Event

  • Rozpoczynający wątek Kacper155
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser314

Guest
Wydaje mi się, że nie przepadnie ale ręki nie dam sobie uciąć ;p
 

DeletedUser3787

Guest
Równie dobrze można powiedzieć vide Ratusz.
Wprawdzie zysków nie zmienia ale swój wygląd tak, więc bardzo możliwe, że cmentarz będzie się rozwijał :>
Najpierw pytasz a gdy ktoś Ci odpowiada to próbujesz podważać. Jeżeli wiesz lepiej to po co zadajesz pytania?
Pokaż mi jakikolwiek budynek kupiony za diamenty np: w epoce żelaza aby Ci się rozwinął do epoki kolonialnej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Najpierw pytasz a gdy ktoś Ci odpowiada to próbujesz podważać. Jeżeli wiesz lepiej to po co zadajesz pytania?
Pokaż mi jakikolwiek budynek kupiony za diamenty np: w epoce żelaza aby Ci się rozwinął do epoki kolonialnej.

McDonald :D Sam napisałem kod łamiący zabezpieczenia FoE i jadę na wieśmakach od epoki żelaza i zdziwiłbyś się ile młotków i monet mam w sejfie ^^
 

DeletedUser459

Guest
Witajcie!

Chciała by Wszystkim serdecznie podziękować za pomoc w rozwiązaniu zagadek klauna. Gdyby nie Wy zajęło by mi to dużo więcej czasu. Dziękuję :)
 

DeletedUser2990

Guest
No ja już też jestem po wszystkim. Teraz zostaje nam czekać na Mikołajki, Boże Narodzenie i Nowy Rok może zespół FoE przygotuje kolejne zadania i kolejne budynki specjalne.

PS. Swoją drogą super by było aby zadowolenie jakie daje GRAVE rosło wraz z awansem do kolejnej epoki. W końcu to budynek specjalny, którego później w żaden sposób nie można bedzie już zdobyć (a nie tak jak przy kupnie za diamenty). FoE Team THX.
 

DeletedUser1604

Guest
Jak zbudować ten cały Graveyard? Bo otrzymałem go z zadania ale nie mam pojęcia gdzie on się znajduje, w jakim menu żeby go zbudować

Edit:

Już mam, był w Inwentarzu
 

DeletedUser

Guest
Znalazłem stronę wcześniej pretensje nt. eventu.
Ludzie ogarnijcie się... Dostajecie coś za darmo, mało wysiłku przy tym, a wy jeszcze narzekacie. Ogarnijcie się. FoE Team mógł nie robić tego eventu wcale! Cieszcie się, że zrobili i macie chociażby kilka nagród, które są, przynajmniej dla mnie, bardzo przydatne...
 

DeletedUser4337

Guest
budynek znajduje sie w inwenatrzu. Zastanawiam sie tylko ile on zajmuje miejsca
 

DeletedUser

Guest
Zrobione wszystko, mi działało wszystko elegancko. Te 3 zadanie słynne: według mnie to NIEMA ZNACZENIA jaki budynek, jeżeli macie jeden to go na 24h nastawiacie i po czasie tym zbieracie i wtedy Skrypt się uaktywnia i zalicza, jak macie kilka to ustawcie wszystkie i zbierzcie ze wszystkich aż zaliczy proste. ;) Dalsze zadania są już banalne. 3 sektory. Prowincja to część mapy, symbolizuje ją na wieża PVP czy jakieś minerały, jak na nią klikniecie to w Prowincji jest kilka sektorów więc musicie zająć 3. Tyle w tym temacie ;)
A z budowaniem to trzeba rozpocząć budowę po jednym budynku z każdego rodzaju. Można robić tak że robicie kratkę ścieżki i kasujecie, domek i kasujecie itd... ;) Nagrody ciekawe ale można było zrobić większy Event, na Święta czekamy teraz co wymyśli Administracja :D
Pozdrawiam.
 

DeletedUser1724

Guest
Dalsze zadania są już banalne. 3 sektory. Prowincja to część mapy, symbolizuje ją na wieża PVP czy jakieś minerały, jak na nią klikniecie to w Prowincji jest kilka sektorów więc musicie zająć 3. Tyle w tym temacie ;)

Łatwo pisać, a gorzej z wykonaniem bo będąc jak ja w Jesieni, gdzie zostały mi 2 prowincje nie jest łatwo puknąć 3 sektory tym bardziej jak pokasowałem budy z wojem by zrobić miejsce na wojo z Jesieni ...., a tu zonk z tym eventem mi się trafił ;/ A w ogóle to te sektory trzeba podbijać czy można negocjować ???
 

DeletedUser

Guest
nieaktualne :p

no może poza pochwałą że w brązie za event dostałem...

20 diamentów....200 złota...5 marmuru....i trochę narzędzi (łącznie z 300)

czyli kiszka dla początkujących jak na wymagania eventowe...


AHA jeszcze info do Bryffa :D
nie przetłumaczono nazwy cmentarza na polish language :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1832

Guest
o co chodzi z tym budowanie 7 roznych budynkow? stawiam domek nie zalicza,stawiam drzewko to dostaje pkt.,postawienie kazdego innego budynku nie zalicza albo resetuje zadanie ;/
 

DeletedUser4340

Guest
Cmentarz pozostanie w takim stanie w jakim się go wybudowało. Można go wybudować kiedy się chce, ale nie zmieni to już jego statystyk, są one ustalone w momencie rozpoczęcia ostatniego zadania.

Pozdrawiam,
Katarzyna 'Danifae' Balawender
FoE Team

czyli mówiac krótko nie ma po co go trzymac w inwentarzu bo i tak jego statystyki nie beda sie zmieniały
ładnie foe wy...ło
 

DeletedUser4403

Guest
Witam:) Ja tylko jako ciekawostkę dodam, że zadanie z usuwaniem jednostek dostałam jako drugie (zaraz po dekoracjach). Niestety nie pamiętam ile ich musiałam usunąc...
 

DeletedUser

Guest
kiedy Rinbin zniknie?
przecież wszystkie zadania z Halloween wykonałem :c
 

DeletedUser

Guest
mam zadanie z usunięciem jednostek i nagrodą jest cmentarz i nie wiem co mam zrobić usunąłem 5-6 jednostek i mi nie zaliczyło więc co mam zrobić??
 

DeletedUser

Guest
@jesion15
napisz do supportu

@binezki
Rinbin pewnie zniknie 4 listopada
 
Status
Zamknięty.
Do góry