Happy Hours - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Auksacer

Wicehrabia
Bardzo dobra inicjatywa Teamu, podoba mi się. Szkoda tylko, że InnoGames nie wykazało wsparcia, bo te wszystkie zasady, które zostały wypisane można było zapisać w kodzie gry i każdy sam by se chował w określonym przedziale czasowym określoną ilość budynków. A tak to teraz będziecie mieli więcej roboty. No cóż...:)
 

oddrin

Rycerz
a co jeżeli mam dostępnej ludności 250 a zgłoszę do schowania domek z bali z e. modernizmu, który daje 319 ludności. będę miał populacje na minusie czy odpowiedź, że niestety nie mogliście wykonać operacji schowania budynku?
 

DeletedUser3876

Guest
Postawimy w tym miejscu najtańszy domek, który tę różnicę pokryje (oczywiście z zasobów Gracza) ;)
 

oddrin

Rycerz
jeszcze jedno pytanie o pkt 4 i 5. czy w jednym HH moge zgłosić tylko 5 budynków eventowych ze wszystkich światów, czyli np
3 budynki ze św.2, 1 budynek ze św.4 i 1 budynek ze św.7 towrząc przy tym w sumie 3 zgłoszenia
czy na każdym że światów moge w czasie HH zgłosić po 5 budynków do schowania?
 

DeletedUser8110

Guest
jeszcze jedno pytanie o pkt 4 i 5. czy w jednym HH moge zgłosić tylko 5 budynków eventowych ze wszystkich światów, czyli np
3 budynki ze św.2, 1 budynek ze św.4 i 1 budynek ze św.7 towrząc przy tym w sumie 3 zgłoszenia
czy na każdym że światów moge w czasie HH zgłosić po 5 budynków do schowania?
Na każdym świecie możesz zgłosić po 5 budynków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Czy jest przewidziane schowanie budynków za diamenty w następnej odsłonie Happy Hours ?
Nie. :) Budynki Diamentowe są tak zaprojektowane, aby przez długi czas nie opłacało się ich kasować, więc nie widzimy powodu, żeby je chować. :)
 

DeletedUser3876

Guest
Proszę pamiętać, że schowanie budynków eventowych takich jak kryjówka łotrów, azyl czempiona i szkoła doboszy sprawia, że wykupione sloty za Diamenty przepadają! Dobrze się zastanówcie, zanim podejmiecie taką decyzję.
 

DeletedUser15227

Guest
Czy mogę w zgłoszeniu dać do schowania: 1 bazar i 2 kryjówki łotrów?
 

DeletedUser3876

Guest
Oczywiście - jeżeli dotyczą jednego świata.
Proszę mieć również na uwadze, że jeżeli w Waszym posiadaniu znajduje się więcej niż jeden taki sam budynek to istotne jest podanie jego epoki (jeżeli jest przypisana).
 

DeletedUser12453

Guest
Akcja bardzo fajna :D
ale tak dość powiedzmy na hurrrrra zrobiona :p
 

DeletedUser8110

Guest
Bynajmniej. Specjalnie podane ogłoszenie i godzina akcji na ostatnią chwilę. :) Ciekawi byliśmy jak szybko zareagujecie.
 

DeletedUser12453

Guest
HAHA jak to jest ręcznie robione to przyznajcie się
że się narobić za bardzo nie chcecie :DDD
 

DeletedUser15227

Guest
Bynajmniej. Specjalnie podane ogłoszenie i godzina akcji na ostatnią chwilę. :) Ciekawi byliśmy jak szybko zareagujecie.

A mnie ciekawi ile Wam zejdzie czasu :). Wysłałem zgłoszenie po 3 minutach. Zobaczymy kiedy budynki zostaną przeniesione :)

A dlaczego "specjalnie na ostatnią chwilę"? Bo naprawdę nie rozumiem.

A może dlatego by zmotywować graczy do odwiedzania forum? :p
 

DeletedUser15643

Guest
A może dlatego by zmotywować graczy do odwiedzania forum? :p

A co to ma wspólnego z odwiedzaniem forum? Ja o godzinie "akcji" dowiedziałem się w gildii.

PS Rozumiem, że wypowiedziałeś się w imieniu Dobroczynnego Supportu?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Operacja schowania budynku jest manualna i polega na skasowaniu budynku, a następnie dodaniu takiego samego (również jeżeli chodzi o epokę) do inwentarza.

Czyli istnieje szansa, że jak ktoś z supportu schowa mój budynek, który będzie w epoce powiedzmy współczesności, może wsadzić do inwentarza budynek z epoki postmodernizmu (oczywiście mówię o błędnym kliknięciu, nie o celowym zaniżeniu epoki budynku). Czy w takim przypadku, wystarczyłoby kolejne zgłoszenie do supportu o wystąpieniu takiego błędu, bo gdzieś tam w bazie jest zapisane jakiej epoki był dany budynek przy jego usuwaniu, czy lepiej zawczasu zrobić sobie screeny jako rzeczywisty dowód epoki w jakiej znajdowały się chowane budynki?
 

DeletedUser15227

Guest
A co to ma wspólnego z odwiedzaniem forum? Ja o godzinie "akcji" dowiedziałem się w gildii.

PS Rozumiem, że wypowiedziałeś się w imieniu Dobroczynnego Supportu?

A po co wydawane sa gazety i nadawany jest sygnał telewizyjny, skoro ja wszystkiego dowiaduje sie z internetu?
 

DeletedUser8110

Guest
Czyli istnieje szansa, że jak ktoś z supportu schowa mój budynek, który będzie w epoce powiedzmy współczesności, może wsadzić do inwentarza budynek z epoki postmodernizmu (oczywiście mówię o błędnym kliknięciu, nie o celowym zaniżeniu epoki budynku). Czy w takim przypadku, wystarczyłoby kolejne zgłoszenie do supportu o wystąpieniu takiego błędu, bo gdzieś tam w bazie jest zapisane jakiej epoki był dany budynek przy jego usuwaniu, czy lepiej zawczasu zrobić sobie screeny jako rzeczywisty dowód epoki w jakiej znajdowały się chowane budynki?
Jeśli przez przypadek coś nam się źle kliknie, to wystarczy zwrócić nam uwagę - sprawdzimy i poprawimy. Dowodów nie trzeba.

No, no, powiem, że na pierwszą edycję całkiem ładnie. :) Mamy ponad 8 stron zgłoszeń! :)
 

DeletedUser12453

Guest
i po akcji,
trochę Wam współczuję
bo jak się szersza publika dowie żyć Wam nie dadzą ..
 

DeletedUser14459

Guest
No proszę.. Coś takiego. Team w końcu poszedł po rozum do głowy :p (bez urazy ^^)
 
Status
Zamknięty.
Do góry