Event

  • Rozpoczynający wątek Kacper155
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witam. o co chodzi z tym dekorowaniem? szukałem w dekoracjach ale nic nie ma

- - - Zaktualizowano - - -

witam. o co chodzi z tym dekorowaniem? szukałem w dekoracjach ale nic nie ma
 

DeletedUser3815

Guest
właśnie też się zastanawiam: próbowałem coś sprzedać, usunąć jednostkę, coś wyprodukować, ale nic.

OK wyczaiłem: trzeba wykorzystać pkt. rozwoju na handel lub badania.
 

DeletedUser3246

Guest
wydanie kasy tez nic nie daje... zakupilem rozszerzenie terenu za 14.000 i nic :(
 

DeletedUser

Guest
troszke logiki:p wydaj jeden co 1h tak mowi dynia wiec chodzi o pkt rozwoju bo te regeneruja sie co godzine

- - - Zaktualizowano - - -

troszke logiki:p wydaj jeden co 1h tak mowi dynia wiec chodzi o pkt rozwoju bo te regeneruja sie co godzine
 

DeletedUser193

Guest
Wydaje mi się że chodzi o nastawienie narzędzi na produkcję na 24 godziny, bo tylko one dają sie nastawić na 5, 15 minut, czy godzinę
 

DeletedUser629

Guest
też mi się tak wydaje..na wszelki wypadek nastawiłam na wszystkie czasy ale zdaje się, że trzeba zaczekac do zbioru bo samo ustawienie nic nie daje:/
 

DeletedUser

Guest
zapewne chodzi o produkcje zaop na 15 min
za 10 min bede wiedzial na pewno
 

DeletedUser

Guest
w takim razie powiedz mi gdzie produkujesz narzedzia bo ja taki tepy jestem
 

DeletedUser

Guest
wiem co to zaopatrzenie

napisal o produkcji narzedzi wiec pytam gdzie je produkuje a jesli chodzilo mu o zaop to niech pisze jak trzeba a nie wymysla nowe nazwy
 

DeletedUser2990

Guest
kolega mówiąc narzędzia myślał za pewne o młotkach :p No ale widzę że nie wszyscy to kumają ;)
 

DeletedUser629

Guest
kurcze..porozwiązywałabym dalej te zadania a tu trzeba czekać..eh..:(
 

DeletedUser

Guest
jakos to chyba wytrzymamy:)

a wracajac do "mlotkow" to jak "ktos" chce sie powymadrzac to niech przynajmniej uzywa odpowiedniej terminologii bo tak to sam z siebie idiote robi i tyle w tym temacie
 

DeletedUser193

Guest
Pytanie nieaktualne :))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser775

Guest
ok, już wcześniej domyśliłem się że chodzi o punkty rozwoju. Wydałem z rana 4, resztę chciałem później, za chwilę okazało się że znowu mam 0/11. 4 punkty gdzieś uciekły, czy to bug czy trzeba szybko wydać 11 czyli 10 + 1 dokupić?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2125

Guest
Czy 24 godzinne zbieranie produktów. trzeba ustawić we wszystkich pracach czy tylko wystarczy w jednej np. koziej farmie
 
Status
Zamknięty.
Do góry