Halloween 2014 w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser625

Guest
Dla tych co jeszcze "męczą się" z eventem, a myśleć nie potrafią, albo nie chcą myśleć ani czytać.

01. Zbuduj 5 dekoracji
02. Zbuduj 6 dróg (płatnych) albo zbuduj 6 ścieżek (darmowych) + zdobądź 6 zadowolenia
03. Zbierz 5 razy 5-minutową produkcję
04. Wydaj 10 PR'ów
05. Zbuduj 2 budynki mieszkalne (przyjmuje dowolną epokę)
06. Zbuduj Garncarnię
07. Opracuj technologię
08. Zrekrutuj 10 jednostek (dowolnych)
09. Zmotywuj (Odrestauruj) 23 osoby
10. Sprzedaj dom, budynek narzędziowy, towarowy, kulturowy, wojskowy i dekorację (dowolna epoka)
11. Kup 24 sztuki kamienia, drewna, marmuru, barwnika lub wina
12. Przeprowadź zwiad prowincji
13. 2 razy zakończ 24 godzinną produkcję
14. Zdobądź prowincję
15. Wydaj 12 PR w Perłę (lub ukończ technologię)
16. Sprzedaj 3 dowolne budynki ze swojej epoki lub obecny cmentarz jeśli posiadasz.
 

DeletedUser5506

Guest
Ja "walcze" z zadaniami samemu bez pomocy spisu (bo jest kompletnie niepotrzebny) i bez bety bo nie mam tam konta ;D
 

DeletedUser13808

Guest
A jak wykonałem zadania to mam coś takiego : bez tytułu.JPG pomoże ktoś ? ; )
 

DeletedUser3876

Guest
Nic tu nie ma do pomagania. Informacja na koniec wykonanych zadań. To nie misja. Z czasem zniknie:)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Chwila chwila... czy to znaczy, że będziemy widzieć Ragu pierwszy raz od kilku epok? Czy może wyżej to Myciena się przebrała? :p
 

DeletedUser7261

Guest
To proste,
od kiedy Ragu nas zdradza pojawia się Myciena, a przed tym zdarzeniem jest ragu :>
 

DeletedUser625

Guest
Dokładnie.
Jeśli ktoś nie doszedł linią fabularną do zdrady Ragu to przebranym za Jacka będzie właśnie on, a nie Mycienna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
A szkoda, jakby mi się pojawił to od razu 1 miejsce na Nowym-Starym Cmentarzu by się zapełniło :p Ale tak nie jest, bo coś dla niego jeszcze przygotowują ;/
 

DeletedUser12251

Guest
Słuchajcie, a ja nie mogę uruchomić nigdzie żadnego zadania. Mam tylko takie coś:
jak klikam na ikonkę eventu to mam komunikat: rozwiąż wszystkie helloweenowe zagadki. Mam tylko przycisk ok, po którym nic się nie zmienia.
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    259,5 KB · Wyświetlenia: 2.083

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Na załączonym screenie widać, że po lewej stronie masz dwie ikonki z Dyniogłowym ;) po kliknięciu w jedną wyświetla Ci się wskazane okienko, a kliknięcie w drugą spowoduje otworzenie się okienka z zadaniem do wykonania.
 

DeletedUser625

Guest
A i na górze poprzedniej strony tego tematu masz rozwiązania do wszystkich zadań. Jeśli Cię to interesuje to zerknij tam zanim zadasz pytanie. :)
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Więc gdzie leży problem? :) Pokazałaś właśnie screena z Jackiem, który przydzielił Ci zadanie do wykonania - a zadań szukałaś. Misje w formie zagadek - zgadnij o co mu chodzi i wykonaj je. Jak już napisał kolega Guanabana, odpowiedzi na zagadki są już w tym temacie podane, kilka postów wyżej.
 

DeletedUser12251

Guest
No tak, myślałam że będzie wprost podane zadanie. Nie skumałam. Dzięki :-)
 
Witam
... no i mnie udało się ukończyć już wszystkie zadania .
Zagadki ciekawe , chociaż nie trudne do rozwiązania a tradycyjnie do ich wykonania najwięcej czasu zajęło przeprowadzenie zwiadu prowincji , oraz jej podbicie .
Z nagród jestem zadowolony ... a co udało mi się wygrać ? ... :
- 330.600 zaopatrzenia
- 142.500 monet
- 1 średnia paczka pkt.
- 1 portret Hrabiego
- 1 cmentarz
- 9 filtry przemysłowe
- 9 stal
- 18 materiał genetyczny
- 9 półprzewodniki

- no i na koniec nagroda główna : nawiedzony dom
... i jest super . Dobra zabawa i fajne nagrody
pozdrawiam i czekam na kolejny event
 

DeletedUser10784

Guest
Fajne nagrody? same złoto, młotki i towary dostaje..... w ostatnim zadaniu też macie stary cmentarz?
Ktoś wie czy zaliczy w ostatnim zadaniu jak się usunie dekoracje? bo nie mam oprócz budynków towarowych nic odkryte....
 

DeletedUser625

Guest
Nie zaliczy Ci dekoracji ponieważ posiadasz cmentarz z poprzedniego roku. Gdy go sprzedasz dostaniesz Stary Cmentarz.
 

DeletedUser

Guest
Jak rozwiązać zagadkę : ,,To nie są banialuki, posłuchaj mnie i poznaj szał nauki"? Zwykle radzę sobie sama, ale tego nie rozumiem. Może to pytanie było wcześniej, ale ja nie mam za bardzo czasu szukać.
 

DeletedUser

Guest
O co chodzi z zadaniem: przeznacz albo płacz?


Pozwól, że przytoczę ci polecenie:
"Nie małych, nie średnich, nie dużych rzeczy to dotyczy - prawdziwe perły to jest to, co się liczy.
Dwanaście punktów jest do zainwestowania, trzeba zrobić to teraz, takie są wymagania.
Jeżeli wiesz, że tak nie da rady, spróbuj nowych technologii znaleźć przykłady."


Cieszę się, że mogłem pomóc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry