Jesienne Zbiory - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15643

Guest
w Czwartym rogu obfitości, jakby ktoś był zainteresowany, jest Świątynia Wiedzy :p 200 000 by zdobyć :D

a w piątym studnia - za jedyne 500 000


...
W szóstym armata - o! jaka wielka!
Pod każdym kołem żelazna belka!
W siódmym dębowe stoły i szafy,
W ósmym słoń, niedźwiedź i dwie żyrafy,
W dziewiątym - same tuczone świnie,
W dziesiątym - kufry, paki i skrzynie,
A tych wagonów jest ze czterdzieści,
Sam nie wiem, co się w nich jeszcze mieści.
...
 

DeletedUser13596

Guest
Ja do tej pory wygrałem 2x studnie życzeń oraz 1x Świątynie wiedzy.
Ponadto tak samo jak @Roscoe mam najwięcej pędzli. Oczywiście śmieci też wpadały -- wieże zwycięstwa i medale.
Coś tu jest nie tak.

Mam pewne przypuszczenie ale dzielić się nim nie będę, bo jak zwykle supporcik napisze, że pierdzielę głupoty.

A próbowałeś 75 (dorobiłem właśnie 2 kolejne) razy pod rząd tak jak ja?

Statystyki mojego losowania:
11 X 130 jabłek (15%)
8 X Zaopatrzenie (11%)
10 X 110 jabłek (13%)
11 X Studnia (15%)
2 X Renowacja (3%)
6 X Przechowalnia (8%)
13 X Wieża Zwycięstwa (17%)
8 X Plan obserwatorium (11%)
6 X Medale (8%)
0 X Świątynia Wiedzy (0%)

To jest po prostu straszne chamstwo. Taaaaaaaka losowość. I oczywiście z trudem zbierane jabłka wpakowane w śmieci, które na głównym świecie nie będą mi do niczego przydatne i nie wygrałem ani 1 świątyni. Można się wściec.
 

DeletedUser16762

Guest
Ja trafilem chyba 3x swiatynie dzisiaj na roznych swiatach. Do tego ze 4 studnie :D
 

DeletedUser13596

Guest
A ja CHYBA zostałem pokrzywdzony przez system losowania. Kai i Thi zasłużyli na bomby z matmy za takie wykonanie rachunku prawdopodobieństwa :(!
 

DeletedUser13591

Guest
Kupiłam cztery skrzynki za 100. Trzy razy wylosowalam jabłka a za czwartym wieża zwycięstwa. Faktycznie zwyciężyłam:haha:
 

DeletedUser17021

Guest
Dobra mamy za sobą 3 razy wystawione w skrzynki świątynie wiedzy (więcej pewnie już nie będzie) i robiłem sobie statystykę jak się ma sadzenie jabłek w czasie gdy nie ma świątyni w skrzynce do czasu gdy ona jest.
wyszło tak że:
1. jak jest wstawiana świątynia wiedzy do skrzynki sadzenie jabłoni spada o 20%
2. jak się trafi świątynie wiedzy co otwiera skrzynkę sadzenie jabłoni spada o ...30%
procent spadku sadzenia jabłoni za każdym razem w czasie 3 kolejnych pojawień się świątyni wiedzy w skrzynce był taki sam
Myślę że daje to trochę do myślenia o losowości tego eventu i jak był on ustawiany
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Przy moich w miarę aktywnych sąsiadach, jesteśmy na 3 rogu obfitości w połowie i go nie dokończymy, a tu na czwartym 200 000 sobie życzą,ciekawe kiedy mamy to nazbierać, jak jabłonki dają tylko po 7 sztuk jabłek
SW udało mi się 3 razy normalnie wylosować, raz z 1 razem, później za 19 i na końcu za 7( gdzie później zabrakło jabłek do wykupienia kolejnych)
 

DeletedUser7795

Guest
@Roscoe ja nawet nie mam tyle czasu żeby siedzieć i na zmianę przyjmować / wysyłać zaproszenia i trzepać jabłka. Przez cały event uzbierałem mniej niż 1.500 jabłek. Wiem, malutko, ale mam po prostu za mało czasu aby siedzieć na FOE.
Po 1: pracuję 24h i nie mam wtedy czasu.
po 2: jak wracam z roboty to jedyne o czym marzę to pójść spać.

Zadania wszystkie zrobię to chociaż tę rozlewnię cydru dostanę i zayebiaszczy portrecik :D
 

DeletedUser8110

Guest
Dobra mamy za sobą 3 razy wystawione w skrzynki świątynie wiedzy (więcej pewnie już nie będzie) i robiłem sobie statystykę jak się ma sadzenie jabłek w czasie gdy nie ma świątyni w skrzynce do czasu gdy ona jest.
wyszło tak że:
1. jak jest wstawiana świątynia wiedzy do skrzynki sadzenie jabłoni spada o 20%
2. jak się trafi świątynie wiedzy co otwiera skrzynkę sadzenie jabłoni spada o ...30%
procent spadku sadzenia jabłoni za każdym razem w czasie 3 kolejnych pojawień się świątyni wiedzy w skrzynce był taki sam
Myślę że daje to trochę do myślenia o losowości tego eventu i jak był on ustawiany
Ciekawa teoria, aczkolwiek przeceniasz złożoność naszego systemu. :p Wylosowane nagrody w żaden sposób nie wpływają na ilość sadzonych jabłonek.
 

DeletedUser

Guest
a wszystko zaczęło się u źródła :p po co było wogóle określać procent szans wylosowania czegokolwiek ? ludziska oszaleli na punkcie analizy czegoś co nie wytłumaczalne jest :haha: po raz kolejny powtarzam , w chwili gdy gracz klika skrzynie , kręci kołem , odkrywa tablice zimowego eventu to komputer już przydzielił nagrodę , ta cała otoczka to tylko szata graficzna i to wsio :p
 

DeletedUser17021

Guest
Ciekawa teoria, aczkolwiek przeceniasz złożoność naszego systemu. :p Wylosowane nagrody w żaden sposób nie wpływają na ilość sadzonych jabłonek.

A to ciekawe, że akurat wtedy zmieniają się ilości. Rozumiem, że wg Ciebie to przypadek. No cóż można mieć i takie zdanie, ale ja tam w przypadki nie wierzę, a przynajmniej nie te co się powtarzają i to 3 razy zawsze tak samo. Ale jak mówisz, to ja przeceniam złożoność systemu ...... a może Ty go nie doceniasz .....?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
@siorprajs nie zaprzeczysz, że po "dobrych zmianach" to właśnie 7 dostajemy najczęściej. Dzisiaj dostałem 10 tylko jeden raz. Reszta to samiutkie 7, a o 50 już nie wspominam, bo od początku eventu dostałem ich tylko 4. Najgorszy event w jakim brałem udział.

@Roscoe Ty to chociaż 11 studni dostałeś a ja tylko jedną :\

Jedna świątynia wiedzy
jedna studnia
ponad 7 każdego rodzaju pędzli
reszta to nic nie warte śmieci (medale, zaopatrzenie, plany, czempioni, wieże zwycięstwa)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15756

Guest
Gram na mobilce tylko wiec pytanie - o ktorej dokladnie konczy sie event?
 
Status
Zamknięty.
Do góry