jestem dumnym Polakiem czy też nie?

  • Rozpoczynający wątek mirolbn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wikipedii nie znasz??!! hahahha :haha:

Dobry joke, udał ci się :D

hahahaha, aleś mi humor poprawił :DD
 

DeletedUser2097

Guest
A co ja mam po wikipediach latać.Jeszcze pewno po angielsku bo pewnie nawet nie po francusku.A translatory to takie śmieszne, że aż się nie da czytać.
 

DeletedUser

Guest
ekhem... rozbijmy link na części pierwsze...

http:// - hyper text transfer protocol <- protokół

pl.m.wikipedia.org/wiki/Dassault_Mirage_2000 <- adres strony

pl.wikipedia.org <-Adres strony głównej

I co się rzuca w oczy??

pl.wikipedia.org
 

DeletedUser2097

Guest
Nie znam się na lotnictwie prawie.Ja nowoczesnymi samolotami się nie interesuję.
W tonie spokojnym do siebie piszmy.Dobra przyznam się wybuchłem.
 

DeletedUser

Guest
Na tym polega forum by ze sobą polemizować.

Ja kieruje się zdaniem inżyniera, który jednoznacznie stwierdził, że Mirage jest lepszy od F16.

Pozatym te F16, które dostaliśmy mają już lata za sobą.

Nie wierzę, że nam nówki dali, albo mało śmigane :D
 

DeletedUser426

Guest
Jak nawet było mówione ze samoloty będą uzywane. USa znalazło sobie złomowisko :D
 

DeletedUser2097

Guest
Jak mówiłem ja na tym się nie znam.Mnie to budowa myśliwców dawnych interesuje a nowoczesne to już wyższa szkoła jazdy.
 

DeletedUser1724

Guest
Jak mówiłem ja na tym się nie znam.Mnie to budowa myśliwców dawnych interesuje a nowoczesne to już wyższa szkoła jazdy.

A ja wręcz przeciwnie, nowoczesne jest cool, a staroć to muzeum więc po co mi wiedza co było X lat temu jak ważne co jest teraz bo to "teraz" nam uratuje życie, a nie przeszłość :D
 

DeletedUser2097

Guest
Teraz w tych myśliwcach na przykład jest jeszcze trudniej.Wszystko prawie na ekraniku po angielsku lata.Dawniej prościej było kilka sztucznych horyzontów,prędkość,wysokość,poziom paliwa i koniec.
 

DeletedUser426

Guest
NIezdobyty ty kończysz podstawówke teraz ? Tak czytając Ciebie to odnosze wrażenie ze jestes max do 13 lat.
Uwierz ze oprogramowanie chyba mozna zmienić na polskie i wtedy "na ekraniku będzie po polsku xD"

Co do mysliwców... Stare wymagały umiejętności , teraz większośc rzeczy za Ciebie robi samolot.
 

DeletedUser2097

Guest
A uwierz mi,że hydraulik w małej miejscowości nie musi większych szkół skończyć.Starczy mi zawodówka.A i Strielok jakby co to takim tonem do mnie co najwyżej na PRIV tam się kłócić możemy.
A i auto pilot to jest w samolotach pasażerskich w myśliwcach dalej wolant trzymać trzeba.Tyle mechaniki że celownik się świeci gdy masz samolot w jego centrum.A dalej gaz, wysokość wyregulować trzeba.Dopływ tlenu to się chyba ustawia automatycznie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Ojjj już kłótnia się zaczyna :D Dajcie sobie po razie i będzie cacy :D
 

DeletedUser426

Guest
Odrazu kłótnia :D ze mnie jest miłe zwierzątko , prawie grzecznie pytam :) Ale pomijajać wstęp ; myliłem sie czy nie :p ?
 

DeletedUser

Guest
NIezdobyty ty kończysz podstawówke teraz ? Tak czytając Ciebie to odnosze wrażenie ze jestes max do 13 lat.
Uwierz ze oprogramowanie chyba mozna zmienić na polskie i wtedy "na ekraniku będzie po polsku xD"

Co do mysliwców... Stare wymagały umiejętności , teraz większośc rzeczy za Ciebie robi samolot.

Angielski jest językiem NATO, więc nie bd po Polsku tylko po Angielsku.

Komunikaty są międzynarodowe czyli też po Angielsku.
 
Do góry