Jak zabić grę.

Status
Zamknięty.

Busterion

Baronet
Widzę że towarzystwo mocno neguje posiadanie własnego zdania, które jest inne od ichniego :) Uważam że Wasze "aktywne granie" szkodzi grze bo zaburza balans :) Popieram wprowadzenie wszystkich proponowanych rozwiązań - wyskakującego okna, banowania itp. byle by tylko ukrócić oszustów. Popieram też ograniczenie klikalności powtarzalek. Pominięcie 2000 zadań to wg mnie w sam raz :) powtórzę się - brawo Inno!
 
Widzę że towarzystwo mocno neguje posiadanie własnego zdania, które jest inne od ichniego :) Uważam że Wasze "aktywne granie" szkodzi grze bo zaburza balans :) Popieram wprowadzenie wszystkich proponowanych rozwiązań - wyskakującego okna, banowania itp. byle by tylko ukrócić oszustów. Popieram też ograniczenie klikalności powtarzalek. Pominięcie 2000 zadań to wg mnie w sam raz :) powtórzę się - brawo Inno!
To raczej ty negujesz inne drogi rozwoju niż twoja, nie walczysz więc inni niech też tego nie robią, bo jak to może być że czerpią z tego zyski, a ty nie.
 

.Iron.

Szlachcic zagrodowy
Bardzo dobrze że wprowadzono taki limit :) To właśnie kombinatorzy i nołlajfy niszczą tą grę powodując że nowi gracze nie mają cienia szansy na ich dogonienie. No, chyba że poświęcą kilka lat życia. I to dosłownie poświęcą :) Brawo Inno!!!

Ojejujeju normalnie jakbym słuchał Anioła z Alternatywy 4...ani to twórcze ani mądre...błysk pojęcia tematu

Zajmij się czymś pożytecznym i niech Cię nie interesuje kto ile i jak gra...taka mentalność widzę jak w realu...niech każdy patrzy na siebie a nie stęka kto ile walk robi, ile pr ma, jakie miasto itd...
 
Ostatnia edycja:
Zdaje mi się, że wprowadzone zmiany nie mają "uderzać" w boty, ale zmienić pewną mechanikę gry. Otóż wiadomo, że CF może być wykorzystywana jako źródło nieograniczonych towarów, monet etc przy określonych poziomach w określonych epokach.
https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Château_Frontenac_as_Perpetual_Motion_Machine_(guide)
Nie ulega wątpliwości, że Inno ponosi straty w przypadku uzyskania takiej niezależności i płynności w zasobach przez graczy. Tłumaczenie tego walki z botami jest, jak już wielu zdążyło zauważyć, kiepskim pretekstem!
 
Zdaje mi się, że wprowadzone zmiany nie mają "uderzać" w boty, ale zmienić pewną mechanikę gry. Otóż wiadomo, że CF może być wykorzystywana jako źródło nieograniczonych towarów, monet etc przy określonych poziomach w określonych epokach.
https://forgeofempires.fandom.com/wiki/Château_Frontenac_as_Perpetual_Motion_Machine_(guide)
Nie ulega wątpliwości, że Inno ponosi straty w przypadku uzyskania takiej niezależności i płynności w zasobach przez graczy. Tłumaczenie tego walki z botami jest, jak już wielu zdążyło zauważyć, kiepskim pretekstem!
Możesz mieć racje, tylko że nie jest trochę za późno na takie zmiany? Zwrotu za wydane peery na, beznadziejne obecnie, ChF raczej nie dostanę.
 

-ROBin-

Szlachcic zagrodowy
Może czas na konstruktywną rozmowę?
Jak już pisałem problem jak jest to w fakcie regularności zadań, walk, wymian itd. Proceder nie istnieje jak nie ma powtarzalności. Proste?
Im więcej przypadkowości tym minimalna szansa na istnienie botów, exploitów i hacków.
Jak będą zadania w kolejności przypadkowej nie da się ustawić bota.
Jak wymiana wojsk będzie raz zaczynała się od lekkozbrojnych a raz od artylerii nie da się ustawić bota.
Jak okienko produkcji zaopatrzenia będzie raz się zaczynało od 5 minut a raz od 4 godzin nie da się ustawić bota.
Gracz zanim kliknie, które chce zadanie ma wybrać co chce - czy pominąć czy akurat to zadanie wykonać.

@Zyleta1991 stań się nośnikiem zmian na lepsze a nie zasłanianiem nam oczu "dobrej zmiany".
 
Możesz mieć racje, tylko że nie jest trochę za późno na takie zmiany? Zwrotu za wydane peery na, beznadziejne obecnie, ChF raczej nie dostanę.
Jak najbardziej się z tobą zgadzam. Nagrody powinny pozostać jakie są, tylko trzeba poszukać rozwiązań, żeby wilk był syty i owca cała. Ja jeszcze na takie nie wpadłem w tym konkretnym przykładzie z CF.
 

Persarum Rex

Zablokowany
"Depopulacja starych graczy" rozpoczęta ;)
Aktywnych graczy na polskich serwerach ok 100000 przyjmujac polowe bo gracze maja po kilka miast i dyskutujace tu i czytajace ~70 osob....zadna siła :(
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
Nigdy nie były, ani nigdy nie będą dozwolone boty w naszej grze.

Nie rozumiem na jakiej podstawie Wasze stwierdzenia, że oficjalnie na to zezwoliliśmy. To, że zdajemy sobie sprawę z ich istnienia i możliwego wykorzystywania, oraz podejmujemy działania by ograniczyć ten proceder nie znaczy, że na to pozwalamy.
guzik robicie żeby boty usunąć!!!!! nie raz gracze zgłaszali wam po imieniu kto botuje i co? sami sobie odpowiedzcie co...
 
I to, można sobie wybrać odpowiedź.

Dziękujemy za opinię, zostanie ona przekazana odpowiednim osobom.
Wszelkie zgłoszenia złamania Zasad Gry, które do nas wpływają, są weryfikowane.
Przekażę Pańskie uwagi odpowiednim osobom.
Dziękujemy za zgłoszenie, sprawdzimy to.
Support robi to co moze, za pomocą dostępnych dla nas narzędzie, wszystkie zgłoszenia są sprawdzane, jednak o podjętych działaniach i wyciągniętych ewentualnie konsekwencjach, nie informujemy.
Pańskie zgłoszenie zostało przyjęte, jednak nie możemy w tej kwestii udzielić dodatkowych informacji.
 

mastika

Wicehrabia
Z tą nagłą nieopłacalnością CHF to tak bez przesady. Zobaczmy, zadanie wpłać kasę/ wpłać młotki jest co sześć przerwijów, 2000/6 daje 333,33, niech będzie 300. Na 44 poziomie CHF daje mi 21 sztuk surki. Towar wpada średnio raz na trzy zadania (w uproszczeniu, bo mi się nie chce dokładnie liczyć, jest 35% z kawałkiem szans na surkę), czyli gdyby mi się chciało to wyklikiwać, to daje mi 2100 sztuk surki na dobę z zadań. Jak dla mnie, deal całkiem w porządku. Zgadzam się z Wami co do całej reszty dotyczącej botów.
 

ManiacMasia

Szlachcic zagrodowy
Mogliby zmienić ten limit zamiast "każdego dnia możesz przerwać ograniczoną liczbę zadań" na "każdego dnia możesz wykonać określoną liczbę zadań np.1000"
Teraz budowa CHF okazuje się mało opłacalna a to co robią twórcy gry jest porażką jeszcze niech wprowadzą ograniczoną ilość robienia wrzutek w perły innych graczy.
 

kasia2389

Arcyksiążę
A nie mogli by zrobić licznika jak z PR?
masz 1000 pominięć i co minutę (raczej pół) dodaje się jedno.
Doba ma 24x60=1440 minut.
Ale to wszystko głupie jest.
W sprawie opóźnień też niewielu na forum pisało i wycofali się z tego.
A po drugie primo, mam nadzieje, że ilość dozwolonych pominięć zależy od ilości zadań powtarzalnych w danej epoce i nie jest taka sama dla dajmy na to żelaza i pasa.
Oto wielka zagadka.
Bzdurę wymyślili bo są nieudolni.

Mam nadzieję, że nie tylko nasze forum wyraża dezaprobatę dla takiego traktowania graczy.
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie podglądam komentarze z oficjalnego fanpaga FOE na fejsbuku... Bardzo dużo negatywnych komentarzy.
Jednen z ciekawszych zwracał uwagę na destabilizację rynku towarów. Ceny zwłaszcza tych z wyższych epok poszybują w górę więc można się spodziewać także wyższych cen za towary na perły!
 

ismael

Szlachcic
Robię sporo powtarzalnych. Wczoraj nie doszedłem do kresu. Pytanie jest proste. I proponuje je każdemu zadać u siebie w gildii, a także samemu na nie odpowiedzieć, a następnie podać liczbę graczy które wykorzystały limit przerywań a ile osób z kolei nie.
Podać ją tutaj. Publicznie na forum. Aktualnie pozostaje bez gildii i jak na razie tego komunikatu nie ujrzałem na swoim koncie.
pozdrawiam Ismael
 
Status
Zamknięty.
Do góry