Hoł Hoł Hoł Event zimowy :>

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4340

Guest
chociaz z malym poslizgiem ale zrobilem wszystkie ktore byly i u mnie ciastkarnia juz dawno produkuje slodycze ;]
 

DeletedUser314

Guest
Nie dostanie nagrody za zad. 25, ale samo zadanie tak. I dzięki temu będzie mógł zbudować ciastkarnię. Dlatego jest takie znaczące.

Wiem, ale wydaje mi się że nie dostanie 25, skoro ominoł jakieś.
Bo chyba jak ktoś np na początku pominął pierwsze, to nie dostał już zadań na kolejną rzecz.
No ale to tylko moje hipotezy, bardzo możliwe że jednak masz racje.
W każdym razie pożyjemy zobaczymy :>
 

DeletedUser

Guest
Wiem, ale wydaje mi się że nie dostanie 25, skoro ominoł jakieś.
Bo chyba jak ktoś np na początku pominął pierwsze, to nie dostał już zadań na kolejną rzecz.
No ale to tylko moje hipotezy, bardzo możliwe że jednak masz racje.
W każdym razie pożyjemy zobaczymy :>
Sprawdziłem. Pominięcie zadania powoduje przejście do kolejnego. Czyli jest jeszcze szansa.
 

chudya

Hrabia
Czy ktoś może powiedzieć dlaczego od trzech dni brak 25 zadania Frosta. Czyżby coś świątecznie się zacięło?????????
 

chudya

Hrabia
przejrzyj kilka ostatnich stron :)

Jeżeli dobrze rozumiem to sugerujesz mi, że jakiegoś zadania nie wykonałem. Chciałbym Cię poinformować WSZYSTKIE wykonałem po kolei ponieważ nie mam w zwyczaju coś robić po łebkach. Dla informacji w naszej gildii w takim razie ci co za ten ewent się wzięli też czekają na 25 zadanie, dziwny zbieg okoliczności prawda?
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli dobrze rozumiem to sugerujesz mi, że jakiegoś zadania nie wykonałem.

nie, unxpre nic nie sugeruje takiego... ale gdybyś przeczytał, to byś wiedział.
irytujesz się przez własną ignorancję. ;) zupełnie niepotrzebnie....
25 zadanie wymaga cierpliwosci i pokory ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5301

Guest
Przecież wtedy straci sens stawianie nowo zbadanych budynków...
Generalnie tak ale ja chcialbym zatrzymac taki cmentarz bo mi sie poprostu podoba, dodaje uroku, tylko nie ma to ekonomicznego sensu. Ktos zapodal fajny pomysl aby przy przejsciu do kolejnej epoki placic jakas ilosc pieniedzy/narzedzi celem podniesienia wydajnosci. Jak ktos nie chce, nie ma kasy, to zostawia taki jaki jest albo se usuwa. Wydaje mi sie to dobrym pomyslem.
 

DeletedUser4428

Guest
Jeżeli dobrze rozumiem to sugerujesz mi, że jakiegoś zadania nie wykonałem. Chciałbym Cię poinformować WSZYSTKIE wykonałem po kolei ponieważ nie mam w zwyczaju coś robić po łebkach. Dla informacji w naszej gildii w takim razie ci co za ten ewent się wzięli też czekają na 25 zadanie, dziwny zbieg okoliczności prawda?

chodzi o to ze ostatnie będzie na nowy rok
 

DeletedUser

Guest
Generalnie tak ale ja chcialbym zatrzymac taki cmentarz bo mi sie poprostu podoba, dodaje uroku, tylko nie ma to ekonomicznego sensu. Ktos zapodal fajny pomysl aby przy przejsciu do kolejnej epoki placic jakas ilosc pieniedzy/narzedzi celem podniesienia wydajnosci. Jak ktos nie chce, nie ma kasy, to zostawia taki jaki jest albo se usuwa. Wydaje mi sie to dobrym pomyslem.
Ekonomiczne miast to miasto ułożone równo, domki w rzędach, budynki w rzędach. Żadnego urozmaicenia. Za upiększanie trzeba płacić (i nie chodzi mi o monety i zaopatrzenie) ;)
 

DeletedUser4260

Guest
Jeżeli dobrze rozumiem to sugerujesz mi, że jakiegoś zadania nie wykonałem. Chciałbym Cię poinformować WSZYSTKIE wykonałem po kolei ponieważ nie mam w zwyczaju coś robić po łebkach. Dla informacji w naszej gildii w takim razie ci co za ten ewent się wzięli też czekają na 25 zadanie, dziwny zbieg okoliczności prawda?

Hehe to dobre jest... skad Ci sie wzielo, ze "strona" oznacza zadanie? :) Przeczytaj jeszcze raz, powoli... a jak nie zalapiesz to podpowiem... ten watek o evencie zimowym ma kilkadziesiat "stron" wiec poczytaj wczesniejsze i juz wszystko wiesz ;-)
 

DeletedUser1724

Guest
Jeśli jakieś pominąłeś, to nie dostaniesz 25 raczej :>

Pisałem nawet w tej sprawie do Supportu i tam mi powiedział pewien mądry mędrzec, że zadanie dostanę i będę mógł postawić ciastkarnie :D

A jeżeli tak się nie stanie, to zrobię dym w Supporcie i na forum hehe :D Ktoś mi tą ciastkarnie będzie stawiał i to to od podstaw - cegiełka po cegiełce :D
 

chudya

Hrabia
Nie ma co z Wami dyskutować, zamiast inwektyw wystarczyło normalnie na pytanie odpowiedzieć. Mnie irytację zarzucać to tak jakby kulą w płot trafić. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Nie ma co z Wami dyskutować, zamiast inwektyw wystarczyło normalnie na pytanie odpowiedzieć. Mnie irytację zarzucać to tak jakby kulą w płot trafić. Pozdrawiam

wskaż choć jedną inwektywę użytą - nikt żadnej nie użył. ;)

a odpowiedzi dostałeś wiele, tylko sie naburmuszyłeś jak mała dziewczynka (to jest porównanie).
więc powinieneś grzecznie podziękować za nie. i na drugi raz czytać uważniej.
 

DeletedUser1724

Guest
Nie ma co z Wami dyskutować, zamiast inwektyw wystarczyło normalnie na pytanie odpowiedzieć. Mnie irytację zarzucać to tak jakby kulą w płot trafić. Pozdrawiam

Nie jesteś tutaj sam z problemami więc trudno wszystkim udzielić odpowiedzi :)

- - - Zaktualizowano - - -

więc powinieneś grzecznie podziękować za nie. i na drugi raz czytać uważniej.

Święte słowa :) Są tutaj gracze, którzy służą pomocą lecz potem dostają w zamian piękne wiązanki słowne :D
 

DeletedUser

Guest
Apocalypto ja też ominąłem jedno zadanie i nie mogę na tą chwilę postawić ciastkarni, też pisałem do supportu w tej sprawie i dostałem całkowicie odmienną odpowiedź niż Ty, mi powiedzieli że nie ma możliwości żebym dostał ciastkarnie,chyba sami nie wiedzą,co będzie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Nie ma co z Wami dyskutować, zamiast inwektyw wystarczyło normalnie na pytanie odpowiedzieć. Mnie irytację zarzucać to tak jakby kulą w płot trafić. Pozdrawiam

Nie napisałem ostatniej tylko kilka ostatnich, dokładnie 2 do tyłu od Twoje posta, masz prawie na całej stronie dyskusje o tym, odpowiedzi na Twoje pytanie niema jednoznacznej, bo nikt z nas tak naprawdę nie wie dlaczego, tylko mamy kilka hipotez, a nikt z Administracji się nie wypowiedział na to, dlatego odesłałem Cie do naszych rozważań, a nie odpowiedziałem wprost. Do tego i tak powinieneś zajrzeć przed zaczęciem dyskusji, albo użyć wyszukiwarki a ona by Cię tam odesłała :)
 

DeletedUser1724

Guest
też pisałem do supportu w tej sprawie i dostałem całkowicie odmienną odpowiedź niż Ty, mi powiedzieli że nie ma możliwości żebym dostał ciastkarnie,chyba sami nie wiedzą,co będzie :D

Ja z krzesełka nie spadłem jak przeczytałem pierwszą odpowiedz Team-u w sprawie tej ciastkarni :D

Napisałem do nich tak:
Mam pytanie odnośnie zadań od Frost'ego, a mianowicie chodzi mi o budynek "Ciastkarnie". Bowiem ominąłem jedno zadanie i teraz mam 23/24. Ponoć w Nowy Rok ma być ostatnie zadanie i czy zaliczając to ostanie zadanie, będę miał możliwość postawienia Ciastkarni ???

A odpowiedź otrzymałem taką:
Wszystkich zadań było 24, a z tego co widzę to parę Pan pominął, dlatego nie ma możliwości zakończenia eventu.

Normalnie poczułem się w pierwszej chwili, że Team próbuje ze mnie zrobić idiotę waląc mi odpowiedzią, że pominąłem parę zadań ...

Ale po 5 minutach otrzymałem kolejną odpowiedź :D
Przepraszam 25. Ostatnie zadanie pozwoli uzyskać tę nagrodę ale nie otrzyma Pan ostatniej.

Normalnie rozwalił mnie ten Support w tej kwestii :D
 

DeletedUser4682

Guest
Ja z krzesełka nie spadłem jak przeczytałem pierwszą odpowiedz Team-u w sprawie tej ciastkarni :D

Napisałem do nich tak:


A odpowiedź otrzymałem taką:


Normalnie poczułem się w pierwszej chwili, że Team próbuje ze mnie zrobić idiotę waląc mi odpowiedzią, że pominąłem parę zadań ...

Ale po 5 minutach otrzymałem kolejną odpowiedź :D


Normalnie rozwalił mnie ten Support w tej kwestii :D

Widzę suport robi błędy interpunkcyjne ;P O i chyba napisze do nich w sprawie tego. I im coś wytłumaczę xD
 

DeletedUser

Guest
Witam. W prawdzie nie udało mi się wytrwać do przeczytania wszystkich 27 stron, i po kilkunastu zapadła decyzja zadania pewnie już nie raz powielonego pytania, niemniej jednak wyszukując odpowiedzi nie udało mi się jej znaleźć na poziomie zaspokajającym moją ciekawość.
Chodzi mi o budynki które otrzymaliśmy za wypełnianie zadań eventowych (dziadek do orzechów i ciastkarnia). Dziadka postawiłem natychmiast po otrzymaniu go (wczesne średniowiecze), a następnego dnia przeszedłem do rozkwitu średniowiecza i zobaczyłem że dziadek został w poprzedniej epoce. To będzie oznaczało, że skoro nie rozwija się on wraz z czasem, to niedługo będzie zajmował miejsce w które można by postawić budynki dające więcej niż on. Z uwagi na to, ciastkarnię ciągle trzymam w inwentarzu, ale z tego co udało mi się w tym temacie przeczytać, ciastkarnia nawet postawiona dopiero w epoce kolonialnej, będzie tą, jaką była w chwili wykonania zadania (czyli rozkwit średniowiecza).
Teraz moje pytania tyczą się tego, czy ta informacja (że budynek będzie na poziomie epoki w której wykonane zostało zadanie) jest absolutnym pewniakiem? Oraz drugie, czy istnieje jakiś sposób by "podkręcić" budynki do wyższych epok, tak by nie stały się tylko zajmującym potrzebne miejsce rupieciem?
 
Do góry