Historia Rosy Parks - komentarze

DeletedUser16730

Guest
"Gain control over a province"

Zadania zmuszające do postępu w grze
Gracze wielokrotnie podkreślali, iż nie chcą być zmuszani do zmiany strategii gry z powodu eventu. Co prawda nie chcemy, aby zadania były zbyt łatwe i zawsze będziemy się starać, żeby ukończenie eventu wymagało od Graczy pewnego wysiłku, jednak zarówno w obecnie trwającej historycznej linii zadań jak i w nadchodzących, pojawiać będą się alternatywy dla określonych typów zadań. Przyjrzymy się jak sprawdzą się one w praktyce oraz jak spodobają się ona naszym Graczom i wyciągniemy wnioski na przyszłość.

Wychodzi na to, że kolejny event nie historyczny.

Dobrze, że budynek kolekcjonerski więc można śmiało odpuścić.
 

DeletedUser19134

Guest
Może i nie do końca w temacie, ale może tak zrobić event historyczny o Polaku?
 

DeletedUser19138

Guest
Nie robię ostatniego zadania. Bardzo Was proszę, nie dawajcie zadań typu "przejmij kontrolę nad prowincją" lub "opracuj technologie. A jeśli już musicie, to dawajcie zamienniki np. "Przejmij kontrolę nad prowincją LUB wygraj 10 bitew. Te eventy mają nam umilać grę ;)
 

linuxgeek

Baronet
Jakies dziwne te postaci wybierane sa na bohaterow eventow. Skoro byl juz martin luther king a teraz bedzie rosa parks to czekam z niecierpliwoscia na event z generalem Robertem E. Lee :|
 

DeletedUser7795

Guest
Przejęcie prowincji to mniejsze zło niż zbadanie technologii.
 

DeletedUser16730

Guest
Przejęcie prowincji to mniejsze zło niż zbadanie technologii.

To zależy od sytuacji u gracza w danym momencie. Oczywiście prowincję teoretycznie można przejąć towarami kupionymi za PR nawet do końca wszystkich map bez robienia awansów, ale jednak może to nie być możliwe w każdej chwili. Jedno i drugie wymusza mniej lub bardziej bezpośrednio awans.

Mnie osobiście to zwisa teraz bo po pierwsze nie interesuje mnie ten budynek, a po drugie mam zapas awansów na kilka lat teraz. Jednak zachowam się nienormalnie i pomimo, że mnie to nie przeszkadza będę lobbował żeby awansów nie wymuszać bo wpływa to na wymuszanie ogólnych indywidualnych założeń, które robią się przez to mniej indywidualne, a bardzie producenckie.
 

linuxgeek

Baronet
..... można nie odkrywać technologii .....przy okazji rezygnując z pięknych budynków które i tak zwykle lezą w inwentarzu. :D
 

DeletedUser7425

Guest
Monety cały czas tylko i wyłącznie monety których posiadam / y mln.
jeśli nie mld. Żadnego konkretnego budynku,nagrody który daje zaopatrzenie-młotki.
Nawet ta nowość szukania po mapie to znajduję kole 70% monet.
Badanie technologi koszt = " 10" monet ,zaopatrzenie = 8 mln.
Ale oczynawiście nie mam racji i tylko marudzę.
 

DeletedUser

Guest
Panie i Panowie z FoE, ma być tylko jeden zwiad prowincji? Opuszczacie się! Zróbcie ze trzy, żebyśmy nie mogli zrobić tego w normalnym czasie albo abyśmy musieli wydać diamenty! W wielkim evencie były dwa - rozdzielone dwoma czy trzema zadaniami i to pod koniec, a teraz jeden na cały tydzień? To może produkcja towarów o najdłuższym cyklu trwania czyli dwudniowa i w dodatku ze cztery razy? Albo np. takie: Postaw perłę z epoki oceanicznej przyszłości! Super zadanie dla ludzi ze średniowiecza!
Przecież nagrody są tak cenne, szczególnie potret Rosy! Zwłaszcza dla mężczyzn.Jak zrobię event to od razu zmienię avatarek!:haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16845

Guest
Panowie z FoE, ma być tylko jeden zwiad prowincji? Opuszczacie się! Zróbcie ze trzy, żebyśmy nie mogli zrobić tego w normalnym czasie albo abyśmy musieli wydać diamenty! W wielkim evencie były dwa - rozdzielone dwoma czy trzema zadaniami i to pod koniec, a teraz jeden na cały tydzień? To może produkcja towarów o najdłuższym cyklu trwania czyli dwudniowa i w dodatku ze cztery razy? Albo np. takie: Postaw perłę z epoki oceanicznej przyszłości! Super zadanie dla ludzi ze średniowiecza!
Przecież nagrody są tak cenne, szczególnie potret Rosy, zwłaszcza dla mężczyzn.Jak zrobię event to od razu zmienię avatarek!:haha:

Rozumiem zarzuty odnośnie braku alternatyw do zadań, ale akurat tego zarzutu ze zwiadem to nie rozumiem - lista zadań była na Wiki od tak dawna, że każdy kto chciał mógł już dawno nastawić zwiad prowincji...
 

demoniusz

Rycerz
jak zawsze nikt nic nie wie :) moze jestem upierdliwy ale w the-west w 99% jest podana data i godzina rozpoczecia eventu, moze tam sie support bardziej stara?
a 13.11 to szerokie pojecie zaczyna sie 00:01 konczy 00:00
 

DeletedUser

Guest
Szechinia, zarzut ze zwiadem czy z trzema zwiadami? Nie wiesz co to sarkazm albo kpina?
Pewno jesteś w najwyższej epoce i masz tysiące diamentów, żeby bez problemu przeprowadzić i dziesięć zwiadów? Ja niestety nie, a ostatnimi zadaniami poprzedniego eventu, FoE skutecznie uniemożliwiło wielu ludziom wykonanie zadań. Pewnie przez przypadek albo niedopatrzenie, żeby nie napisać> udu...iło. I nie chodzi o sam zwiad, tylko o złośliwość w najczystszej postaci, którą raz za razem funduje nam FoE, przy takich eventach i tych większych. Robią eventy raz za razem a nie likwidują usterek w samej grze. Mnóstwo przykładów mogę podać. Kretyński programik obrony miasta, który preferuje ostrzeliwanie łotrów. Tymczasem przy prowincjach, łotry są ignorowane i wrogie jednostki ostrzeliwują twoje najpotrzebniejsze jednostki. Zupełnie odwrotnie niż w obronie miasta. Teren niekorzystny dla spadochroniarzy w wyprawach. Kiedyś cztery podejścia zmarnowałem nim dałem sobie spokój, bo moi spadochroniarze zawsze mieli "pustynię" czyli dwa pola lasu na całej planszy i oczywiście daleko od wroga. Albo wyrzucało ich blisko własnych jednostek. A co się dzieje gdy wróg ma spadochroniarzy? Jakimś cudem w 4 przypadkach na 5 mają dogodny teren blisko naszych pozycji! Wtedy trzecia część planszy to las i to na drugim poziomie wypraw! To po prostu mi śmierdzi! Albo to oszustwo albo najczystsza złośliwość.
A co powiecie na pasek punktowy przy perłach? Ile trwa wbijanie 3-4 punktów z pełnego paska do pereł? Czy nie 10 razy dłużej niż przy technologiach? Pisałem do supportu i otrzymałem znamienny komentarz. > "Dziękujemy za pańska opinię". Inaczej mówiąc > odwal się gościu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Budynek 3x4 na 24h
oceania:
Zadowolenie +1,070
ludność 1,070
monety 30,100

po motywacji 7 losowych towarów z epoki budynku.

Śmiać się czy płakać?
Biorąc do porównania Wyspę Miejską (5x5, 54k monet/24h, 6500 ludności) to nie wygląda tak całkiem beznadziejnie :p
 

DeletedUser17796

Guest
Od rana wszystko zebrane z budynków , cała produkcja stoi i czeka jak się event rozpocznie , pół dnia mam w plecy , wsparcie znajomych zawsze robiłam rano żeby potem już z tym mieć spokój a zadań jak nie ma tak nie ma . Jaja sobie z Nas robicie!!!!!
 
Do góry