Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

Cały czas powtarzam, że należy to zrobić systemowo i równo, aby za miesiąc boty których używanie w niektórych gildiach, że względu na gorąca sytuacje zawieszono nie zostały odwieszone. Dlatego jestem przeciwny robieniu czegokolwiek przez graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Woda83

Szlachcic zagrodowy
Piotrze wytłumacz mi w takim razie jak zrobić 18K walk w GPC (rekord Cybula i The Enginerra ) w jednym sezonie bez programu wspomagającego, skoro tak ich bronisz?

I kolejna sprawa, czy masz świadomość czemu jakiś czas temu z Via połowa gildii odeszła?
 
Nikogo nie bronię, nie mam problemu i nie wiem skąd to bierzesz.
Uważam, że ma być równo jak komuś usunięto post bo podawał nick to innemu który podaje również należy usunąć.
Zadaje pytania bo piszecie coś i nie wiadomo skąd czerpiecie te informacje. Napisz ile i czego wziąć bym też mógł to zobaczyć albo wklej prywatną wiadomość jakiejś Karyny czy Maryny jako potwierdzenie tego co piszesz.
 

Woda83

Szlachcic zagrodowy
Nikogo nie bronię, nie mam problemu i nie wiem skąd to bierzesz.
Uważam, że ma być równo jak komuś usunięto post bo podawał nick to innemu który podaje również należy usunąć.
Zadaje pytania bo piszecie coś i nie wiadomo skąd czerpiecie te informacje. Napisz ile i czego wziąć bym też mógł to zobaczyć albo wklej prywatną wiadomość jakiejś Karyny czy Maryny jako potwierdzenie tego co piszesz.

nie wiem, czemu tak się dzieje, jak już wyżej pisałem, mogą i moje posty kasować, wiem natomiast że wymienione przeze mnie nicki mają bany i to raczej nie za ładne oczy.
 

Montaron

Rycerz
Boty występują niemal w każdej grze mmo ale w poważnych produkcjach się z nimi nie cackają bo tu chodzi o reputację firmy. Ja na przykład nie tknę już żadnej ich gry wiedząc jaki mają stosunek do oszustów
 

Penetrator-granatow

Szlachcic zagrodowy
Nikogo nie bronię, nie mam problemu i nie wiem skąd to bierzesz.
Uważam, że ma być równo jak komuś usunięto post bo podawał nick to innemu który podaje również należy usunąć.
Zadaje pytania bo piszecie coś i nie wiadomo skąd czerpiecie te informacje. Napisz ile i czego wziąć bym też mógł to zobaczyć albo wklej prywatną wiadomość jakiejś Karyny czy Maryny jako potwierdzenie tego co piszesz.

mi usunięto wczoraj post i po prostu nie płaczę z tego powodu. Więc usuwają wszystkim, za złamanie "zasad"
 

Montaron

Rycerz
Przypominam że można wystawić gierce odpowiednią ocenę, wraz z uzasadnieniem;) Nie to żebym was buntował ale gdyby się sporo jedynek posypało to może ktoś by wreszcie przejrzał na oczy
 

piko2012

Szlachcic zagrodowy
mam pytanie do włodarzy gry ile razy można być zbanowany za to samo , czy są jakieś limity, czy osoby notorycznie banowane za niedozwolone oprogramowanie mają jakieś przywileje, nie dość że my staramy się walczyć z tym i wyłapywać delikwentów , to jeszcze recydywa nic z tego sobie nie robi.
Czy nie, można raz na zawsze tego tematu rozwiązać. jeden dwóch usuniętych , reszta nie ruszy bota ba topór nad głową wisi, a tak śmieją się ze wszystkiego
 

Woda83

Szlachcic zagrodowy
Pikej chyba jakiś limit jest, bo pogrom01 się doigrał, aczkolwiek jestem przekonany że wróci pod postacią innego multikonta, tu wypadałoby, żeby Inno sprawdzał IP
 

Calvi

Szlachcic
tak jak ktos wyzej napisal.w sporcie doping w foe bot.w sporcie doping sie pietnuje.tutaj boty smigaja.moim zdaniem ten kto w grze lecial na botach,leci lub bedzie lecial,nie walczy z botami to zwykle bydlo.tyle w sprawie
 
Agatonka59

Myślisz się ani Ty ani ja dalej nie wiemy.

A ranking o czym pisałem wcześniej zależy zupełnie bezsensownie od GvG gdzie "walczy" uwaga przeciętnie 5% składu gildii. Tak małe zainteresowanie wynika z faktu, że GvG nie jest dostępne mobilnie i ilość walk, które można zrobić w ciągu dnia oscyluje w granicach jednego sektora na polach o ile gildia jest aktywna. To ostatnie wynika z układów i układzików i zasad rozgrywki. Zdecydowanie przeżytek i nie ma nic wspólnego z botami i niewiele z grą, dla większości nawet nie istnieje!

Te dwie jaskółki o których czytamy tutaj od tygodnia wiosny nie uczynią. Potrzebne zdecydowanie działanie. A tak mamy wieloletnich ale przeciętnych graczy okupujących topy bo posiadają boty. Sprawa musi być rozwiązana systemowo, przydzielenie dziś bana 40 graczom z ViA, Hydry, Paaa czy innych gildii będzie miało działanie odstraszające ale tylko na jakiś czas i za parę miesięcy będziemy pisać to samo i cieszyć się z równie nic nie wnoszących sukcesów Inno.

Dla Twojej informacji dziś ranking wyglada zupełnie inaczej jak wczoraj co potwierdza tylko to co piszę.
 

sir tatar

Baron
Piotrek, to co napisała Agatonka to był sarkazm, jednak tak to wygląda w dużym uproszczeniu .....

Te bany to jakieś światełko w tunelu, ale zapewne będzie, tak, jak napisałeś ... Niestety ...
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
to nieważne co napisane, ważne że zna piszącego ciekawe czy uwzględnia jego nastroje?
Pleć, pleciugo...
A ranking o czym pisałem wcześniej zależy zupełnie bezsensownie od GvG gdzie "walczy" uwaga przeciętnie 5% składu gildii. Tak małe zainteresowanie wynika z faktu, że GvG nie jest dostępne mobilnie ... Zdecydowanie przeżytek i nie ma nic wspólnego z botami i niewiele z grą,
Jeżeli coś ma wpływ na ranking gildii, to niezależnie od tego czy się to komuś podoba czy nie, ma bardzo dużo wspólnego z grą. Właśnie z tego powodu niektórzy sięgają po boty. Pisałam o gildii i jej nieuczciwych zagrywkach właśnie na GvG.
Może to Ci wyjaśni temat.
 
Pleć, pleciugo...
argument tradycyjnie jak to u Ciebie zwala z nóg :)
Jeżeli coś ma wpływ na ranking gildii, to niezależnie od tego czy się to komuś podoba czy nie, ma bardzo dużo wspólnego z grą. Właśnie z tego powodu niektórzy sięgają po boty. Pisałam o gildii i jej nieuczciwych zagrywkach właśnie na GvG.
Może to Ci wyjaśni temat.
Jak napisałem czego nie odczytałaś dla większości graczy ten element gry jakim jest GvG NIE ISTNIEJE, dziś większość graczy gra mobilnie i nie ma tego. Ranking to nie gra, to tylko pokazanie "osiągnięć" jakie gracze/gildie mają w grze. Czasami na szczęście w coraz mniejszym stopniu ranking ma niewielki wpływ na decyzje graczy ale żadnego wpływu na rozgrywkę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry