Halloween 2020 - komentarze

miriella

Szlachcic zagrodowy
niech mi ktos wytłumaczy tak na prosty rozum takie zadanie :
a / Odwiedź 15 tawern znajomych
lub
b / zmotywuj lub odrestauruj 30 budybków innych graczy
zbierz 2500 zaopatrzenia

ja rozumiem to polecenie w taki sposób iz albo mam zrobic a albo b
a mam zrobione a i mi nie zalicza tylko jakby jeszcze i b trzeba zrobic
 

Ferdinand

Baron
nie... to zadanie składa się z DWÓCH podzadań, dwie czynności przedzielone słowem LUB masz do wyboru i z tych DWÓCH wystarczy zrobić JEDNĄ ale kompletnie zapominasz o TRZECIEJ wytycznej... czyli wykonujesz 2/3 rzeczy a nie TYLKO jedną
edit: zapomniałaś przed "zbierz 2500 zaopatrzenia" dać c/ -> musisz zrobić a/ LUB b/ ORAZ c/
 

miriella

Szlachcic zagrodowy
no i tak mam , zrobione mam a i mi nie zalicza

czyli jednak rozumiem polecenie , bede pisac do supportu
 

miriella

Szlachcic zagrodowy
ja nie umiem zrobic screena :-(((( przepraszam

szukam jak to zrobic , może jednak babci sie uda ;-)))
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Zadanie trzeba zapisać trochę inaczej:
a / Odwiedź 15 tawern znajomych
lub zmotywuj lub odrestauruj 30 budybków innych graczy
b/ zbierz 2500 zaopatrzenia
Zadanie zalicza wykonanie obu poleceń.
 

miriella

Szlachcic zagrodowy
dzięki choc jak dla mnie to brak logiki , może to was rozśmieszy ale albo tawerny albo motywacje i zaopatrzenie , a tutaj to wszystko trzeba , no trudno jest jak jest ;-)))
 

Arox

Baron
dzięki choc jak dla mnie to brak logiki , może to was rozśmieszy ale albo tawerny albo motywacje i zaopatrzenie , a tutaj to wszystko trzeba , no trudno jest jak jest ;-)))
Motywacja nie ma połączenia z zaopatrzeniem.... tutaj jest (tawerna lub motywacja) i zaopatrzenie... nie tawerna lub (motywacja i zaopatrzenie).
 

miriella

Szlachcic zagrodowy
no i to jest to , brak czytania ze zrozumieniem , pięknie dziękuje za pomoc , naprawdę śliczne dzięki :-)))
 

jtpjtp

Szlachcic zagrodowy
Witam,przez przypadek sprzedałem podstawową wersje ( dom strachu ) z ulepszeń nie można postawić wersji podstawowej, może ktoś mi podpowie jak ją odzy
skać. Pozdrawim
 

Blade1984

Książę
Witam,przez przypadek sprzedałem podstawową wersje ( dom strachu ) z ulepszeń nie można postawić wersji podstawowej, może ktoś mi podpowie jak ją odzy
skać. Pozdrawim
Spróbuj napisac do supportu i wyjaśnij sytuację, może sie uda. ewentualnie możesz czekać aż za rok pojawi się jako nagroda dodatkowa lub u handlarza antykami ale takie rozwiazanie chyba cie nie urządza ;)
 

jtpjtp

Szlachcic zagrodowy
Spróbuj napisac do supportu i wyjaśnij sytuację, może sie uda. ewentualnie możesz czekać aż za rok pojawi się jako nagroda dodatkowa lub u handlarza antykami ale takie rozwiazanie chyba cie nie urządza ;)
Napisałem chwilę temu do Suportu , jak się pojawi to jak będzie mnie stać to kupię. Sprzedawałem jakieś śmieci no stracha też uznałem zaśmieć ( jak się okazało złoty. Dzięki za odpowiexdź.Pozdrawiam.
 

jtpjtp

Szlachcic zagrodowy
Dziękuje za podpowiedź, zapomniałem o tym że może być w zadania dziennych.Będę pilnował.Pozdrawiam
 

jtpjtp

Szlachcic zagrodowy
Przejrzałem zadania z Bety, za żarówki same ulepszenia natomiast będzie chyba w zadaniach dziennych ale trzeba mieć farta aby trafić.
 

jtpjtp

Szlachcic zagrodowy
Jeszcze raz dziękujeę wszystkim za podpowiedzi, czekam na ruch Suportu ( kazano mi wykasować historię i pliki cookie- wykasowane ) napisałem że wykasowane i czekam mam nadzieję że jakoś się uda naprawić mój błąd. pozdrawiam wszystkich.

Macie rację , jest tak jak Kasia pisze.

Chciałem poinformować że Robin65 z Suportu zrobił coś niemożliwego, odzyskałem utracony budynek i jestem mu bardzo wdzięczny.Wielki SZACUN. Pozdrawiam Wszystkich i jeszcze raz dziękuję za rady.
 
Do góry