Halloween 2020 - komentarze

Asur

Szlachcic
Mi się bardzo podoba event i już nie mogę się doczekać na start. Oczywiście już celuje w budynek to wartości ataku ;-)
 

Futryna

Rycerz
Są sprzeczne informacje w opisie eventu dotyczące bonusów domu wilka. Pod obrazkiem info o premii do ataku, a w tekście że do obrony (albo na odwrót:p), ktoś coś potwierdzi?
 

Blade1984

Książę
pod obrazkiem masz info o bonusie domu wilka czyli najwyższego poziomu, a w tekscie jest mowa o domu strachu czyli budynku eventowego przed podniesieniem poziomu do domu wilka. więc ja to rozumiem tak że daje bonus do obrony armii atakującej a jesli podniesiesz go na najwyższy posim wybierając dom wilka to wtedy jeszcze będzie dawał bonus do ataku armii atakującej.
 

mayder

Baronet
Jaką technikę polecacie?
Odkryć jak najwięcej czy dojść jak najdalej?

Ja będę robił tak jak w archeologicznym czyli wykorzystywał przedmioty do odkrywania jak najlepiej, tak żeby ich niepotrzebnie nie marnować. Ścieżki jednej obrać nie można i trzeba na bieżąco decydować co i czym odkryć.
 

Ferdinand

Baron
pod obrazkiem masz info o bonusie domu wilka czyli najwyższego poziomu, a w tekscie jest mowa o domu strachu czyli budynku eventowego przed podniesieniem poziomu do domu wilka. więc ja to rozumiem tak że daje bonus do obrony armii atakującej a jesli podniesiesz go na najwyższy posim wybierając dom wilka to wtedy jeszcze będzie dawał bonus do ataku armii atakującej.

dokładnie... opis jest taki bo KAŻDY typ domku na ostatnim poziomie daje bonus do obrony w ataku, natomiast Wilk DODATKOWO daje premię do ataku w ataku (jego specjalizacja). Demon daje więcej PRów a Klaun towarów, koniec zagadki, boom!
 

OliverJr.

Hrabia
30 zadań zrobione, kilka zestawów za 395 kupione, wszystkie dynie zebrane i ZERO zestawu psychiatryka, ale mnie wku.....
 

hddk

Hrabia
Na Becie przez cały event trafiłem raptem 4 nagrody dnia. Tu po 30 zadaniach łaskawie wpadł 1 zestaw psychuszki :)
 
Ostatnia edycja:

ZjemCię

Wójt
Nie widzę w tym niczego złego. To, że płacicie diamentami ma oznaczać, że macie mieć większe szanse w losowaniu nagród? Akurat nie trafiliście, ja nie wydawałem diamentów i trafiłem psychiatryka.
To że płaca ma oznaczać, że mają większą ilość szans - nie że mają większe szanse ;) Swoją drogą, mając więcej szans i nie trafiając mają te szanse de facto mniejszą ;)
 

chemik12

Wicehrabia
Kwestia szczęścia:
C - 4 zestawy
E- 5 zestawów
F - 8 zestawów (będzie komplet bo mi została podstawka z zeszłorocznego)
H - 5 zestawów
Zrobione wszędzie po 30 zadań, 0 wydanych diamentów
 

Von Grun

Wicehrabia
Pocelowałby człek w jakąś dzienna nagrodę, ale przy max 10% prawdopodobieństwie, to nie widzę sensu. Event do odpękania dla głównej nagrody.
 

DomLuk

Wójt
Dlaczego jest błąd w takim układzie jak kliknę to nie usunie kratki u samej górze po prawej stronie za skrzyniami
 

Załączniki

  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    190,7 KB · Wyświetlenia: 47
Do góry