Hoł Hoł Hoł Event zimowy :>

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser101

Guest
Apocalypto tak wiem, że się pomyliłem, za co przeprosiłem:) Nikt z nas nie jest nieomylny.

Co do Waszych pytań. Każdy otrzyma ostatnie zadanie.
 

DeletedUser1724

Guest
Apocalypto tak wiem, że się pomyliłem, za co przeprosiłem:) Nikt z nas nie jest nieomylny.

To i tak dobrze, że później wlazłem jak już była druga Twoja odpowiedź, bo po tej pierwszej to był ładne dymy zrobił w Supporcie hehe :D
 

DeletedUser

Guest
Mam 22 zadanie świąteczne.
Mam załatwić po 2 sztuki towarów: kamienia, barwnika, marmuru, wina i drewna.
Mam je, lecz Frosty tego nie uznaje.
Dlaczego?
 

DeletedUser101

Guest
Zaakceptowałeś zadanie? Jeśli tak, to czy kupiłeś wymienione surowce?
 

DeletedUser

Guest
mialem nadzieje ze za wykonanie wszystkich zadan bedzie jeszcze cos ekstra a tu balwana:) ze mnie zrobil i tyle:)
 

DeletedUser2990

Guest
Dzięki temu zadaniu mam ciastkarnie :) i dwóch granadierów, ale miło by było aby FROSTIEGO można byłoby pominąć bo nie będę miał szans wykonania tego zadania (24/25) i teraz będę musiał patrzyć na jego buźkę cały rok :)
 

DeletedUser5443

Guest
w 25 zadaniu po zdobyciu np hebanu pojawia sie postep , jednak gdy po pewnym czasie gdy sprawdzam postep zadania pokazuje ze nic nie zdobylem ?!
 

DeletedUser

Guest
Wie ktoś może do kiedy mamy czas na wykonanie ostatniego, 25tego zadania ?
 

DeletedUser4108

Guest
mając te towary na stanie, można wykonać zadanie bez zabawy w handel :)
 

DeletedUser

Guest
Wie ktoś może do kiedy mamy czas na wykonanie ostatniego, 25tego zadania ?
Do 6. stycznia.

Dzięki temu zadaniu mam ciastkarnie :) i dwóch granadierów, ale miło by było aby FROSTIEGO można byłoby pominąć bo nie będę miał szans wykonania tego zadania (24/25) i teraz będę musiał patrzyć na jego buźkę cały rok :)
Prawdopodobnie zadanie zniknie 6. stycznia, więc twoje oczy mogą czuć się bezpieczne ;)
 

DeletedUser4738

Guest
Zabawa frosteko. Co zrobić aby to zniknęło? Bo mi boczny niweluje.
 

DeletedUser

Guest
Mam usunąć 3 jednostki - jak to zrobić? nowicjuszka

Klikasz obrazek hełmu w lewym dolnym rogu (Zarządzanie armią), następnie klikasz na 3 jednostki (będące w obronie, ataku lub w "zasobach jednostek") a następnie na czerwony znaczek ludzika z iksem podpisany "skasuj wybrane jednostki"
 

DeletedUser5734

Guest
Mam pytanie, dlaczego u mnie event stanął na 23 zadaniu i nie pojawiają się kolejne?
 
Do góry