Hoł Hoł Hoł Event zimowy :>

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser314
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser314

Guest
Ponieważ wkrótce i do nas zawita Zimowy Event, uznałem że można już przygotować temat, na wszelkie pytania dotyczące jego :)

Każde zadanie chyba będzie raz na dzień czyli będziemy mieli formę kalendarza adwentowego :)

Po wykonaniu 10 zadań dostajemy avatar mikołaja.
forgeofempireshohoho.png



Po wykonaniu następnych 5 (razem 15) dostajemy świąteczna figurkę działającą jak cmentarz.
CHRISTMAS.jpg



Po wykonaniu następnych 7 (razem 22) dostajemy kolejny avatar - śnieżynkę.
dpfr.jpg

Obrazek wykonany przez - Amma (avrahall) Aka Fileasz (Beta)


Po wykonaniu następnych 2 (razem 24) dostajemy fabrykę cuksów.
foe_chr.jpg


TYLE_WYGRAC.jpg



Po wykonaniu następnych 1 (razem 25) dostajemy 2 dalekosiężne jednsotki.

Tak dla nastroju :haha:
[video=youtube;EEZNVoyjEsc]http://www.youtube.com/watch?v=EEZNVoyjEsc[/video]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Ale Exxtra! Masz informację kiedy dokładnie będzie?
Spytaj Bryffa, ale myślę że najszybciej za 3dni, ale może będą chcieli przedłużyć ten czas i potestować. :)
Nagroda jakaś wypasiona nie jest bo tylko dodatkowy portret, ale zawsze jakaś zabawa będzie :>
 

DeletedUser1868

Guest
Nagroda słaba, mogli jakąś choinke dać albo coś :)
 

DeletedUser4420

Guest
Ile ten event będzie trwał? Bo coś czuję,że nie będę za bardzo w stanie w nim uczestniczyć.I chcę jeszcze zapytać: Do czego służy nagroda? Daje zadowolenie?

- - - Zaktualizowano - - -

Ile ten event będzie trwał? Bo coś czuję,że nie będę za bardzo w stanie w nim uczestniczyć.I chcę jeszcze zapytać: Do czego służy nagroda? Daje zadowolenie?
 

DeletedUser1868

Guest
Dla portretu Mikołaja to raczej nie opyla się robić tych zadań, trochę głupio wymyślily. Na każdym kroku będe musiał patrzeć na gębe Mikołaja :):):)
 

DeletedUser314

Guest
portret to zapewne avatar w grze.
Event będzie trwał chyba 10 dni i codziennie będzie jedno zadanie.
 

DeletedUser

Guest
Czyli, że jak jednego dnia nie wykona się zadania, to nie da się go nadrobić i kolejne zadania leżą?
 

DeletedUser

Guest
Wygląda to na bardzo fajny event. :D A skąd wziąłeś ten screen z Frostem? Z Brytyjskiego forum?
 

DeletedUser

Guest
ooooo no to by było coś ;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D
Mieć taka ogromną choinkę ;D, a jakby jeszcze tryb nocny wprowadzili i ona by migała to w ogóle :D

Ja to bym chciał mieć śnieg w mieście :)
Już widzę oczyma wyobraźni ludziki odśnieżające uliczki :p
 

DeletedUser3

Guest
Spytaj Bryffa, ale myślę że najszybciej za 3dni, ale może będą chcieli przedłużyć ten czas i potestować. :)
Nagroda jakaś wypasiona nie jest bo tylko dodatkowy portret, ale zawsze jakaś zabawa będzie :>

Za bardzo się spieszycie. Quest nie zacznie się za trzy dni. Naturalnie odpowiednie info pojawi się w ogłoszeniach.

PS Nagrodą nie jest tylko portret.
 

DeletedUser314

Guest
po 10 zadaniach są kolejne na 15 dostajemy pomnik działający jak cmentarz

- - - Zaktualizowano - - -

Po wykonaniu następnych 7 (razem 22) dostajemy kolejny avatar - śnieżynkę.

- - - Zaktualizowano - - -

Za bardzo się spieszycie. Quest nie zacznie się za trzy dni. Naturalnie odpowiednie info pojawi się w ogłoszeniach.

PS Nagrodą nie jest tylko portret.
Napisałem że to najszybsza możliwość ;p, a takie pytanie pojawi się wraz z Perłami? ;)
 

DeletedUser314

Guest
TYLE_WYGRAC.jpg


add spekulacje:
Każde zadanie chyba będzie raz na dzień czyli będziemy mieli formę kalendarza adwentowego :)
 

DeletedUser1868

Guest
Oby Perły wprowadzili razem z eventem bo nie mam już na co pkt. wydawać, chyba zacznę sąsiadom pomagać :p
 
Do góry