Jesień w Forge of Empires 2023 - komentarze

Hans Voralberg

Wicehrabia
Usunięcie Zeusa, to już chyba akt desperacji. Nie zapominajmy, że Zeus ma atak i obronę i jeśli przeliczyć na kratkę, to chyba nie ma lepszego współczynnika. 1:10 jest coś lepszego? Ba!;Można policzyć, że jest to 1:20 , bo i obrona jest. Wiem. Pokrętne to liczenie , ale 1:10 to minimum
Katedra, ;) może tak, bo i zajmuje cztery razy więcej kratek, ale ma bonus do monet, które w ostatnim czasie , wydaje się, że wracają do łaski w tej grze.
Pisząc wcześniej o "starzeniu się pereł" miałem na myśli prędzej HS, czy Latarnie... choć pewnie (patrząc na rozmach IG) będę spoglądał w stronę takiej Katedry. Kiedyś
;)
 
Ostatnia edycja:

ucel

Baron
Na razie jest niezle. Diamentow wydanych 0, z czterech swiatow tylko na pl11 jestem w srebrnej lidze, jakies 100k od zlotej. Na pozostalych swiatach liga zlota z zapasem od 50k punktow w gore. I oczywiscie wszedzie bedzie upgrade do tloczni.
W srode zobacze, czy rzucac sie na zlota lige na pl11, pewnie z 1000-1500 diamentow bedzie mnie to kosztowac
 

Marik

Książę
Na B już ruszyły do gry diamenty. Tempo wzrostu wymagań złotej ligi jest coraz większe. ;)
Tylko po co? Przecież tam nic takiego nie ma. Event mega udany bez $ ani diamentów, budynek główny 9 lvl stoi (ulepszenia do 30 dni wpadną do złotego za darmo) 2 tawerny postawione i kilka pól z gospodarstwa. Czegóż to chcieć wiecej?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Tylko po co? Przecież tam nic takiego nie ma. Event mega udany bez $ ani diamentów, budynek główny 9 lvl stoi (ulepszenia do 30 dni wpadną do złotego za darmo) 2 tawerny postawione i kilka pól z gospodarstwa. Czegóż to chcieć wiecej?
budynek za lige, który stale daje fragmenty głownego budynku
 

Marik

Książę
budynek za lige
Tym bardziej nie warty uwagi. Porównując go do krzewu z poprzedniego eventu: krzew dawał zestaw wyboru tutaj masz ~ 82% na 20 zwykłego i chyba po 9% na złoty i 9% na srebrny więc mając pecha w losowaniu przyjdzie ci dłużej czekać. Resorty dawały atak i obrone niebieską i czerwoną, winnica daje tylko atak i zajmuje 1 kratkę więcej
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Tym bardziej nie warty uwagi. Porównując go do krzewu z poprzedniego eventu: krzew dawał zestaw wyboru tutaj masz ~ 90% na 20 zwykłego i chyba po 9% na złoty i 9% na srebrny więc mając pecha w losowaniu przyjdzie ci dłużej czekać. Resorty dawały atak i obrone niebieską i czerwoną, winnica daje tylko atak i zajmuje 1 kratkę więcej
to swoją drogą ;D
ale to jest jedyny powód wydawania diaxów jak ktos to robi w evencie

ja wole kupic skrzynki za stówke xd miejsca w miescie tyle nie ma wiec nawet nie chce tyle produkujących budynki eventowe
 

Marik

Książę
kolejną wadą winnicy jest to że nie daje zakończenia produkcji specjalnej, nie mówie że to złe, ale szarpać się o to nie zamierzam
 

Landberg

Rycerz
Obszar.png
Dzisiaj, po ukończeniu wszystkich event'owych zadań, ogłaszam z dumą. że zdobyłem Duże jabłko :)
Ogólnie fajny tetris - udało się zdobyć dużo punktów rozwoju, mnóstwo surki, kilka ciekawych budynków (nagroda dnia), a i plany wpadły i trochę woja ;)
W moim osobistym rankingu ulubionych Eventów, to jeden z fajniejszych :)
A u Was jakie wnioski i wrażenia?
 
Do góry