Jak szybko mieć towary bez pereł lub plany ?

Jak zdobyć plany / dużo towaru ?


  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

Blade1984

Książę
dobra stary powiem ci jak jest naprawdę.
gra Cie oszukuje bo Cie nie polubiła bo masz w nicku reklamę gry z innego studia
:D
 

chemik12

Wicehrabia
atak armii atakującej mam duży , jest to 12 % jednak towaru mam mało
To jest całe nic. Ja będąc w wczesnym czyli 2 epoki za tobą, miałem Tylko 248/158 % dla armii atakującej. Teraz w rozkwicie jest trochę lepiej ;)
Przepis prosty: stawiasz choćby na początek Zeus, Castel i KA na 10 poziomie - od razu masz 90/90 dla armii atakującej. Kilka innych budynków evantowych i % rośnie.
Jak masz spory % to choćby możesz atakować i grabić sąsiadów - prosty sposób na towary....
I to jest mój ostatni post w tym temacie. Ty wiesz lepiej, masz najlepszy ;) styl gry - powodzenia. Przepraszam za moje uniesienie się ale chyba nie zrozumiesz co próbujemy Ci powiedzieć - to nie wyścigi, a ilość punktów jest adekwatna do trudu jaki włożył dany gracz. Postawił perły, sporo budynków evantowych i pewnie sporo walczy - dlatego może być dużo dalej do przodu niż Ty.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
rozumiem o co ci chodzi - wolę jednak pozostać przy swoim zdaniu . Otrzymałem już odpowiedź na swoje pytania . Co do % zamierzam go rozwinąć do 20 - 30 w kolonialnej . Myślę że zeus na 5 poziomie wystarczy . jednak póki co dostanę się do kolonialnej gdzie w wakacje będę trochę "czekał" zresztą nie wiem ile mi zajmie opracowanie technologii gdzieś jednak muszę się zablokować (za dużo pr towaru) wtedy może o perłach pomyślę . Zamierzam postawić tylko na 1 poziom świątynię reliktów i ok 5 latarnię z faros dalej w perły się nie bawię do kolonialnej/przemysłowej .
Myślę że ta dyskusja zaczęła odbiegać od pytania które zadałem nie sądzicie że pora to zakończyć ? odpowiedź dostałem i nie przekonam się do siedzenia rok w średniowieczu . Jedyne co jest tu dobre to przebudowa , na to nie wpadłem i rady do planów oraz rankingu . Cześć
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Myślę, że skoro powyższy post sugeruje zakończenie dyskusji, to temat mogę zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry