Halloween 2020 - komentarze

Ferdinand

Baron
Dużo słabiej losuje nagrody dnia to prawda, mnie się udało akurat w ostatniej dyni 9ty zestaw psycholka zdobyć ale lalki to nie ma szans. Cały czas powtarzają się te same a dwóch nie da rady nigdzie spotkać.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Ja.tylko powiem, że to 5% szans na nagrode dnia to za dużo, bo są osoby (jakies 5% ) którym udało się zebrać komplet ! Następnym razem dajcie 1% szans, to dopiero będzie radocha jak się trafi ulepszenie.
 

Neverwin

Rycerz
Wydana cala waluta zbierana od poczatku eventu na J dzisiaj, 3 zestawy i nadal brak 3 zabawek. Cos sie chyba komus algorytmy potentegowaly
 

Hrehory

Szlachcic
event fajny by był, gdyby nie "rachunek prawdopodobieństwa"

zbierałem pilnie kupony i nie wydawałem na nic poza psychiatrykiem (za pierwszym i drugim razem) - zebrałem 3 zestawy....

do kompletu lalek (8 sztuk) brakuje 3.... choć samych lalek zebrałem ze 27...
daje firma popalić
 

Blade1984

Książę
A ja nie czekałem na psychiatryk tylko wydalem kupony jak kilka dni temu bylo ulepszenie posterunku wartownika i trafilem 7sztuk, nie wydając wszystkich narzędzi.
 

MarianOkrk

Szlachcic
Zdobyłem 10 zestawów psychiatryka, komplet zabawek (brakuje mi dwóch do kolejnego), komplet ulepszeń do głównej nagrody (może uzbieram na drugą) i zostało mi jeszcze 1k kuponów. Wydałem całe 0 diaxów. Bardzo udany event.
 

Mark R

Wójt
Co do szczęścia/losowości wczoraj nastawiając się na zdobycie 3 fragmentów psychiatryka, kupując 8 zestawów narzędzi po 395 (3160 biletów), udało mi się wylosować 1 element. Trochę słabo to zadziałało.
 

Azzie

Baron
Wiadomo, czego się spodziewać w nagrodzie dnia na ostatnie 2 dni, czy Inno wytrzęsie coś z rękawa, o czym samo na razie nie wie?

PS Na świecie, na którym zależało mi na psychiatryku, uciułałem 6 zestawów, tam gdzie zależało mi mniej i miałem mniej biletów, tam wpadł komplet. Uroki losowości...
 

Xiden

Szlachcic zagrodowy
Muszę przyznać, że ten event jest baaaardzo niedopracowany! Głównie chodzi o dziadowskie (wg mnie) nagrody (oprócz psychiatryka).
Dodatkowe eventy z lalek - to totalna porażka! Wydałem dosyć dużo na diamentów. Z lalek znalazłem tyle: 24 Keviny, 38 Przytulaski, 32 Steve, 27 Łaskotki, 8 Betty Lou, 7 Annabelle, 5 Trixiebelle, a Pete Psychopompa (tego ostatniego) ile znalazłem? ... 1 sztukę!!!
W ten sposób nie mogłem ukończyć pełnych zestawów eventów lalkowych, aby otrzymać za to "Nagrodę kolekcjonera". Ukończyłem tylko 1 zestaw i oczywiście otrzymałem 1 nagrodę kolekcjonera: świece, latarki i lampiony oraz jakiegoś "śmieszka'.
Halloween_Lalki.jpgNie wiem, co to za śmieszek, bo nigdzie go nie widzę! :( No, chyba że o to chodziło, aby wyśmiać naiwność moją, że mogę zdobyć następne kolekcje! No to się udało - jestem wyśmiany. Totalna PORAŻKA!!!
 
Ostatnia edycja:

Von Grun

Wicehrabia
Możesz sobie obrazek profilowy zmienić na tego "śmieszka". Tylko i wyłącznie do tego on służy. Co do samego eventu to losowość powala. O komplecie lalek mogę zapomnieć, wpadają mi same przytulaski i sekretny Steve. Plus taki, że ich questy robi się w 5 min bez wysiłku, a to zawsze dodatkowe 40 biletów.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Co do samego eventu to losowość powala.

dokładnie, można wydać 20 tys diamentów i nie uzbierać kompletu ulepszeń na psychiatryka, a można nie wydać nic i komplet mieć. Czy to dobry sposób do zachęcenia graczy do kupowania diamentów? nie sądzę. ewentualnie raz się dana osoba skusi i sparzy i drugi raz już nie kupi. chyba nie tędy droga
 

DomLuk

Wójt
Możesz sobie obrazek profilowy zmienić na tego "śmieszka". Tylko i wyłącznie do tego on służy
Wydałem mase diamentów i próbuje zdobyć 2 budynek wilka, ale jak gra mi daje kłody pod nogi i nie zbieram komplety zabawek (dalej jednego brak ani razu nie dostałem) co za tym idzie mniej narzędzi do zdobycia żarówek. Obrazek jak bym zdobył chetnie bym Ci wysłał.
 

Hrehory

Szlachcic
przez cały event znalazłem 32 zabawki, zrobiłem wszystkie - ale kompletu ani jednego... 6/8
mogły być cztery komplety, mogły trzy, mogły dwa - mógł chociaż jeden... ale nie było ani jednego
no cóż, to enty przykład na "rachunek prawdopodobieństwa" według Inno - mogli dla zwykłej przyzwoitości napisać, że "nasze algorytmy przyznają lub nie przyznają" i byłoby ok, ale koniecznie chcieli udawać "bezstronnych" i odwoływać się do rachunku prawdopodobieństwa...

czyli prawdziwe pytanie brzmi: "za co podpadłem algorytmom inno"? ;))

końcowe podsumowanie: 39 zabawek, zero kompletu 6/8....
wydałem sporo diaxów by dokupić narzędzia i zapolować na psychiatryk - dyń wiele, ulepszeń psychiatryka ani jednego....
jestem trwale zniechęcony do wydawania diaxów :D to znaczy kupowania diaxów :D :D :D
 
Ostatnia edycja:

Von Grun

Wicehrabia
Właściwym było by napisać "Jak uda się". Bo to, że jeden na milion trafi nie oznacza, że "Da się"
Wydałem mase diamentów i próbuje zdobyć 2 budynek wilka, ale jak gra mi daje kłody pod nogi i nie zbieram komplety zabawek (dalej jednego brak ani razu nie dostałem) co za tym idzie mniej narzędzi do zdobycia żarówek. Obrazek jak bym zdobył chetnie bym Ci wysłał.
Tobie brakuje jednej lalki mi 4 do kompletu, a też celuje w drugi dom wilka.
 

mayder

Baronet
Ja tam nie narzekam, dzisiaj udało mi się trafić 3 zestawy których mi brakowało na jednym ze światów, event skończyłem z 3 psychiatrykami na 9 na trzech światach i tylko na jednym brakło 2 zestawów, jedynie co to że zabawek wszystkich nie zebrałem ale to się da przeżyć :). A filmik mistrzostwo :D
 
Do góry