Gildyjne Pola Chwały - komentarze

DonBeker

Baron
Dzięki.

PS: Tak dodając pytanie. Jeżeli jakaś gildia oblega sektor, to oblężenie można tylko zablokować odcinając przeciwnika od tego sektora? Jeżeli do obleganego sektora przylega tylko jeden sektor przeciwnika, to przejmując ten sektor, kończymy oblężenie naszego sektora?
 

DeletedUser17255

Guest
Na późniejszy dobór gildii wpływ ma mieć tylko aktywność w GPC, więc np. jak w tamtej gildii w GPC bawią się 3-4 osoby i mają podobne wyniki do Waszych to możecie częściej na siebie trafiać ;) Sama liczebność gildii ma nie mieć wpływu w dalszych turniejach.
Nie widzę tego tak optymistycznie. Moja 16 osobowa gildia została rozstawiona na mapie pomiędzy dwoma gildiami z top 10 mających 48-60 osób na stanie i aktywnych w GvG. To jest różnica 400-500 łatwych walk, co odpowiada 6-7 sektorom i po niecałej godzinie posiadały 4-5 sektorów.. Bez sensu jest zafundować komuś taki ****iany start.
 

DeletedUser9022

Guest
Surowce do negocjacji idą z konta gracza czy z konto gildii?
 

DeletedUser5869

Guest
Jest ktoś w stanie wyklarować, ile akcji jest wymaganych(X ogólnie? Y dziennie? Z punktów zwycięstwa?), aby być "eligible for reward" na koniec?
 

DeletedUser16874

Guest
Ja mam uwagi do nagród dla gildii. To jest jakiś żart. My jesteśmy na pierwszym miejscu, walczymy, ponosimy koszt i dostaniemy 39 elementów Statuy i 163,8k potencjału. Zaś 6. gildia, która nie robi NIC dostanie 29 elementów i 119,7k. Czy ktoś na głowę upadł? Jak mam zmotywować ludzi? Po co się mają bic? Dla 10 elementów i 24 k potencjału więcej?
 

OliverJr.

Hrabia
Ja mam uwagi do nagród dla gildii. To jest jakiś żart. My jesteśmy na pierwszym miejscu, walczymy, ponosimy koszt i dostaniemy 39 elementów Statuy i 163,8k potencjału. Zaś 6. gildia, która nie robi NIC dostanie 29 elementów i 119,7k. Czy ktoś na głowę upadł? Jak mam zmotywować ludzi? Po co się mają bic? Dla 10 elementów i 24 k potencjału więcej?

Podobnie jak kolega wyżej uważam to za żart. Sama nagroda też nie powala, dlatego u siebie w gildii zaraz po rozpoczęciu i zobaczeniu o co walczymy dałem info że pola są tylko dla chętnych, bez limitów do osiągnięcia

ps dobrze się sprawdzają do robienia bonusu z Zamku Himeji, zamiast stresować sąsiadów tu można szybko odbębnić
 

DeletedUser4614

Guest
KONKRETNY FEED BACK państwo INNO- SHAMED

1) jak zwykle gracze po wielu tygodniach testów ALPHA na BETA , testuja BETA na NATIONAL, masakra jak zwykle

2) jakis komunikator wewnetrzy bedzie na mobilu?

3) balans kosztów udziału w zabawie względem nagród... co to ma być ? jakied nie porozumienie? GVG2?

4) ilość rund .... serio co 4 h i kazdy sektor o różnych minutach, i naprawde potrzebujecie wiekszą ilość cyber-pajaców w godzinach nocnych 3-4 ? masakra

5) wydajność serwerów - na pewno Was stać na to ? bo widać ze laguje gra i odswieza sie jak sie wyjdzie z "zakładki" GPC

6) dobra ! to projekt komercyjny ale moze pare jasniejszych zasad z tymi budynkami i za jedyne 50 diamentów mozna postawic budyneczek , weźcie zrobcie 500 albo 1000 nie dajcie sie frajerować

7) miało byc tak dobrze, a wyszło jak zawsze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

hddk

Hrabia
Co do skrzynek, to ustalono maksymalną nagrodę na poziomie ~550k koron za top 1 w diamentowej lidze i ~40k koron za top 8 w miedzianej. I tą różnicę podzielili na 40 możliwych lokat (5 lig po 8 lokat), z założeniem że np. top 8 w srebrnej jest więcej warte niż top 1 w miedzianej.

Generalnie celem jest nie tyle skrzynka na koniec turnieju, co wysoka lokata, otrzymanie punktów MMR i w mniej lub bardziej odległej przyszłości awans do wyższej ligi i potem utrzymanie się w tejże :) A wyższa liga to znowu lepsze skrzynki i lepsze nagrody indywidualne za walki.
 

DeletedUser16874

Guest
Rozumiem, że chcieli rozdzielic punkty na wszystkie ligi. Ale dlaczego nagrody mają dostawać gildie na 5,6 7 czy 8 miejscu za NIC NIE ROBIENIE. Mam trzy gildie z zerowym dorobkiem punktowym i kilkunastoma walkami - dostana niewiele mniej od nas.
 

hddk

Hrabia
Nie dostaną. Muszą zrobić minimum 40 konfliktów, żeby w ogóle dostać skrzynkę. A ostatecznie spadną do miedzianej ligi i będą sobie tam dziubać, a wy awansujecie :) Jak chcecie to też nic nie róbcie, albo tyle tylko żeby wygrać turniej. Tylko tym samym pozbawiacie się nagród indywidualnych :)
 

schwimmen

Wójt
Ja mam uwagi do nagród dla gildii. To jest jakiś żart. My jesteśmy na pierwszym miejscu, walczymy, ponosimy koszt i dostaniemy 39 elementów Statuy i 163,8k potencjału. Zaś 6. gildia, która nie robi NIC dostanie 29 elementów i 119,7k. Czy ktoś na głowę upadł? Jak mam zmotywować ludzi? Po co się mają bic? Dla 10 elementów i 24 k potencjału więcej?
Otóż jeśli gildia nic nie robi nie dostanie żadnych nagród, aby dostać jakąkolwiek nagrodę trzeba walki robić :)
 

DeletedUser12949

Guest
Panowie, a będzie możliwość dokupienia jednej tury do negocjacji jak to jest w wyprawach
 

Arox

Baron
Panowie, a będzie możliwość dokupienia jednej tury do negocjacji jak to jest w wyprawach
Nie... obecnie nie ma takiej możliwości. Jedynie za brak wynegocjowania możesz dokupić turę za 10 diamentów.
Uzasadnienie:
W gildyjnych polach chwały zawsze w negocjacji są do wyboru od 4 do 6 towarów... w przeciwieństwie do wypraw gildyjnych gdzie możesz mieć do wyboru nawet do 10 towarów...
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Nie dostaną. Muszą zrobić minimum 40 konfliktów, żeby w ogóle dostać skrzynkę. A ostatecznie spadną do miedzianej ligi i będą sobie tam dziubać, a wy awansujecie :) Jak chcecie to też nic nie róbcie, albo tyle tylko żeby wygrać turniej. Tylko tym samym pozbawiacie się nagród indywidualnych :)
Minimum 40 to trochę przegięcie. W 11 dni to powinno być co najmniej 100
 

slimjim2

Baronet
Widzę, że nagroda dla gildii w postaci dodawanego potencjału jest "zachęcająca" wychodzi tylko ciut lepiej niż za Wyprawy.

Nie wydaje Wam się to trochę mało jak na 2 tyg walk?

A czy ktoś potrafi mi powiedzieć co się stanie jeśli zmieniłbym teraz gildie? (tzn w trakcie działań w PCh)
Czy będę do końca tej rozgrywki w starej walczył, czy już w nowej, a może wcale nie będę mógł?
 

Azulena

Baron
Opis dwóch budynków jest dla mnie niezrozumiały. Centrum i Forteca: "Do podbicia tej prowincji potrzeba jeszcze + 10% / +30% postępu"

CZYJEGO postępu? Czy te budynki zwiększają trudność podbicia prowincji dla atakującego?
Miejsc na budynki jest mało, było by miło, gdyby opisy nie pozostawiały żadnych wątpliwości.


A przy okazji - po jakiego licha zmiana wyglądu Forum? Było ładne, jest brzydkie i mniej czytelne. Czy wszystkie fora narodowe musiały być zmienione?
 

Arox

Baron
Opis dwóch budynków jest dla mnie niezrozumiały. Centrum i Forteca: "Do podbicia tej prowincji potrzeba jeszcze + 10% / +30% postępu"

CZYJEGO postępu? Czy te budynki zwiększają trudność podbicia prowincji dla atakującego?
Jak rozumiem jeśli prowincja wymaga 40 punktów do przejęcia to z tym budynkiem wzrasta o 10% czyli w tym przypadku 110% z 40 wynosi 44 punkty. Czyli atakujący tą prowincje musi teraz uzbierać 44 punkty.
 

DeletedUser2383

Guest
Jak rozumiem jeśli prowincja wymaga 40 punktów do przejęcia to z tym budynkiem wzrasta o 10% czyli w tym przypadku 110% z 40 wynosi 44 punkty. Czyli atakujący tą prowincje musi teraz uzbierać 44 punkty.

Dokładnie tak jak mówisz +x% więcej trzeba postępu zrobić by przejąć prowincję.
 
Do góry