Jak działają boty - i dlaczego IG ma to w poważaniu

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Było by super, napewno dawał byś mniej niż 80 tak dla pewności. Nie ważne jak wielka byłaby różnica, po prostu znałbyś linie której się nie przekracza. Obecnie możesz zrobić mały kroczek i wpie**niczyć się na minę.
Ty wychodzisz z założenia, że tak pomoc jest dopuszczalana, a ja bym ją ustawił na minimalnym poziomie. tak by ryzykowanie wgl nie przyszło do glowy
 
No ok. Niby jest to rozwiązanie. Niestety co cwańsi i bardziej obeznani z mechaniką gracze zaraz znajdą obejścia. Przykład wymyślony na totalnym poczekaniu. Mamy np na świecie pobocznym przychód 800 pr dziennie. Limit pushu przyjmijmy 50%. 400 pr przelewamy legalnie. Za resztę jeśli jest taki sens rozwijamy perły dające pr, aby zwiększyć limit. Jeśli mamy wszystkie takie perły wysoko, zaczynamy rozwijać perły towarowe, a towary sprzedajemy za... Zgadza się! Pry na świecie głównym. Jak mówiłem pomysł na kolanie napisany. Na bank istnieje 100 bardziej wydajnych metod.
 

Marik

Książę
Ty wychodzisz z założenia, że tak pomoc jest dopuszczalana, a ja bym ją ustawił na minimalnym poziomie. tak by ryzykowanie wgl nie przyszło do glowy
To nie jest moje założenie tylko polityka ,,Polskiego foe,, . Osobiście wolałbym podejście 0 wymian, a jakby inno obniżyło poziomy pereł o ilość wymienionych pr to cała topka siedzi w ,,średniowieczu,,. Ciekawe ilu dobrych graczy dalej by nimi było ;)
Polityka jest taka a nie inna, dlatego od kilku lat mam nadzieję, że kwestia pushu zostanie maksymalnie uproszczona i jednolita, regulaminem a nie podejściem suppa ;)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
To nie jest moje założenie tylko polityka ,,Polskiego foe,, . Osobiście wolałbym podejście 0 wymian, a jakby inno obniżyło poziomy pereł o ilość wymienionych pr to cała topka siedzi w ,,średniowieczu,,. Ciekawe ilu dobrych graczy dalej by nimi było ;)
Polityka jest taka a nie inna, dlatego od kilku lat mam nadzieję, że kwestia pushu zostanie maksymalnie uproszczona i jednolita, regulaminem a nie podejściem suppa ;)
akurat kwestia pushu nie jest aż tak wielka jak Ci się wydaje, ja z wymian korzystałem chyba tylko przez miesiąc z 3-4 lata temu i mi się odechciało, zresztą wymiany a push to są dwie osobne kwestie totalnie nie związane ze sobą bo w pushu PR idą z jednego konta do drugiego, a w wymianie jednak idą w obie strony
 

LimakT

Baronet
Jest prosty sposób jak 90% wymian wyeliminować(10% i tak będzie wymieniało bo mają multikonta). Wystarczy wprowadzić możliwość grania tylko na jednym wybranym świecie. Dodatkowo jak by ktoś chciał zmienić świat to można by dać możliwość raz w miesiącu na zmianę świata na którym sie chce grać. To by nie tylko zniszczyło 90% wymian ale i farmienie diamentów na pobocznych światach. Oczywiście nigdy tego nie wprowadzą bo co prawda na + dla inno jest to ,że pozbyli by się farm diamentowych ale za to mnóstwo ludzi by pokończyło grę.
 

ketrab005

Baronet
... a jedno i drugie psuje przyjemność z gry...
No w sumie racja np serwer A i gracz czarny506. Od 2020 ( tylko do tego momentu się wygadał ) gra z użyciem bota.
Gra jak można spokojnie policzyć na kontach Insekt Zagłady, Aleksandra-Mściwa, ----Ręka Boga----, .Kalesony Szatana., keisuga, PROGAMER605, Rewers33 i z nich pushuje sobie perełki.

Czy ktokolwiek coś z tym zrobił? No nic.
 

Marik

Książę
Czy ktokolwiek coś z tym zrobił? No nic.
Jak mawiał klasyk - ,,bo nie było zgłoszenia, jeśli wiesz że ktoś łamie regulamin, skokaktuj się przez sytem support,, .. bla bla bla, bo napewno nie da sie sprawidzić ile kont jest zarejestrowanych pod jednym łączem, a jak ktoś się chwali że z bota korzysta, no kto normalny raczyłby to sprawdzić... ;p Umowa o pracę/zlecenie dla całego suppa i rozliczanie z tej pracy. Jaka płaca taka praca, oni pieniędzy za to nie dostają więc czego się spodziewacie, po wolontariacie?
 

inka99

Szlachcic zagrodowy
Wiecie co, czego ja nie rozumiem, skoro supek nic z botami nie robi - bo niby twierdza ze sprawdzaja, ale na dobra sprawe to nie wiadomo czy to robia, a ze nic sie nie zmienia i nie ma konsekwencji - to czemu po prostu botow nie dopuscic? - niech wszyscy uzywaja - przynajmniej nie bedzie dyskryminacji - no bo teraz dyskryminuja uczciwych graczy i nie bedzie tematu:)))
 
Ale przez stażystów jak najbardziej
Staż, na który masz obowiązek pójść z racji szkoły jest płatny. Bynajmniej ja się z darmowym nie spotkałem, a jestem w DE od 9 lat. Czasem są to psie pieniądze, ale zawsze jakieś są. Firma dostaje dopłaty za każdego pracownika zatrudnionego na tzw Ausbildung. Mogę się mylić, ale tyle wynika z moich prywatnych obserwacji.
niech wszyscy uzywaja - przynajmniej nie bedzie dyskryminacji - no bo teraz dyskryminuja uczciwych graczy i nie bedzie tematu:)))
Przy takim podejściu odwracam się na pięcie i spadam gdzie indziej poszukać zabójcę czasu. Dla mnie to lipa jak gra za mnie automat.
 

ZebraK

Szlachcic zagrodowy
Staż, na który masz obowiązek pójść z racji szkoły jest płatny. Bynajmniej ja się z darmowym nie spotkałem, a jestem w DE od 9 lat. Czasem są to psie pieniądze, ale zawsze jakieś są. Firma dostaje dopłaty za każdego pracownika zatrudnionego na tzw Ausbildung. Mogę się mylić, ale tyle wynika z moich prywatnych obserwacji.

Przy takim podejściu odwracam się na pięcie i spadam gdzie indziej poszukać zabójcę czasu. Dla mnie to lipa jak gra za mnie automat.
To w sumie nie wiem jak w Niemczech ale w Polsce jak najbardziej istnieją bezpłatne staże i to nie koniecznie ze szkoły. Generalnie jeżeli chodzi o takie gry i fora to mój kolega w technikum był supporterem i mapperem do trackmanii i dostawał za to jedynie jakieś koszulki i kubki.
 

Marik

Książę
Zgłoszenia były i z tego co wiem od wielu graczy.


elementarnej uczciwości
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie pisałem o braku zgłoszeń, lecz o tym jak ten system kuleje, kary i wszelkie kroki podjęte przez supa są niejawne, w wielu przypadkach odwołać się nie można, dodatkowo podałem jedną z formułek jaką można otrzymać po stwierdzeniu że zespół foe dobrze pewnych kwestii nie rozwiązuje. Polecam też zaznajomić się z pojęciem ironii i metafory. Ps. Teraz mi mod pewnie post skasuje bo dotyczy pracy suportu, cenzura wskoczy i tyle, a szkoda bo forum powinno dawać możlwość rozmowy o karach i systemie ich wymierzania. No chyba, że ma się coś do ukrycia ;p
 

ketrab005

Baronet
Ten temat powinien raczej brzmieć dla czego suport niszczy tą grę?

Dostają wprost namiary skąd ludzie kupują BOTY ( a jest trochę tych stron ) i nic z tym nie robią.
Dostają namiar na multi ( np na A gracz w magiczny sposób ma wbite 300 poziomów w różnych perłach od 80-150 poziomu przez te same 8 kont ) i nadal wszyscy grają w najlepsze, mimo że wszyscy wiedzą że to multi. I tu wchodzi hipoteza - kupujesz regularnie diamenty to możesz więcej.
 
Do góry