Historia Rosy Parks - komentarze

DeletedUser18728

Guest
Spodziewałem się coś około 11-13. Moim zdaniem wszelkie aktualizacje powinny być wprowadzane o jednej godzinie, porannej albo późno w nocy. A tak to produkcje potem stoją nie wiadomo po co.
 

DeletedUser16845

Guest
Szechinia, zarzut ze zwiadem czy z trzema zwiadami? Nie wiesz co to sarkazm albo kpina?
Pewno jesteś w najwyższej epoce i masz tysiące diamentów, żeby bez problemu przeprowadzić i dziesięć zwiadów? Ja niestety nie, a ostatnimi zadaniami poprzedniego eventu, FoE skutecznie uniemożliwiło wielu ludziom wykonanie zadań. Pewnie przez przypadek albo niedopatrzenie, żeby nie napisać> udu...iło. I nie chodzi o sam zwiad, tylko o złośliwość w najczystszej postaci, którą raz za razem funduje nam FoE, przy takich eventach i tych większych. Robią eventy raz za razem a nie likwidują usterek w samej grze. Mnóstwo przykładów mogę podać. Kretyński programik obrony miasta, który preferuje ostrzeliwanie łotrów. Tymczasem przy prowincjach, łotry są ignorowane i wrogie jednostki ostrzeliwują twoich żołnierzy. Zupełnie odwrotnie niż w obronie miasta. Teren niekorzystny dla spadochroniarzy w wyprawach. Kiedyś cztery podejścia zmarnowałem nim dałem sobie spokój, bo moi spadochroniarze zawsze mieli "pustynię" czyli dwa pola lasu na całej planszy i oczywiście daleko od wroga. Albo wyrzucało ich blisko własnych jednostek. A co się dzieje gdy wróg ma spadochroniarzy? Jakimś cudem w 4 przypadkach na 5 mają dogodny teren blisko naszych pozycji! Wtedy trzecia część planszy to las i to na drugim poziomie! To po prostu mi śmierdzi! albo to oszustwo albo najczystsza złośliwość.

Sarkazm i kpinę znam bardzo dobrze, bo sama ich często "używam". Odniosłam się konkretnie do zwiadu, bo akurat o tym napisałeś i nadal podtrzymuję akurat tę kwestię - zadania są ogólnie znane długo przed eventem i do wielu można się przygotować. Na szczęście przy wielu jest też teraz alternatywa choć wymuszanie podbijania prowincji nadal uważam, że wredne.

Do najwyższej epoki mi daleko, a diamentów mam na koncie całe 15 i raz tylko użyłam ich do zwiadu dawno temu.

W I poście odniosłeś się tylko do eventu i tylko tę kwestię komentowałam i będę komentować, bo tego dotyczy temat. Cała reszta "błędów" i złośliwości to już odrębna kwestia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16845

Guest
Od rana wszystko zebrane z budynków , cała produkcja stoi i czeka jak się event rozpocznie , pół dnia mam w plecy , wsparcie znajomych zawsze robiłam rano żeby potem już z tym mieć spokój a zadań jak nie ma tak nie ma . Jaja sobie z Nas robicie!!!!!
No przy tym evencie już wybitnie przesadzili z oczekiwaniem...
 

DeletedUser17796

Guest
Napisze tak :
To jest okradanie niektórych słabych graczy z jednego dnia . Mnie tam nie zalezy bo zrobie ten event właśnie w jeden lub dwa dni ale co z tymi co dopiero zaczynaja gre nie mają paczek PR itp. a tu jeden dzień w plecy . Bo jak zaczyna sie 13 to powinno zaczynać sie o 24:00 a nie w połowie dnia. Paranoja !!!!
 

DeletedUser

Guest
Pewno szykują wielka, obrzydliwą, niebieska strzałę, której nie da się usunąć i będzie zawsze wyskakiwać.:haha:
Jasne, że jaja sobie z nas robią.
 

demoniusz

Rycerz
Napisze tak :
To jest okradanie niektórych słabych graczy z jednego dnia . Mnie tam nie zalezy bo zrobie ten event właśnie w jeden lub dwa dni ale co z tymi co dopiero zaczynaja gre nie mają paczek PR itp. a tu jeden dzień w plecy . Bo jak zaczyna sie 13 to powinno zaczynać sie o 24:00 a nie w połowie dnia. Paranoja !!!!

a troche mocniejszych to niby nie okradanie 3x powtarzalne zakoncz 6x 24h mlotki bede czekac az do konca eventu praktycznie bo ktos sie nie moze obudzic, a potem napisze, ze bardzo przeprasza, ze zewnetrzne problemy z uruchomieniem eventu :) itp pierdoly, przeciez zerzygac sie mozna
Nie wiem oni te eventy to z palca uruchamiaja? musi ktosc przyjsc i guzik nacisnac?
 

tagera

Baronet
zaczęłam grać w tym roku i robię eventy, ten też postaram się zrobić. Nauczona wcześniejszymi eventami zostawiam sobie odblokowanie technologii zdobycie prowincji, wysłanie zwiadu. Budynek mało miejsca zajmuje, a może się przyda. Surowce które wypadną mogą być potrzebne.
 

DeletedUser18973

Guest
Miałam nie robić tego eventu, ale opętała mnie klątwa "promocji w markecie" i zrobię/kupię to, mimo że to mi wcale nie potrzebne... :c
 

oberiba

Szlachcic zagrodowy
Za 4 zadanie nagroda przyśpieszenie produkcji o całe 5 minut - nagroda marzenie :p a te 7 towarów co 24h - szok.. szał... coś fantastycznego :haha::p Do tej pory robiłem wszystkie eveny - teraz dla samego budynku nie chce mi się.
 

DeletedUser16730

Guest
Za 4 zadanie nagroda przyśpieszenie produkcji o całe 5 minut - nagroda marzenie

W sumie to nie ma znaczenia, czy przyspiesza o 5 minut, czy o 30, skoro i tak nie przyspiesza wszystkiego. To jak pastylka na odchudzenie lewej strony ciała.
 

DeletedUser17201

Guest
Na becie są już takie które o 8 godzin przyspieszają ;) Akurat z kasą mi się trafił (z prezentu) tym niemniej to akurat całkiem fajna zabawka ;)
 

DeletedUser19140

Guest
dzisiaj zacząłem grac w te grę i nie wiem gdzie jest ten event - ktoś pomoże?
 

DeletedUser14806

Guest
Od rana wszystko zebrane z budynków , cała produkcja stoi i czeka jak się event rozpocznie , pół dnia mam w plecy , wsparcie znajomych zawsze robiłam rano żeby potem już z tym mieć spokój a zadań jak nie ma tak nie ma . Jaja sobie z Nas robicie!!!!!

Absolutnie oni nie robią sobie z nas jaj , to normalna praktyka w tej grze:)
 

DeletedUser14851

Guest
przyspieszacz czasu zerzniety z innej gry inno czyli elvenar. Nie powiem te z dluzszym czase pozyteczna rzecz ale 5 minut nic nie znaczy. Powoli cos sie rozkreca jezeli chodzi o nagrody.
 

DeletedUser17201

Guest
Tia. Dziękuję bardzo za zablokowanie możliwości walki z sąsiadami w brązie i żelazie. Czad, naprawdę, nie ma to jak kolejny sposób żeby utrudnić robienie zadań z alternatywą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17712

Guest
MOże faktycznie zadania sa już ciekawsze i nie zmuszają np. do zmkiany epoki ale za to nagrody za wykonywanie ów zadań są przynajmniej DZIWNE.... Jeżeli juz proponujecie cokolwiek w zamian za wykonanie określonej parti zadań to wypadałoby faktycznie nagradzać a nie karać, bo jak można nazwać MASOWE PRZYŚPIESZENIE PRODUKCJI ZAOPATRZENIA ??????????????????????? I TO W DODATKU (O ZGROZO) o całe 5 MINUT - BRAWO dla tego, kto to wymyslił
 

Atli

Hrabia
Jeżeli juz proponujecie cokolwiek w zamian za wykonanie określonej parti zadań to wypadałoby faktycznie nagradzać a nie karać, bo jak można nazwać MASOWE PRZYŚPIESZENIE PRODUKCJI ZAOPATRZENIA ??????????????????????? I TO W DODATKU (O ZGROZO) o całe 5 MINUT - BRAWO dla tego, kto to wymyslił

Przestańcie juz przesadzać...nagroda jest super*. Skoro się raz pojawiła to i pojawi się znowu. I nagle w inwentarzu będzie 15, czy 20 minut "przyśpieszaczka"


* a raczej byłaby, gdyby obejmowała wszystkie budynki (czyli specjalne i perły), bo w obecnej postaci jest dla mnie zupełnie nieprzydatna.
 

DeletedUser16730

Guest
Przestańcie juz przesadzać...nagroda jest super*. Skoro się raz pojawiła to i pojawi się znowu. I nagle w inwentarzu będzie 15, czy 20 minut "przyśpieszaczka"


* a raczej byłaby, gdyby obejmowała wszystkie budynki (czyli specjalne i perły), bo w obecnej postaci jest dla mnie zupełnie nieprzydatna.

Gdyby obejmowała wszystkie budynki, gdyby była dostępna w wyprawach tak żeby ją trafić 1-2 razy w tygodniu... wtedy byłaby super.
Ale nie jest bo w tej postaci to zwykły śmieć.

Na becie są już takie które o 8 godzin przyspieszają

8 godzin z kolei dla mnie zupełnie nieprzydatna. Chodzi o to żeby zachować ciągłość stałej godziny zbioru. Ta 5 minutowa idealnie spełniła by tę potrzebę gdyby te dwa warunki j.w.
 

DeletedUser17201

Guest
Czemu? Właśnie przydatna przy eventach. Masz zadanie z serii: Zbierz 30 razy produkcję 8-godzinną, ustawiasz, klikasz przyspieszajkę i zadanie z głowy.
 

DeletedUser16730

Guest
No, dlatego napisałem

Dla mnie ważne jest to żeby sobie pozgarniać wszędzie o jednakowym czasie i wspaniale by było gdyby ten czas był codziennie o tej samej porze. Taki 8 godzinny przyspieszacz przy okazji przyspieszy mi coś co nie chciałbym żeby było ruszane. A odpinanie od ratusza niektórych budynków na chwilę żeby ich nie ruszyło wybiega poza mój poziom lenistwa.
No chyba, że ten 8 godzinny jest z celownikiem na jeden budynek, ale wtedy musiałoby ich być dużo.
 

DeletedUser17215

Guest
Witam.

Historia Rosy Parks, to kolejny event, który zmusza do czegoś, czego nie chcę robić:

Event.jpg

Obecnie jestem do przodu ze zdobywaniem prowincji i na razie nie chcę iść dalej, a event zmusza do tego.

Dlaczego nie ma alternatywy w postaci np: "Zdobądź władzę nad prowincją lub zmotywuj 50 budynków graczy", lub tym podobne?

W/w zadanie spowodowało, że nie jestem w stanie dokończyć eventu. :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry