Halloween 2014 w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dobra mam to juz. Mnie dynia nic nie pisze. Jest tylko hasło zagadki. Zbudowałam grabarnie , a nie garncarnie :D i stąd ten błąd :) dzieki za pomoc :)
 

DeletedUser7261

Guest
Omg... Jak czytam te niektóre wypowiedzi, to nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać.. Ale chyba to drugie. Zagadki są bajecznie proste. Wystarczy poczytać cały tekst, nie tylko czerwoną ramkę. Ale okej, w końcu od tego jest forum, żeby się zapytać.
 

DeletedUser4259

Guest
przecież dobrze kombinował - na halloween powinno się budować "GRABARNIE", a nie garncarnię :haha:
 

DeletedUser13808

Guest
" "Królu cykorów!"
"Kamień , marmur , wino i drewno, czas zbierania nastał na pewno. Co najmniej 24 są dobrze widziane - a za rozwiązanie zagadki , nagrody będą nadane."

Towar albo tragedia!

Mogę kupić z targowiska towar czy samemu zebrać ?
 

DeletedUser8764

Guest
Dla mnie najtrudniejsze zadanie (kłopotliwe) było nr 12 - zrobić zwiad... a że siedzę w epoce kolonialnej a zostały mi 2 prowincje (niezdobytei w dodatku jedna z 50% bonusem ataku ;D ) i 1 nieodkryta więc siłą rzeczy musiałem zając jedna cała prowincje by zrobic to zadanie - i tak 2 dni muszę czekać... dodatkowo chyba musze zająć niecała kolejna prowincje na kolejne zadanie...mogli by takie zadania darować ;D

Takie zadania sa i będą ;) Rozwiązanie skończyć całą mapę i się z automatu zaliczają :p
 

DeletedUser3876

Guest
(...) I pytanie z mojej strony, jeśli ktoś nie ma w ogóle cmentarza, to w jaki sposób wykonać ostatnie zadanie?
Sprzedaj 3 dowolne budynki ze swojej epoki i wtedy dostaniesz zwykły cmentarz.(...)
Nie podziałało. Sprzedałem różne budynki, ale nie zaliczyło :>
i nie podziała - bo musisz sprzedać cmentarz
Oboje macie racje. Lecz autor napisał "jeżeli ktoś nie ma cmentarza", ale nie napisał czy On sam go nie ma :p Więc tą kwestię musi sam sobie rozpracować:)
 

DeletedUser13815

Guest
A ja muszę się pochwalić, że wczoraj udało mi się rozwiązać wszystkie zagadki :). Nie były one trudne, jednakże najpierw trzeba było przeczytać ze zrozumieniem podpowiedź. Przyjemny powiew świeżości w zadaniach :). Dostałem cmentarz oraz nawiedzony dom. A w między czasie portret Wampira. Gdyby ktoś potrzebował pomocy w zadaniach, służę pomocą.
 

DeletedUser3220

Guest
A ja muszę się pochwalić, że wczoraj udało mi się rozwiązać wszystkie zagadki :). Nie były one trudne, jednakże najpierw trzeba było przeczytać ze zrozumieniem podpowiedź. Przyjemny powiew świeżości w zadaniach :). Dostałem cmentarz oraz nawiedzony dom. A w między czasie portret Wampira. Gdyby ktoś potrzebował pomocy w zadaniach, służę pomocą.

Poproszę więcej takich osób, którym czytanie ze zrozumieniem nie straszne :)
 

DeletedUser7261

Guest
A to gałgan, ukrył mi się przed wzrokiem ahahah :D człowiek nosi okulary a i tak jest ślepy, co to będzie na starość :D
 

DeletedUser7261

Guest
Ja już przezornie puściłem przed eventem i potem tylko mape otworzyłem. Tak samo z podbojem prowincji, jedną czerwoną zostawić, reszte na zielono pyknąć i po sprawie :>
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Wiesz, ten problem ze mi się epoka otworzyła, i tak oto miałam zwiad 2 razy po 20 parę h ^^
Zresztą mi się nie spieszy,
 

DeletedUser13820

Guest
A ja muszę się pochwalić, że wczoraj udało mi się rozwiązać wszystkie zagadki :). Nie były one trudne, jednakże najpierw trzeba było przeczytać ze zrozumieniem podpowiedź. Przyjemny powiew świeżości w zadaniach :). Dostałem cmentarz oraz nawiedzony dom. A w między czasie portret Wampira. Gdyby ktoś potrzebował pomocy w zadaniach, służę pomocą.

witam

Jeśli możesz pomóc
13 produkuj albo przepadnij
 
Status
Zamknięty.
Do góry