Jesienne Zbiory - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16845

Guest
A u mnie się coś zacięło dzisiaj.. od rana otrzymałam wsparcie od 17 osób i ani jednej zasadzonej jabłoni :/ Tak marnie to nigdy nie było... Jak tak dalej pójdzie to żadnego koszyka dziś nie otworzę...
 

DeletedUser17009

Guest
No i cydrownia juz działa!:D
Szkoda tylko, że w aplikacji mobilnej nie ma animacji tej kobiety glanujacej jabłka:haha:
 

DeletedUser16512

Guest
Jest,w oknie wyboru koszyka naciskasz znak zapytania i masz ile zostało do końca.
 

DeletedUser9022

Guest
To jest błąd w grze, u jednej Grave Darn pisze po najechaniu na pytajnik "Ukończ wszystkie zadania przed 5. pażdzernika" a u drugiej Grave Darn " Seria zadań będzie dostępna do 6. pażdziernika"
 

DeletedUser8110

Guest
To jest błąd w grze, u jednej Grave Darn pisze po najechaniu na pytajnik "Ukończ wszystkie zadania przed 5. pażdzernika" a u drugiej Grave Darn " Seria zadań będzie dostępna do 6. pażdziernika"
To bardziej ukłon z naszej strony w stronę "spóźnialskich" Graczy. Zazwyczaj, jeśli w grze widoczna jest informacja, iż event zakończy się danego dnia, dajemy jeszcze jednak, dodatkowy dzień (czy też kilka godzin, zależy jak liczyć), aby wszyscy zdążyli z ukończeniem zadań. :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
To bardziej ukłon z naszej strony w stronę "spóźnialskich" Graczy.


No to normalnie jest granda i rozbój na głównej drodze w biały dzień, znowu jutro studnia i świątynia wiedzy. A dla pasjonatów ta śmieszna wieżyczka.

Prawdopodobnie, bo tak było na testowym, są to już ostatnie nagrody.
 

DeletedUser15836

Guest
Wygląda na to, że #nagrodypotwierdzone ;)

Pytanie... Czy jak jabłuszka będę wymieniał po północy 6, to np. św znowu będę musiał odblokować?
 

DeletedUser17021

Guest
czy ktoś am potwierdzenie jutrzejszych nagród (świątynia i studnia)?
 

DeletedUser16512

Guest
W puli ostatnie 500 jabłek:)
Pierwsze losowanie za 100 i świątynia wiedzy:) druga kupiona za jabłka,na trzecią myślę w 24 godziny nazbieram:) łącznie 12 świątyń i studnia życzeń bez wydania choćby jednego diamentu,plus drobiazgi,event bardzo udany:)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wiecie co... Nie fajnie...

Podsumowując event, wprost rozdawano świątynie wiedzy. Ta gra faktycznie zmierza w kierunku wymiany pr wyłącznie.
Jak dla mnie powinno się to jakoś wyśrodkować, każdy by się cieszył z 1 świątyni nawet, a znajdą sie osoby które walnęły 50 w tym evencie?!
50 pr za free, to jest 50 lvl rakiety, chyba z 100 lvl castela/hagi/wieży, jest to 25 bazarów innych takich.

Mam nadzieje że gracze również zrozumieją o co mi chodzi... Po prostu dając za dużo na raz niszczy się inny element/strategie :(
 

krzysw

Wicehrabia
Widocznie twórcy zdecydowali że "dajemy im tyle żeby nie pomieścili w mieście i sami wybrali czego chcą". Inwentarz pęka w szwach a miejsca w mieście - nawet tego dostępnego za diaxy- coraz mniej, co będzie dalej?
Budynki wpadają od pewnego czasu bardzo łatwo na każdym kroku, począwszy od eventów, a kończąc na wyprawach, myślę żę nie do końca to jest dobra droga, już nie cieszą tak jak dawniej.
 

DeletedUser2383

Guest
3 bazary, 2 boiska i 4 studnie życzeń czekają na postawienie...
 

DeletedUser8110

Guest
No to mamy teraz dwa fronty - Graczy niezadowolonych, ponieważ nie udało im się zdobyć wymarzonych budynków i Graczy narzekających, że w trakcie eventu można zdobyć zbyt wiele budynków. ;)
 

DeletedUser16512

Guest
Nie dogodzisz,jakiś czas temu wszyscy narzekali na dziadowskie nagrody w eventach,teraz jak nagrody są lepsze i więcej ich wpada,zaczynają sie głosy że jest ich za dużo:) że event za długi itd. A tak naprawdę wystarczy odpowiednią strategia i każdy dostanie to czego chce. Moim zdaniem ilość eventow,ich długość jest zdecydowanie ok,coś się dzieje i warto zaglądać do gry:)
 

DeletedUser17009

Guest
A czy jutro przez te parę godzin to będą te same nagrody co dziś?
Czy jakieś inne są planowane??
 

DeletedUser15756

Guest
Polakowi nie dogodzisz. Ja nie narzekam. Kilka studni wleciało na poboczne światy a na główny 3 św i 2 rozszerzenia za medale. Nie wspominając o pędzlach i innych duperelach których jest mnóstwo. A nie siedzialem 24/7 na czacie i nie szukalem znajomych. No i oczywiście nie wydałem na jablka ani złotówki. Nie ma co narzekać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry