Jak zabić grę.

Status
Zamknięty.

Marik

Książę
pitu pitu, to tak jak w lidlu rozdają za darmo żetony do wózków, ale zawsze trafią się janusze którzy zamiast 1 czy 2 biorą garściami :) lidl też nie spodziewał się pazerności :)
Niedostatek wyobraźni to nie wina klientów czy graczy ale właścicieli firmy jak firma zawaliła to firma ponosi koszty. Pomyśl sobie co by się stało jakby jakiś sklep wycofał się z danej czynności i klienci by na tym stracili. Oczywistym jest że omijaliby ten sklep szerokim łukiem bo zostali oszukani.
 

Sertoriusz

Szlachcic zagrodowy
A widzieliście co zrobili z wyprawami?
4 Poziom na epoce Pasa jednostki przeciwnika miały około 370% atak/obrona, epoka Wanus jednostki mają 730% atak/obrona.
Wcześniej na epokach wzrost było o 30 a teraz 360.... Brak słów.
A budynki typu karuzela, szachownica nie dostały niczego na nowej epoce.
 

linuxgeek

Baronet
Temat brzmi "jak zabic gre" dlatego zastanawiam sie kiedy inno wprowadzi limit na ilosc posiadanych studni zyczen i mlodosci w miastach koloniach. Przeciez to jest zabijanie gry. Gracze zamiast kupic diaxy to farming diaxow uprawiaja na kilku swiatach. :D
 
Przy najnowszych aktualizacjach nadal cicho-sza o limicie powtarzalnych. Jakoś nikt nie odtrąbił też sukcesu w walce z nadużyciami. Nie doczekaliśmy się również odpowiedzi na nasze pytania. Zalatuje hipokryzją kiedy w kolejnych wiadomościach z zakładki Oficjalne dowiaduję się, że mogę się podzielić swoją opinią, bo jest dla Inno ważna!
Podejrzewam, że event archeologiczny ze swoimi nagrodami ma osłodzić nieco tę gorycz niezadowolenia. Cukierek i psiku!
 
Ktoś tu pisał że coś się zmieniło w IV poziomie wypraw. Serio, poleciałem dwie epoki wyżej bez zmiany % w ataku i spokojnie dałem radę, a mam niezbyt duży % w ataku. Może zmieniły się jednostki w poszczególnych epokach, ale trudno to sprawdzić, bo przecież nikt nie zapisuje jakie jednostki były na WG.
 

OliverJr.

Hrabia
Szachownica na polach to jest normalna sprawa, jak ktoś mądrze prowadzi to wyścigi pozostałym gildiom niewiele pomogą bo kawałek dalej będą zablokowani
 

ismael

Szlachcic
Zmobilizuj swoich ludzi+ ludzi z pozostałych gildii i uderzcie o 21-22 przy wymianie. A potem uderzcie po północy.
Niech wygrają 3-4 wyścigi naraz i jednocześnie nie popsują sobie szachownicy. Życzę powodzenia :p
I tak codziennie lub co drugi dzień. Za każdym razem będą się wnerwiać, kłócić i wypominać sobie straty w zarobkach i kto bił następnie z ilu obozów itd :)
 

Devine111

Baron
Wykorzystywanie mechaniki gry. Po co się zastawiać jakimiś pułapkami, kasować obozy robić wyścigi wykonując mniej walk, gdy można spokojnie z inna silną gildią się dogadać na wymianki i czerpać z tego znacznie większe korzyści
 

Piotr89

Szlachcic zagrodowy
Trzeba sie zmobilizowac na wyscig i po sprawie xD
Spróbuj się pościgać z jedną z tych gildii, to Ci druga gildia będzie zakładać fortece i pułapki, żeby wyścigu nie wygrał, a jak się im się za bardzo postawisz to Cię do platyny spuszczą dzieciaki, bo im psujesz tzw. "zabawę", zamiast przyjąć na klatę, że nie zawsze i wszystko się wygrywa. Generalnie kupa śmiechu ;)
 
Właśnie otrzymałem komunikat o wyczerpaniu limitu przerwań zadań powtarzalnych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że do tego limitu daleko mi było (prawie 1000 wg. licznika). Kilka dni wcześniej podobny komunikat pojawił się na 150 pominięć przed końcem limitu...
Czy to tylko tak u mnie czy to jakaś nowa "przypadłość" gry?
 

linuxgeek

Baronet
Właśnie otrzymałem komunikat o wyczerpaniu limitu przerwań zadań powtarzalnych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że do tego limitu daleko mi było (prawie 1000 wg. licznika). Kilka dni wcześniej podobny komunikat pojawił się na 150 pominięć przed końcem limitu...
Czy to tylko tak u mnie czy to jakaś nowa "przypadłość" gry?

Foehelper zle zlicza Ci pozostale podejscia. Wykonujesz zadania prawdopodobnie w czasie kiedy licznik sie zeruje (o godzine 24)
 
Większość grających osób nie robi takiej ilości zadań, znacząca większość, więc wprowadzona zmiana nie będzie miała większego wpływu a do zabicia gry jej daleko
 
Ostatnia edycja:

linuxgeek

Baronet
Większość grających osób nie robi takiej ilości zadań, znacząca większość, więc wprowadzona zmiana nie będzie miała większego wpływu a do zabicia gry jej daleko

1. Wiekszosc grajacych nie wrzuca w perly innych graczy 100k PR na dobe.
2. Wiekszosc grajacych nie wykonuje 2K walk na dobe

Tylko mala grupa graczy takimi ilosciami operuje w grze i limitow nie posiadaja. Dlaczego wiec mala grupa graczy ktora chce wykonywac wiecej niz 333 zadania powtarzalne na dobe ma limit? Wiec albo kazda grupa "naduzywajaca" elementy w grze ma limit albo zadna grupa limitow nie posiada.
333 zadania na dobe dla gracza nastawionego na wykonywanie zadan powtarzalnych to za malo. Ciekawe co by powiedzieli gracze wrzucajacy w perly, walczacy na mapach gvg i gpc gdyby jakiekolwiek limity w ich przypadku sie pojawily. To co dla jednego jest sufitem dla innego jest podloga.
 
Ostatnia edycja:
Dlaczego wiec mala grupa graczy ktora chce wykonywac wiecej niz 333 zadania powtarzalne na dobe ma limit?
Nie wiem, trzeba autorów spytać o przyczynę wprowadzenia ograniczenia. Rzeczywiście gracze mają rożne podejście i różne priorytety co nie zmienia faktu, że wprowadzenie tego ograniczenia nie zabija gry a jedynie niewielkiej grupie ogranicza jeden z jej aspektów.
Na polach ograniczeniem jest rosnący opór, na GvG ilość wojska i tarczki w zasadzie wszędzie są ograniczenia.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Wprowadzenie limitu na CHF nie zabije gry, ale zdecydowanie ją psuje. W grze strategicznej gracz nie powinien mieć żadnych ograniczeń w korzystaniu z wypracowanych możliwości.
Na polach ograniczeniem jest rosnący opór, na GvG ilość wojska i tarczki w zasadzie wszędzie są ograniczenia.
Tylko od skuteczności gracza zależy opór, jaki jest w stanie pokonać. Podobnie ilość wojska w mieście warunkuje możliwości na GvG. To są elementy rywalizacji, nie ograniczenia gry. Tarczki są elementem mechanizmu gry. To trochę, jakby w szachach, gdzie figury i piony mają określone możliwości ruchu, ale ktoś raptem stwierdził, że nie możesz wykonać więcej niż x ruchów np. koniem (skoczkiem).
 

midh

Wójt
serio ? utrudnia gre ? cala ta akademicka dyskusja dotyczy nieistotnych pierdol, limit 2000 jest ogromny, jeszcze nigdy mi sie nie udalo go pokonac a odnosze wrazenie ze robie sporo powtarzalnych
pewnie jeden z drugim przysiedli, klepali 2-3 godziny zeby koniecznie udowodnic ze da sie go zrobic, pewnie pozniej przez tydzien nie robia tyle powtarzalnych
rozmowa na temat limitu w watku jak zabic gre to kuriozum
czemu nikt nie pisze o pushu ? o multikontach ? to zabija gre , jesli juz nie zabilo bo sadze ze przekroczylismy punkt bez powrotu
narzekalas Agatonka w innym watku na coraz mniejsze mozliwosci wrzutek na czolowe miejsca ze wzgledu na zwiekszajaca sie ilosc bardzo wysokich arek
a skad one sie wziely ? kazdy ja uczciwie postawil ? chyba tylko dzieci w przedszkolu sa w stanie w to uwierzyc
zerkam w pierwsza lepsza poziom 140, zerkam miesiac pozniej 170 ...wooow , patrze kto wrzuca goscie z postepu, modernizmu itp epoki, zerkam czy to wymiana-- w zyciu, to jedyne konta tych ludzi w grze, nei maja na innych serwerach
a co z tym wszystkim robi inno ? nic, kompletnie nic, jest ciche przyzwolenie na takie rzeczy wynikajace z braku zasobow ludzkich do kontroli i pewnie mozliwosci technicznych, a jak juz ktos wpadnie to zabiera mu sie pare poziomow perly i po klopocie, coz z tego ze cala ta perle postawil nielegalnie i 20 innych
to zabija gre a nie jakies bzdurne powtarzalne
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
serio ? utrudnia gre ? cala ta akademicka dyskusja dotyczy nieistotnych pierdol, limit 2000 jest ogromny, jeszcze nigdy mi sie nie udalo go pokonac a odnosze wrazenie ze robie sporo powtarzalnych
Też jeszcze nie odbiłam się od ściany 2000 pominiętych zadań powtarzalnych. Tylko co z tego? Jeżeli teraz bez problemu zaakceptujemy takie ograniczenie, to wkrótce walka z multikontami i pushem będzie polegała na kolejnych.
 

midh

Wójt
Też jeszcze nie odbiłam się od ściany 2000 pominiętych zadań powtarzalnych. Tylko co z tego? Jeżeli teraz bez problemu zaakceptujemy takie ograniczenie, to wkrótce walka z multikontami i pushem będzie polegała na kolejnych.
moze....ale popatrz na to z innej strony, co chwile skupiamy sie na tematach zastepczych, ktore maja marginalne znaczenie a nie debatujemy o meritum problemu
 
Status
Zamknięty.
Do góry