Halloween 2014 w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser625

Guest
Zadanie bardzo banalne. Wystarczy, że przeczytasz polecenie (tj treść zadania). Tak to ten taki biały tekst troszeczkę wyżej od napisu "Zagadka lub Żal".
 

kasia2389

Arcyksiążę
kasia2309 nagrody są czysto losowe tylko w FoE od momentu pojawienia się nagród losowych jest pewien błąd. Twórcy nie chcą go zauważyć, bo zgłaszane im to już było eony temu i podejrzewam kilkaset razy. Otóż gdy wykonujesz na kilku światach jednocześnie to samo zadanie to na każdym świecie dostaniesz tę samą nagrodę.

Jeśli tak jest, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak rzeczywiście jest, to oznacza iż w/g programistów to nie jest błąd tylko właściwość.
Musieli zadać sobie wiele trudu aby zaprogramować zapamiętywanie losowych nagród, albo pójść na skróty aby zapamiętywać tylko jeden ciąg nagród, które są jednakowe we wszystkich światach.

Albo pracusie albo leniuszki, stawiam na to drugie.
 

wuen

Hrabia
Mam problem z ostatnim zadaniem...
Informacja zawarta w podpowiedziach
sprzedaj 3 budynki z epoki
nie potwierdza się u mnie - czyżby przeszkodą był stary cmentarz?
 

kasia2389

Arcyksiążę
TAK
to alternatywa dla tych co biorą udział pierwszy raz w ewencie

Nie patrz na podpowiedzi tylko na treść ZADANIA

Dostaniesz większy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13764

Guest
Przecia o evencie to już dawno wiadomo, tylko nie było konkretnej daty, można było się spodziewać, że wejdzie zaraz po nowej epoce.
Poza tym można było poszperać w ogłoszeniach i zobaczyć kiedy wszedł np rok temu :p a było to 23.10.13 ...


a czy ktoś może ma problemy od momentu wprowadzenia eventu, nie działa mi gra, mogę tylko ja otwierać ale nic nie mogę zrobić, poza tym, że inni mnie pladruja :-/
 

menixw

Szlachcic zagrodowy
;)a może tak po trochu do12:
1 - posadzić 5 ozdób (krzaki, znaki, stawy itp)
2 - zrobić 12 odcinków lepszej drogi
3 - produkcja 5 minutowa x5
4 - użycie 10 punktów rozwoju
5 - zbuduj 2 domy
6 - zbuduj garncarnię
7 - odblokuj nową technologię
8 - zatrudnij 10 żołnierzy (proponuję postawić koszary włóczników 20 s jeden)
9 - motywuj 23 osoby
10- sprzedaj odcinek drogi, budynek: dekoracji, kultury, produkcji, towarowy i mieszkalny
11- produkcja surowców, różnych 24 jednostki
12- zwiad kolejnej prowincji
13-
14-
15-
16-

Może ktoś odtworzy treść kolejnych zagadek.
;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
a może tak po trochu:
1 - posadzić 5 ozdób (krzaki, znaki, stawy itp)
2 - zrobić 12 odcinków lepszej drogi
3 - produkcja 5 minutowa x5
4 - użycie 10 punktów rozwoju
5 - zbuduj 2 domy
6 - zbuduj garncarnię
7 - ?

Może ktoś odtworzy treść kolejnych zagadek.
a 7 to:
- odblokuj nową technologię
może ktoś ma już kolejne zadania rozwiązane??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7261

Guest
Ja póki co cieszę się z losowości nagród, juz dwa razy wpadły mi diamenty :>

poprawka, pięć razy Diamenty :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Jeśli tak jest, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak rzeczywiście jest, to oznacza iż w/g programistów to nie jest błąd tylko właściwość.
Musieli zadać sobie wiele trudu aby zaprogramować zapamiętywanie losowych nagród, albo pójść na skróty aby zapamiętywać tylko jeden ciąg nagród, które są jednakowe we wszystkich światach.

Albo pracusie albo leniuszki, stawiam na to drugie.

Ja w evencie walentynkowym w tym roku w lutym dzięki temu nachapałem się 1000 diamentów. :p
 

oddrin

Rycerz
Jeżeli mam zwykły cmentarz (3x3) i stary (4x3) to czy przy ostatnim zadaniu, muszę sprzedać ten stary by otrzymać starożytny czy wystarczy ten zwykły?
 

DeletedUser6771

Guest
Czy zadanie pomysł albo pustka da się przejśc inaczej niż

odkrywając technologie? Generalnie nie chce przechodzić do nowej epoki a z zeszłej mam już wszystko zbadane :/ A ta pustka w treści zadania daje mi nadzieję że jednak jest inna droga aby to zaliczyć ;)
 

DeletedUser625

Guest
Jeżeli mam zwykły cmentarz (3x3) i stary (4x3) to czy przy ostatnim zadaniu, muszę sprzedać ten stary by otrzymać starożytny czy wystarczy ten zwykły?

Podpowiem, że mam taką samą sytuację jak ty. Mam 3 zwykłe cmentarze i jeden stary. Zadanie kazało mi sprzedać ten stary i dało mi prastary. Teraz mam 3 zwykłe cmentarze i jeden prastary.

Prastary Cmentarz we Współczesności dodaje 3100 zadowolenia, a Nawiedzony Dom zabiera 400 zadowolenia i daje 19200 złota na dobę.
 

DeletedUser

Guest
Moglby mi ktos wytlumaczyc jak zakonczyc zadanie 10. "Wielka wyprzedaz"?
Rozwiazane mam 5 na 6 krokow zadania, nie wiem jednak jak sprzedac "towar". Wymiana na targowisku nie przyniosla porzadanego skutku :D
 

DeletedUser625

Guest
Masz nie sprzedać towar na rynku.

Masz sprzedać budynek towarowy. Proponuję postawić jakiś z Epoki Brązu i od razu go sprzedać, żeby nie tracić niepotrzebnie Złota i Zaopatrzenia.
 

DeletedUser

Guest
Aa, no wlasnie. Ktos mi mowil, ze na rynku.
A zadnego budynku towarowego nie mam nawet rozwinietego :)
Dzieki wielkie za pomoc!
 

DeletedUser13780

Guest
Hej, mam problem z tym ewentem nie mogę go zacząć nie wiem jak mam z boku te zadania ale daje ok i nic mi nie wyskakuje zebym coś zrobił
 

DeletedUser13784

Guest
Zadanie 13. Na zielono. Jak rozwiązać?

Z okazji Halloween można być trochę złym. Jeszcze się okaże, z czym mamy do czynienia: radykalne zmiany czy stan osłabienia. Po prostu - niech twoja mapa na zielono się zmienia!
 

DeletedUser

Guest
Prawie ;)
Przejmowanie sektorow ew. ich same badanie, nie mialem jeszcze.
Wystarczy kilka razy przeczytac i pomyslec ;)
 

DeletedUser625

Guest
Niektórzy nie używają swojego umysłu w pełni możliwości niestety. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry