Jak zabić grę.

Status
Zamknięty.

QURDE

Szlachcic zagrodowy
dajcie spokój ;) nie o to tu chodzi żebyście sobie "dokładali" ;) ktoś mówi o dopingu w sporcie - zaraz wstawie wątek o sporcie i tam o tym gadajmy , ktoś mówi o ustawkach - tu się muszę zgodzić, ja i tak z uporem maniaka znowu zaraz wyczerpie limit ;) dalej będę twierdził że jego wprowadzenie było nieuczciwe w stosunku do klikających powiedzmy "analogowo" ;) , zresztą jeżeli ktoś sobie "autoklikał" to mi to jego sprawa, on dostanie bana nie ja ;) , klikam te powtarzalne codziennie i nie obchodzi mnie to czy mnie support sprawdza czy nie potrafi, robię to legalnie to nie muszę się niczego bać ;) a opinie o moim sposobie grania niech każdy sobie zatrzyma dla siebie, oczekuje za to rekompensaty za utracone korzyści po wprowadzeniu limitu
 

Devine111

Baron
Czytając komentarze typu ale to przecież dotknie tylko tych, którzy botów używają, doprowadzi to do wyrównania szans dla nowych graczy, by mogli dogonić tych grających od wielu lat i podobne, jedyne co ma się ochotę powiedzieć ich autorom, to słowa naszego wybitnego boksera, wojownika zaczynające się od ,,Weź..". Przemyślcie coś nim będziecie takie brednie tutaj zamieszczać.

Karzemy uczciwie grających dając limit (ale niedługo pewnie pojawi się informacja, że FOE PLUS daje możliwość jego zwiększenia) by ograniczyć masowe nabijanie walk , surowców przez boty. Przyznajemy, że boty są używane, ale nie potrafimy nic z tym sensownego zrobić. Jedyne w grze co nam dobrze idzie to wprowadzanie jednej poprawki kosztem popsucia wielu rzeczy i tak to się kręci.
A na forum jedyne co działa to masowa cenzura - kasowanie postów oraz ich edycja.
Edit. Ciekawe ile dolna część wytrzyma..
 
Ostatnia edycja:

linuxgeek

Baronet
Gdybyś sobie kupił grę A nie tylko użytkował ją zupełnie za darmo, to moglbys krzyczec :) analogia z samochodem zupełnie nie trafiona :)

Analogia trafiona jak najbardziej. Po to wydawalem na przestrzeni lat setki zlotych zywej gotowki aby dysponowac w miescie budynkami o najwyzszej efektywnosci pozwalajacymi wykonywac nie 400 a na przyklad 405 zadan. Po to placilem za budynki premium aby efekty gry rowniez byly premium.
Wiec nie po to kupowalem M5 z silnikiem S63 zeby mi producent w ramach gwarancji wymienil silnik na N20 i mowil ze to mi wystarczy....bo wszystkim wystarcza.
 

Jake Long

Baron
Analogia trafiona jak najbardziej. Po to wydawalem na przestrzeni lat setki zlotych zywej gotowki aby dysponowac w miescie budynkami o najwyzszej efektywnosci pozwalajacymi wykonywac nie 400 a na przyklad 405 zadan. Po to placilem za budynki premium aby efekty gry rowniez byly premium.
Wiec nie po to kupowalem M5 z silnikiem S63 zeby mi producent w ramach gwarancji wymienil silnik na N20 i mowil ze to mi wystarczy....bo wszystkim wystarcza.
Forge Of Empires należy do Inno nie do Ciebie, więc nie zrozumiałeś tutaj postu Busteriona.

@Devine111 tutaj stwierdziła dokładnie to o czym pisałem w piątek:
Mam nieustępliwe wrażenie, że ten limit nie będzie istniał po wprowadzeniu do gry Forge Plus i usunięciu tego limitu dla graczy premium, ale mam nadzieję, że się mylę.

Forge argumentuje tutaj walkę z botami, której tutaj nie ma. Zobaczycie, że jak wejdzie w życie to Forge plus, to albo ten limit właśnie on wam zniesie, albo go po prostu powiększy.

Niemniej uważam że nerf ChF był słuszny, bo na zbyt dużą samowolkę ta perła pozwalała. Nie obchodzi mnie w tej kwestii to jak działała ta perła kiedyś.
 

linuxgeek

Baronet
Jake Long napisał:
Forge Of Empires należy do Inno nie do Ciebie, więc nie zrozumiałeś tutaj postu Busteriona.

Zrozumialem dokladnie. Inno sprzedal mi produkt za ktory zdecydowalem sie zaplacic tylko i wylacznie dlatego ze spelnial moje oczekiwania.
Zmieniajac parametry produktu (do czego mial prawo) oszukal gracza (klienta). Skoro oszukal to niech zwroci koszta zainwestowane w produkt.
 

Jake Long

Baron
Zrozumialem dokladnie. Inno sprzedal mi produkt za ktory zdecydowalem sie zaplacic tylko i wylacznie dlatego ze spelnial moje oczekiwania.
Zmieniajac parametry produktu (do czego mial prawo) oszukal gracza (klienta). Skoro oszukal to niech zwroci koszta zainwestowane w produkt.
Jak się chcesz bawić w kwestie prawne to... nie wygrasz.
Nikt tutaj nie zmuszał cie do kupna produktu. Zdecydowałeś się go sam zakupić. Transakcje w grze nie podlegają też zwrotowi po okresie 14 dni od dokonania zakupu. Inno się zabezpieczyło w ten sposób punktem 7.3. Ogólnych Warunków Handlowych pisząc w ten sposób:

"7.3 InnoGames zastrzega sobie prawo do przerwania obsługi Gier lub jakichkolwiek ich części bez podania powodu."

Termin 14 dni nie jest wyssany z palca, mówi o tym punkt 9 regulaminu:

"Użytkownik ma prawo rozwiązać niniejszą Umowę bez podania powodu w ciągu 14 dni."

Rejestrując się w grze akceptujesz zasady gry oraz zasady działania OWH firmy. Dalsza dyskusja w tym temacie jest w moim odczuciu zbędna.
 

linuxgeek

Baronet
Rejestrując się w grze akceptujesz zasady gry oraz zasady działania OWH firmy. Dalsza dyskusja w tym temacie jest w moim odczuciu zbędna.

Zasady i regulamin zostaly zmienione na przestrzeni lat kilkukrotnie. Kilka lat temu ten punkt po prostu nie istnial w formie ktora przedstawiasz.
Wypuszczajac produkt na rynek najpierw obwarowywuje sie go regulaminami i zasadami a dopiero pozniej zaczyna sprzedawac.
 

Closer

Szlachcic zagrodowy
Dzieciarnia (powyżej - jak mniemam) powinna skorzystać z szansy na milczenie , a nie zabierać głosu w sprawach na których się nie zna.
Moim zdaniem tak arbitralne i mocno działające na niekorzyść graczy postępowanie IG nosi znamiona oszustwa, bo jak pisali przedmówcy (z wyjątkiem dzieciarni i płatnych klakierów) ludzie płacili sporo pieniędzy za coś, co im się teraz bez racjonalnego powodu odbiera nie dając w zamian adekwatnej rekompensaty.
Teoretycznie rzecz ujmując, sprawa nadaje się do zaskarżenia w sądzie i domagać by się należało cofnięcia tej decyzji albo wypłacenia sporego odszkodowania nie tylko za utracone pieniądze ale co gorsze za zmarnowany czas.
ps
A płatne klakierstwo z teamu gry uświadamiam, że stoją po złej stronie i pokrętnie tłumaczą i wybielają działania na szkodę graczy.
 
Ostatnia edycja:

QURDE

Szlachcic zagrodowy
Dokładnie, bardzo proszę zajęcie stanowiska na moje posty:

z piątku z 14:16 - https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/jak-zabic-gre.22304/post-230605 - . Dlaczego ktoś mi zabiera możliwość czerpania profitów z tego co sam wymyślił ?

oraz z poniedziałku z 18:34 - https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/jak-zabic-gre.22304/post-230954 - kiedy blokada zostanie usunięta ?

po pierwsze , blokada moim zdaniem jest nieuczciwa, po drugie termin zdjęcia blokady wpływa na taktykę jaką chcę stosować w handlu i rozwoju miasta.
 

Borisel

Hrabia
Dlaczego by nie ? To byłoby najbardziej sensowne - skoro za zadania powtarzalne nie wpada nic do rankingu to czemu walki z powtarzalnych mają wpadać ? Nie trzeba byłoby kombinować z limitem (bo chyba afera się rozchodzi o liczbę punktów do rankingu - tak jakby coś ranking dawał?) i może pozwoli wyłapywać boty na spokojnie - chociaż czytając forum o gvg to nie wiem co o tym myśleć
 
shelian, możemy prosić chociaż o informację, czy coś się zmieni w zadaniach?
Jeśli nie, to też by się przydało potwierdzenie, żeby nie było, że wszyscy zmienimy epokę, a później IG wpadnie na jakiś rewolucyjny pomysł, przez co będziemy żałować że nie poczekaliśmy.
 

Calvi

Szlachcic
tak odpowie.systemowo.rozpoczeli walke z botami.dobrze wiedza kto ich uzywa a ze nie maja zabezpieczenia ktore by to blokowalo wiec wprowadzili taki myk.i czy sie to komus podoba czy nie nie zmienia tego.
 

chemik12

Wicehrabia
Skoro byli w stanie zmienić epokę co za tym idzie koszty poziomów WG to czemu nie zmienić właściwości zadań powtarzalnych z walkami? Wtedy szansę się wyrównane i graczy z niskich epok (bo nie mają zadań dających punkty do rankingu bezpośrednio- chyba że uzyskane towary później wpłacają do skarbca gildii) i tych z najwyższych (ranking nie jest w nieskończoność podbijany)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Dokładnie, bardzo proszę zajęcie stanowiska na moje posty:

z piątku z 14:16 - https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/jak-zabic-gre.22304/post-230605 - . Dlaczego ktoś mi zabiera możliwość czerpania profitów z tego co sam wymyślił ?

oraz z poniedziałku z 18:34 - https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/jak-zabic-gre.22304/post-230954 - kiedy blokada zostanie usunięta ?

po pierwsze, blokada moim zdaniem jest nieuczciwa, po drugie termin zdjęcia blokady wpływa na taktykę jaką chcę stosować w handlu i rozwoju miasta.
Moim zdaniem, jak ich znam to:
1. Bo tak jest najłatwiej, po co się wysilać i wymyślać, jak można wszystkich równo pałką po głowach.
2. Nie stanie się to szybko, przynajmniej nie w dającej się określić przyszłości.
3. Masz racje, ale nikt nie obiecywał, ze będzie sprawiedliwie i uczciwie. W związku z pkt. 2 nie musisz się tym kłopotać.

Taka jest moja opinia.
 

Enkidu

Rycerz
Jak nie potrafią jak potrafią? Tak utrudniają życie autoklikerom, że ludzi z GvG wywala - w końcu walcząc dzień w dzień od kilku lat na pewno nie masz wyćwiczonych ruchów myszą
 

PREZES46

Szlachcic zagrodowy
Zero ResPecT-u dla SResPecT-u,fachowcy od dopingu. Wydaje mi się ze nie bardzo są chęci by coś z tym zrobić ale trzeba pokazać ze coś się działa by oficjalnie mieć czyste rączki, a że niewinni na tym ucierpią to co tam ...ktoś zawsze rykoszetem oberwie, a Ci "mniejsi " i tak różnicy nie zauważa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry