Gra o Tron [Uwaga na spoilery]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser314

Guest
Unpxre - zamiast przeszukiwać Internety polecam przeczytać książkę :)

czytałem, ale dzięki takim stron łatwiej odnieść się do źródła. Tym bardziej ze nie wszystkie książki dziejące się w Westeros nie zostały wydane po PL, a tam jest zawarte całe Universum.

Bo Westeros to nie tylko ta 1 saga ;d
 

DeletedUser

Guest
Cóż strona stroną, ale on nie ginie i co poradzisz ;) Być może nie jest do końca sobą, ale postać występuje jeszcze :p
.
A poza tym w cytacie masz tylko, że Oberyn dźgnął go zatrutym ostrzem, a nie że Góra zginął. Jeśli mówisz, że książki czytałeś, to najwyraźniej mało uważnie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
Cóż strona stroną, ale on nie ginie i co poradzisz ;) Być może nie jest do końca sobą, ale postać występuje jeszcze :p
.
A poza tym w cytacie masz tylko, że Oberyn dźgnął go zatrutym ostrzem, a nie że Góra zginął. Jeśli mówisz, że książki czytałeś, to najwyraźniej mało uważnie ;)

wielkie dzięki, wiesz!? ;<
 

DeletedUser

Guest
A co niby mam myśleć, skoro _wiem_ co było w oryginale? To jest ekranizacja książki, hello?
 

DeletedUser314

Guest
Cóż strona stroną, ale on nie ginie i co poradzisz ;) Być może nie jest do końca sobą, ale postać występuje jeszcze :p
.
A poza tym w cytacie masz tylko, że Oberyn dźgnął go zatrutym ostrzem, a nie że Góra zginął. Jeśli mówisz, że książki czytałeś, to najwyraźniej mało uważnie ;)

W sumie rzeczywiście nawet tam na stronie opisane dalej, jakoś nie wiem czemu ubzdurało mi się że zginął, co do książki to czytałem dawno i nieco chaotycznie (nie poklei) więc możliwe że coś pokićkałem z tym ;d
 

DeletedUser4428

Guest
Znienawidziłem Baratheonów! Mógł go od razu zabić! Zabić ich wszystkich!
PS. co w końcu się stało z Górą?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Fenomen jest prosty bez happy endu ;)

Walka muszę przyznać ze fajna, wynik oczywiście bez happy endu...
MUSIELI MU TAK OD RAZU
mózg przez oczy wyciskać?

Troszkę szkoda miałam nadzieje ze on z góra jeszcze zajmą troszkę czasu antenowego...
 

DeletedUser314

Guest
Fenomen jest prosty bez happy endu ;)

Walka muszę przyznać ze fajna, wynik oczywiście bez happy endu...
MUSIELI MU TAK OD RAZU
mózg przez oczy wyciskać?

Troszkę szkoda miałam nadzieje ze on z góra jeszcze zajmą troszkę czasu antenowego...


bardziej oczy do mózgu wciskać ;D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zależy jak zinterpretować, co było ciskane a co wyciskane ;)

Podobała mi się reakcja Arii
muszę przyznać ze 8 odc był naprawdę warty czekania :)
 

DeletedUser11123

Guest
no jak dla mnie Arya to jedna z lepszych postaci. Aż dziw że ciągle żyje :haha:
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mnie np denerwowała Sansa ale ostatnio z współczucia do niej przechodzę na oklaskiwanie posunięć!
Ze Starkami to ciężka sprawa bo mieli "Ciężko Ginąć" a tu powoli będzie ciężko ród przedłużyć ;)
 

DeletedUser

Guest
Natalia: z przedłużeniem rodu nie jest tak źle, w końcu z całej 6 nadal żyje 5 ;) Aczkolwiek na Brana nie ma co liczyć
chyba, że jako drzewko wypuści żołędzie czy co to tam te ich święte drzewa robią ;)
ale i Rickon jeszcze i obie dziewczyny, a Jon śluby złamał raz to i drugi może :p
uparcie wypieram ze świadomości zakończenie ostatniego tomu książki, mam swoją teorię, zbieżną w dużym stopniu z jedną z teorii krążących po necie i jestem święcie przekonana, że (prze/o)żyje
 

DeletedUser

Guest
Nie ma nazwiska nie da rady przedłużyć rody ;)
Bękart nie jest spadkobiercą...

Bękart może zostać spadkobiercą i otrzymać nazwisko ojca, jeśli król wyda odpowiednie rozporządzenie ;)

8 odcinek 4 sezonu:

Bękart Ramsay Snow stał się Boltonem :)
 

DeletedUser

Guest
Natalia, nie wiem czy czytałaś książkę, ale
Stannis oferował Jonowi Winterfell ;)
A do tego w "Nawałnicy mieczy" masz
Jon was legitimised by Robb's (at the time the King in the North) decree, thereby removing his bastard status
 
Do góry