarnie. Oczywiście to nie wina zamulenia gry :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry