Karnawał w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17272

Guest
czy ktos moze wie czy azyl czempiona pojawi sie jeszcze obok skrzyni lub w skrzyni?
 

DeletedUser6543

Guest
sztab.jpg
Od początku eventu uzbierałam tyle, ile widać na załączonym obrazku (- 900 serc za Drapacza dna; dla osób z niższych epok wspomnę, że to diamentowy budynek mieszkalny w Arktyce).
I jak widzę Sztab chorążych (totalny badziew) za 2000 serc, to nie wiem, czy się śmiać czy płakać...
Teraz na serio, bo to kpiny jakieś, zatrudniajcie przy eventach czy innych dodatkach choć jedną osobę, która w to gra...
Zarówno w 4 etapie wypraw, jaki i tu, już na pierwszy rzut oka widać, że ktoś ma problem z ustaleniem realnej wartości oferowanych nagród. Może ankieta dla graczy byłaby pomocna? Sama już nie wiem...
Ale żal patrzeć jak przy każdej okazji ktoś psuje tę grę:(
 

DeletedUser3

Guest
Wydaje mi się, że możesz po prostu poczekać na inną nagrodę, jeżeli ta Ci nie odpowiada :). Skoro Sztab chorążych to "totalny badziew", to przecież za 500 serc też byś go nie wzięła. Nie ma więc dla Ciebie znaczenia ile kosztuje.
 

DeletedUser

Guest
Balans to FPS i paczki PR, a nie serca w Evencie. Jakaś zmiana?
 
Wydaje mi się, że możesz po prostu poczekać na inną nagrodę, jeżeli ta Ci nie odpowiada :). Skoro Sztab chorążych to "totalny badziew", to przecież za 500 serc też byś go nie wzięła. Nie ma więc dla Ciebie znaczenia ile kosztuje.

@herbi ma rację w przypadku braku ustalenia jakiejś logicznej wartości fikcyjnych przedmiotów. Sam oczom nie wierzyłem jak zobaczyłem, że Drapacz DNA był za 900 serc, aż z radości dwa wziąłem, bo na więcej i tak mnie nie było stać, a i tak pewnie bym nie wziął.

Drapacz DNA - 750 diamentów - 900 serc
Sztab chorążych - nie do kupienia - 2000 serc

Sztab jest kiepskim budynkiem nawet jak na brak możliwości zdobycia go poza różnego rodzaju eventami. Drapacz DNA z kolei kosztuje dość dużo diamentów jakby nie było dla niektórych jest to rozszerzenie terenu, albo kilka. Patrząc po ostatnich zmianach to Inno stara się wymusić na graczach kupowanie diamentów, a tutaj taki prezent z ich strony w postaci taniego budynku za diamenty. Nie ma w tym logiki. Gracz nie musi wydawać diamentów na budynek, który przynosi spore korzyści, natomiast jest zmuszany (jeśli nie ma wystarczającej ilości serc i bardzo chce mieć ten sztab) do kupowania diamentów żeby zdobyć upragniony budynek, który na prawdę jest bezużyteczny. Jedyne co mi przychodzi do głowy to fakt, że gracz, który chce posiadać sztab jest naiwny i niedoświadczony. A to bardzo nieładnie żerować na naiwności ludzi :(

Poza tym skoro istnieje spora grupa graczy, którzy wypowiadają się i zgodnie twierdzą, że nagrody nie są adekwatne do "sercowej" ceny to coś w tym musi być.
 

DeletedUser

Guest
1. Support ma zawsze rację.
2. Żyleta ma zawsze rację.
3. Poza Żyletą rację ma Bryfft a jak nie to ad. 2.
4. Jak pkt. 2 nie wypali to pkt 6.
6. Omijasz pkt. 5 :) Widzisz?
7. A... nie ma 5? No to ad. 1
 

DeletedUser3

Guest
Nie mam jakiejś ochoty się z Tobą przegadywać, TODAKO :). To co napisałem to tylko moja opinia a nie żadne oficjalne stanowisko kogokolwiek poza moją prywatną osobą.
Jak mam rację, to fajnie. Jak nie mam, to też fajnie, kto inny ma (herbi, czy ktoś inny z przedmówców) :).
 

DeletedUser6543

Guest
Matko! Nie o racje tu chodzi tylko o to, by w końcu wziąć się do roboty i zająć niedociągnięciami a nie, jak miało to miejsce ostatnio, nic nie wnoszącą grafiką w profilu, dumnie nazwaną - Osiągnięcia.
Ile razy można zgłaszać te same błędy? Kogoś to faktycznie interesuje?
Jeśli nie, sądząc po efektach, napiszcie wprost to my przestaniemy się denerwować i zgłaszać, Wy będziecie mieć więcej czasu na różne przyjemności i wszystkim będzie łatwiej.
 

DeletedUser

Guest
Amen i Bóg zapłać. A co do Boga to daj mi cierpliwości... I na wszelki wypadek milion dolarów. Nie dawaj mi tylko siły bo będę potrzebować adwokata :(
 

DeletedUser17272

Guest
ciagle chrzania o balansie, ze te paczki pr znikly by lepiej zbalansowac gre a tu takie kwiatki, no prosze :)

banda sciemniaczy ^^
 

DeletedUser11629

Guest
Wezcie powiedzcie, ze jest jakis bug i skonczcie ten sromotny event. Dajcie wszystkim do inwentarza to kartoflane pole (ten wielki jak stodola budynek, ktory produkuje cale 2 pyrki) i juz sie nie przekrzykujmy. Nudny juz ten event, a balans losowania skrzyn taki, jak u pijanego podloga. 1 swiat - galeria w skrzyni, 7 skrzyn otwartych i 4 kanaly (reszta jeszcze "lepsza"..), 2 swiat z 7 skrzyn kanalow dla odmiany 5... Za chwile zreszta zbalansujecie te kanaly, bo uznacie, ze sa zbyt "mighty and powerfull", a mialy byc tylko "good".

Ten event to KARNAWAŁ, w skrocie KA-NAŁ... A w jeszcze wiekszym skrocie to eleganckie slowo na ordynarne gunwo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17054

Guest
Wezcie powiedzcie, ze jest jakis bug i skonczcie ten sromotny event. Dajcie wszystkim do inwentarza to kartoflane pole (ten wielki jak stodola budynek, ktory produkuje cale 2 pyrki) i juz sie nie przekrzykujmy. Nudny juz ten event, a balans losowania skrzyn taki, jak u pijanego podloga. 1 swiat - galeria w skrzyni, 7 skrzyn otwartych i 4 kanaly (reszta jeszcze "lepsza"..), 2 swiat z 7 skrzyn kanalow dla odmiany 5... Za chwile zreszta zbalansujecie te kanaly, bo uznacie, ze sa zbyt "mighty and powerfull", a mialy byc tylko "good".

Ten event to KARNAWAŁ, w skrocie KA-NAŁ... A w jeszcze wiekszym skrocie to eleganckie slowo na ordynarne gunwo.
Tfórcy gry maja na to rade w tipach pisza zeby ustawic kilka kanałow jeden za drugim i zrobic sobie w miescie "kacik wenecki"
powiem tak : ktos powinien zmienic dilera albo brac połowe :)
 
Czy ktoś wspaniałomyślny grający na becie może powiedzieć czy w karnawale będą jakieś ciekawe nagrody do wzięcia za serca? Poprzez ciekawe mam na myśli studnie życzeń (tak, wiem, że są dostępne teraz), może jakieś diamenty, paczki PR (duże, a nie średnie), ŚW, albo bazary?
 

DeletedUser17004

Guest
Piszę z punktu widzenia nooba. 8.02 - 17.02 - 10 dni. 240 róż z dni plus 110 z nagród i zakupów. Razem 350. Smalę cholewki wyłącznie do najlepszej maski. Czyli 350 strzałów, 7 trafień, szansa 2% przy teoretycznej 5%, i to biorąc pod uwagę, że średnio co 10 strzał zwiększam prawdopodobieństwo do 10%. To nie jest zabawa, to jest kpina. Jeśli zakładacie rozkład statystyczny dla 100.000 prób, to piękny algorytm. Oczywiście prawdopodobieństwo trafienia 5000 razy za ostatnimi 5000 strzałami istnieje, ale jest... nikłe. O balansie dla trafień na różnych maskach czy kpinach na wycenie towarów za serca to mi się nawet gadać nie chce. Z dość długiego grania w gry z MAKROpłatnościami wiem, że większość z nich zdycha... przez pazerność twórców...
 

DeletedUser13695

Guest
550 serc za 5 pkt ? to jest nagroda czy drwiny z graczy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13695

Guest
gram juz kilka lat w ta gre i jest coraz gorzej . W tamtym roku eventy juz byly slabe ,popsute i marne . Ale ten rok zapowiada sie jeszcze gorzej . Wole miec 4-5 eventy w roku ale dopracowne na maxa i z ciekawymi nagrodami zachecającymi do kupienia diamentow a nie takie bedziewia jak teraz.
 
Do góry