Jesienne Zbiory - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15643

Guest
Polakowi nie dogodzisz. Ja nie narzekam. Kilka studni wleciało na poboczne światy a na główny 3 św i 2 rozszerzenia za medale. Nie wspominając o pędzlach i innych duperelach których jest mnóstwo. A nie siedzialem 24/7 na czacie i nie szukalem znajomych. No i oczywiście nie wydałem na jablka ani złotówki. Nie ma co narzekać.

to, co łatwo przychodzi, cieszy najkrócej (albo wcale...)

doszło do paradoksu, że zaczynamy do inwentarza chować studnie, bazary, usuwać boiska (bo te są akurat wyjątkowo szpetne)...
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Już zaczęło się gdakanie ze nie dogodzisz, takie typowe;)
Naprawdę zadko kiedy nazekałam na eventy, teraz stwierdzam fakt iż ten event dał możliwość zdobycia dla chcącego 100 św jeżeli miał szczęście w losowaniu jeszcze.
Niektóre miasta wyglądają jak produkcja pr same świątynie/perły dodatkowo jak jest miejsce łotr, bazary, studnie. I codziennie 200 PR w perłe kolegi, raz w tygodniu wymiana 1000 paczek i do przodu.

Świątynie kiedyś były tak unikalne ze jak miało się 3 było się kimś teraz 3 sw to śmiech wystawiać w mieście.

A zastanowił się ktoś jaki to ma wpływ na grę? Jak taki z kamienia zgarnął 10 sw ma po prostu start jak marzenie.
 

DeletedUser3372

Guest
masz racje Natalio kiedys to byla gra gralo sie dl a towarzystwa i samej radosci gry teraz gra to maszczenie poziomow perelek juz ludzie nie rozmawiaja jak na poczatku gry tylko oferty jak nabic punktow w perle lub oferty handlowe to staje sie niezdrowe ale czasy poczatkow gry juz sie nie wroca
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Dlatego chciałam podyskutować na temat przesytu budynków eventowych, a już wróciliśmy do znanego powiedzenia ze nie dogodzisz.
Obsypanie graczy 30 sw za jeden event jest przesadą gracze dostali możliwość schowania budynku chyba właśnie po to żeby postawić te 30 sw. JEDNA na event była by ok zostawia niedosyt ale jest. Jednak po tym evencie nawet jak ktoś jedną dostanie to napiszę że lipa ostatnio za 350 jabłonek dostałem 2 mało tego w ciągu 24h mogłem mnożyć jabłonki jak opentany wciagajac cały serwer w ta zabawę.

Przekroczylismy cienka linię między extra a przesadą :/
 

DeletedUser13591

Guest
Natalka ja zdobyłam tylko jedna. Na dodatek dziś prawie brak jabłek choć motywacja jak zawsze. Ale wiadomo fajne nagrody tobie jabłka pochowane :p
 

DeletedUser8110

Guest
Każda uwaga i opinia jest cenna. :) Rozumiem @Natalia Twój punkt widzenia i nie zapomnę o nim przekazując dalej feedback dotyczący eventu. :)
 

DeletedUser17038

Guest
Mam takie pytanie czy muszę klikać w odbior nagrody "rozlewnia cydru" od razu czy mogę poczekać kilka dni aby wejsc w inna epokę i wtedy miec budynek bardziej wydajny ? Moze jest tak że jutro nie odbiore nagrody to mi przepada ?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Mam takie pytanie czy muszę klikać w odbior nagrody "rozlewnia cydru" od razu czy mogę poczekać kilka dni aby wejsc w inna epokę i wtedy miec budynek bardziej wydajny ? Moze jest tak że jutro nie odbiore nagrody to mi przepada ?

To zadanie zniknie wraz z końcem eventu, który kończy się jutro o godzinie 9:00, więc na pewno jak do tego czasu nie odbierzesz swojej nagrody, to ona przepadnie, także szczerze odradzam czekania kilku dni ;)
Jednak gdybyś już dziś, albo jutro przed 9 (rano) miał okazję wejść do wyższej epoki, to owszem, rozlewnię miałbyś bardziej wydajną
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
No to mamy teraz dwa fronty - Graczy niezadowolonych, ponieważ nie udało im się zdobyć wymarzonych budynków i Graczy narzekających, że w trakcie eventu można zdobyć zbyt wiele budynków. ;)
nie zdobyłem tego co chciałem na głonym świecie , ogólnie nie marudzę , jednak podkreślam ... 16 dni to za długo , nagroda sąsiedzka (linit) ustalony wg danych średniej opadów deszczu na sacharze :haha:
nie to że polak , zawsze marudzi bo np zapłotowe gutenmorgeny też nie nie wychodzili na ulice z zachwytu :p
 

DeletedUser16414

Guest
Cześć :)
Posiada ktoś jakieś info z zagranicznych jaka prognoza na jutro ?
 

DeletedUser15836

Guest
Ponawiam poruszone wcześniej pytania o to, co po 24:00:00 w koszyczkach?
 

DeletedUser16414

Guest
Podtrzymuję.
Będzie ktoś taki miły i udzieli jakiejś informacji ? :]
 

DeletedUser15643

Guest
Cześć :)
Posiada ktoś jakieś info z zagranicznych jaka prognoza na jutro ?

to samo co przed północą



a to już mistrzostwo świata :haha::


rogftdckibfoamhnadovrophwmhyvnpusogrzzwbbbkegzrftuvzaodaarxxqulnnptiybvbertpmedpnqsbttvracrziyelgyrt
 

DeletedUser16414

Guest
Serio ? Czyli po północy zawartość koszyków niestety się nie zmieni ? :mad:
 

kasia2389

Arcyksiążę
Prostuje. Oczywiście, ze nastąpi zmiana nagród, po zmianie będa dokładnie takie same jak przed.
Już wczoraj o tym pisałem.
 

DeletedUser13591

Guest
nie zdobyłem tego co chciałem na głonym świecie , ogólnie nie marudzę , jednak podkreślam ... 16 dni to za długo , nagroda sąsiedzka (linit) ustalony wg danych średniej opadów deszczu na sacharze :haha:
nie to że polak , zawsze marudzi bo np zapłotowe gutenmorgeny też nie nie wychodzili na ulice z zachwytu :p
Ciekawe czy jakieś sąsiedztwo dostało raroga ze świątynią. My dziś skończyliśmy trzeci.
 

DeletedUser15836

Guest
Mam dzisiaj farta do jabłek coś... Prawie same 10-ki i 20-ki ;) Jeszcze 50-ek poproszę kilka ;)
Oooo... 3 7-ki i 50-ka :D Mówię piszę i mam ;)
 

DeletedUser12453

Guest
Nagrody można losować do
9.00 jak podaje ? eventowy
czy północy jak podaje licznik studni ?
:D
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@kerimes
o 9:00 zniknie plansza jabłkowa i nie będzie już koszyków, butelki, jabłek, więc nie będziesz miał ani za co losować, ani gdzie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry