Happy Hours - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15227

Guest
O moj Boże co za szybkość. Pozdrowienia Szczupak. U mnie już po... :)
 

DeletedUser13034

Guest
Szkoda tylko, ze nie ma o tym ZADNEJ informacji podczas logowania. Smutne to , bo nie kazdy wchodzi na forum i stracilem okazje do schowania przeterminowanych budynkow , ktore moge ulepszyc w przyszlosci. Marnie kochany supporcie :/
 

DeletedUser8110

Guest
Czas zacząć wchodzić na forum, bo tylko tutaj będziemy umieszczać informacje o dacie i godzinie danej edycji. ;) Nie jest to ostatnia tego typu akcja, więc jeszcze będziesz miał okazję pochować swoje budynki @Hemprider. :)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
To jeszcze jedno, może głupie i naiwne pytanie. Czy macie możliwość usunięcia budynku osoby, która jest w danej chwili zalogowana w grze. Czy dopiero akcja będzie możliwa jak ktoś w danej chwili będzie poza grą?
Ogólnie, rozchodzi mi się o to, czy jak dana osoba jest obecnie w grze, ogląda swoje miasto, czy jest możliwe, by nagle zniknął tej osobie budynek (może nie tyle że fizycznie, ale jednak - czyli jakby zniknął, to ta osoba dalej będzie widziała dany budynek, ale np. kliknięcie na niego spowodowałoby wyświetlenie komunikatu o tym, że akcja niedostępna/budynek niedostępny itp. - podobnie podczas motywacji przez inne osoby, wchodzą w czyjeś miasto, chcą zmotywować budynek, który przed sekundą, ale po załadowaniu miasta został usunięty).
Wiem, zawracam głowę, zadaję pytania trochę "z czapy", które niewiele zmienią w mojej grze, ale tak z czystej ciekawości pytam :p Na zasadzie "jak to działa gdy..." :D
 

DeletedUser13034

Guest
Dzieki, ale spedzam na Waszej grze tyle czasu, ze zeby miec czas wchodzic na forum musialbym przestac spac. Troche zrozumienia dla swoich graczy supporcie - choc wzmianka na stronie logowania dalaby szanse odwiedzic forum, a tak to dowiedzialem sie o akcji minute po zakonczeniu :/
 

DeletedUser12062

Guest
@Hemprider takie informacje często rozpowszechniane są na czacie ogólnym lub na czacie Gildii.

My przyjęliśmy właśnie taką formę informowania o tej akcji. Tak jak pisała Siorp, będziesz miał jeszcze szansę na pochowanie budynków ale trzeba uważnie śledzić informacje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7261

Guest
Powinno się to nazywać Happy HOUR Nie Happy HOURS, skoro macie zamiar tylko przez jedną godzinę to robić.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
I taka ciekawostka, drogi Supporcie, czy przeglądaliście moją listę zadań i zdecydowaliście się na taki ukłon w moją stronę? :D - wyjaśniając, mam obecnie zadanie za 100 diamentów (wliczając premię z Chateau), gdzie muszę posiadać 12 budynków mieszkalnych z epoki postmodernizmu (po 4 każdego rodzaju) i 6 produkcyjnych (po 2 każdego rodzaju) i się martwiłem, że nie mam wystarczająco dużo miejsca w mieście, by to zadanie wykonać. Już się smuciłem, że będę zmuszony sprzedać jakieś budynki eventowe, ewentualnie czekać kilka tygodni na dostanie się do kolejnych rozszerzeń terenu :D

Dzieki, ale spedzam na Waszej grze tyle czasu, ze zeby miec czas wchodzic na forum musialbym przestac spac. Troche zrozumienia dla swoich graczy supporcie - choc wzmianka na stronie logowania dalaby szanse odwiedzic forum, a tak to dowiedzialem sie o akcji minute po zakonczeniu :/

Wejście na forum i przeczytanie ogłoszeń nie zajmuje połowy dnia, poza tym, trzeba docenić fakt, tak jak tu wspominał ktoś z zespołu, że ta akcja jest zorganizowana tylko u nas, na żadnej innej wersji (językowej) FoE czegoś takiego nie ma, bo jest to inicjatywa polskiego supportu, więc mieć jakikolwiek żal do nich, że informują o tym w ten sposób jest trochę nie na miejscu. Zważywszy, że dla nich rozpatrzenie nawet jednego takiego zgłoszenia zabrałoby więcej czasu niż pojedynczej osobie wejście na forum i zajrzenie w dział o ogłoszeniach.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Szkoda, że w tak niekorzystną godzinę, może następne będą później (nic nie sugeruję ^^ ) :)
 

DeletedUser13034

Guest
Zyleta 1991 - a ja uwazam, ze jako gracz ktory spedza codziennie godziny grajac i wspiera firme kupujac diamenty moglbym liczyc na chocby wzmianke o tej akcji na stronie logowania, by sledzic forum. Rozumiem, ze 1991 w Twoim nicku to rok urodzenia, wiec nie dziwie sie ,ze Masz czas na forumowa obecnosc. Niektorzy gracze maja sporo innych obowiazkow i nie korzystaja z forum regularnie. Pozdrawiam
 

Fatherland

Książę
nie wiem czy już śmiać się czy płakać z waszych pomysłów... niech zgadnę, kto na ten pomysł wpadł... i kto o tym wiedział wcześniej...
 

DeletedUser13034

Guest
Fatherland - Pomysl jest dobry, bo majac przestarzale budynki eventowe mozna je przechowac do czasu otrzymania zestawu renowacji i w to miejsce wstawic co innego. Zgadzam sie , ze cichutkie info wylacznie na forum sprawilo ,ze nieodwiedzajacy forum nie wiedzieli o akcji.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zyleta 1991 - a ja uwazam, ze jako gracz ktory spedza codziennie godziny grajac i wspiera firme kupujac diamenty moglbym liczyc na chocby wzmianke o tej akcji na stronie logowania, by sledzic forum. Rozumiem, ze 1991 w Twoim nicku to rok urodzenia, wiec nie dziwie sie ,ze Masz czas na forumowa obecnosc. Niektorzy gracze maja sporo innych obowiazkow i nie korzystaja z forum regularnie. Pozdrawiam
Mam ten sam rocznik a pracuje po 400h miesięcznie, więc mam nadzieje ze twój rocznik zapewne wyższy pozwala ci jeszcze te 300h co zostaje w miesiacu na dodatkową prace poświęcić...

Ale już bez zgryzoty z mojej strony, mam podobne zdanie że ta akcja trafi do wybranych i mam wrażenie ze nie załapie się.

Ta godzina, w niewiadomym momencie, ma na celu "odciążenie" supportu przed zgłoszeniami? Czy doprowadzenie do furii, osoby które nie trafiają w lotka?
 

DeletedUser13695

Guest
Gratuluje pomyslu o akcji . Spora czesc graczy w pracy a oni robia akcje . No nic tylko bic brawa
 

DeletedUser

Guest
Gratuluje pomyslu o akcji . Spora czesc graczy w pracy a oni robia akcje . No nic tylko bic brawa
Chciałbym tylko przypomnieć zasady HH:
2. W zależności od popularności i chęci Graczy, Happy Hours zostaną zorganizowane kilkukrotnie w różnych odstępach czasowych.
3. Każda edycja Happy Hours zostanie ogłoszona na forum z rozsądnym wyprzedzeniem.
 

Atli

Hrabia
Jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził. Akcja będzie powtarzana, więc większosć chętnych powinna się załapać (zaróno osoby pracujące na ranną i wieczorną zmianę).
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@Hemprider czyli rozumiem, że Twój rocznik nie pozwala na zajrzenie na forum w trakcie wchodzenia na grę, w końcu dwa kliknięcia ograniczą Twój sen do minimum, albo sprawią, że zamiast zebrać towary z budynków raz dziennie, będziesz to robił raz w tygodniu :)
 

DeletedUser13034

Guest
@Hemprider czyli rozumiem, że Twój rocznik nie pozwala na zajrzenie na forum w trakcie wchodzenia na grę, w końcu dwa kliknięcia ograniczą Twój sen do minimum, albo sprawią, że zamiast zebrać towary z budynków raz dziennie, będziesz to robił raz w tygodniu :)

Twoj wpis byl bardzo protekcjonalny w tonie, wiec tak samo odpisalem. Wole grac w gre niz siedziec na forum, bo na to juz nie mam czasu. Jestem regularnym graczem i mniej niz regularnym forumowiczem, wiec takie tajne akcje uderzaja w graczy ktorzy nie siedza na forum, pomimo, ze firma przedzie dzieki graczom a nie forumowiczom :p.
 

DeletedUser13910

Guest
Zostanie ogłoszone z rozsądnym wyprzedzeniem....
Szkoda że w tych godzinach nie byłem na chacie :/
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Twoj wpis byl bardzo protekcjonalny w tonie, wiec tak samo odpisalem. Wole grac w gre niz siedziec na forum, bo na to juz nie mam czasu. Jestem regularnym graczem i mniej niz regularnym forumowiczem, wiec takie tajne akcje uderzaja w graczy ktorzy nie siedza na forum, pomimo, ze firma przedzie dzieki graczom a nie forumowiczom :p.
Tutaj się mylisz bo to forumowicze generują największy feedback dla firmy. Więc jest tak samo ważne forum jak i gra :)
A to, że takie akcje uderzają w takie osoby co tu nie zaglądają jest zamierzonym efektem. Jak już pisali niektórzy gracze oraz siorprajs i chyba też Szczupak: akcja jest między innymi też po to, by zachęcić do korzystania z forum.
 

DeletedUser15227

Guest
a ja uwazam, ze jako gracz ktory spedza codziennie godziny grajac

wiec nie dziwie sie ,ze Masz czas na forumowa obecnosc. Niektorzy gracze maja sporo innych obowiazkow i nie korzystaja z forum regularnie. Pozdrawiam

Rozumiem, że grając godzinami, wykonujesz w międzyczasie sporo innych obowiązków i nie znajdziesz w swym grafiku 30 sekund by wejść na forum.
Niektórym przydałaby się pewna specyficzna maść na ból...
 

DeletedUser13695

Guest
Pomysl swietna sprawa. Ale to tak duzo zeby dac info na stronie logowania? Juz kij z tym ze godzina byla i nie trafiona i 1 godzian to za mało. A wymadrzanie sie ze ktos nie zaglada na forum to maly nie takt.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Pomysl swietna sprawa. Ale to tak duzo zeby dac info na stronie logowania? Juz kij z tym ze godzina byla i nie trafiona i 1 godzian to za mało. A wymadrzanie sie ze ktos nie zaglada na forum to maly nie takt.
Proszę przeczytać mój poprzedni post w tym temacie. Tu nie chodzi o to czy ktoś może czy nie, ale o założenia tego pomysłu z naszej strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry