Event

  • Rozpoczynający wątek Kacper155
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3787

Guest
SIRMIRON ma rację, używajmy prawidłowego nazewnictwa, bo używając nazwy "młotków" czy też "narzędzia" wprowadzacie początkujących graczy w konsternacje i niepotrzebny stres. Potem powtarzają się pytania i forum jest "zalewane" spamem.
Pozdrawiam i życzę wszystkim ukończenia zadań przed wyznaczonym terminem.

- - - Zaktualizowano - - -

ok, już wcześniej domyśliłem się że chodzi o punkty rozwoju. Wydałem z rana 4, resztę chciałem później, za chwilę okazało się że znowu mam 0/11. 4 punkty gdzieś uciekły, czy to bug czy trzeba szybko wydać 11 czyli 10 + 1 dokupić?
Miałem podobny problem. Po zaakceptowaniu wydałem jednorazowo 10 pkt rozwoju i nic nie ruszyło, więc wymieniłem monety na pkt i klikałem po jednym punkcie. Poszło jak po maśle.
Być może to jakiś błąd.
 

DeletedUser629

Guest
chyba błąd..ja wydałam najpierw te punkty które miałam i zaliczyło mi bez problemu, potem tylko dokupiłam te brakujące bo nie mogłam się doczekać ukończenia tego zadania i rozpoczęcia następnego:)
 

DeletedUser4317

Guest
przeszlem zadanie 3 nastawiajac wszystkie budynki produkujace zapatrzenie na 24 godziny. Nie trzeba czekac na zebranie produkcji zalicza po ustawieniu.

zadanie 4 to podbuj prowincji ale jeszcze nie wiem czy calej czy sektora.

- - - Zaktualizowano - - -

przeszlem zadanie 3 nastawiajac wszystkie budynki produkujace zapatrzenie na 24 godziny. Nie trzeba czekac na zebranie produkcji zalicza po ustawieniu.

zadanie 4 to podbuj prowincji ale jeszcze nie wiem czy calej czy sektora.
 

DeletedUser193

Guest
Nie tylko Ty jedna jwnsr nie mogłaś się doczekać :haha:
ja też wydałam najpierw punkty które miałam i zaliczyło mi, a potem resztę dokupiłam.
Teraz i tak nas zastopowali :( i nie pozostaje nam nic innego jak czekać do jutra :\
 

DeletedUser4317

Guest
Nie tylko Ty jedna jwnsr nie mogłaś się doczekać :haha:
ja też wydałam najpierw punkty które miałam i zaliczyło mi, a potem resztę dokupiłam.
Teraz i tak nas zastopowali :( i nie pozostaje nam nic innego jak czekać do jutra :\

jak to do jutra ja juz zaliczylem 3 i niedlugo 4

- - - Zaktualizowano - - -

Nie tylko Ty jedna jwnsr nie mogłaś się doczekać :haha:
ja też wydałam najpierw punkty które miałam i zaliczyło mi, a potem resztę dokupiłam.
Teraz i tak nas zastopowali :( i nie pozostaje nam nic innego jak czekać do jutra :\

jak to do jutra ja juz zaliczylem 3 i niedlugo 4
 

DeletedUser3787

Guest
przeszlem zadanie 3 nastawiajac wszystkie budynki produkujace zapatrzenie na 24 godziny. Nie trzeba czekac na zebranie produkcji zalicza po ustawieniu.

zadanie 4 to podbuj prowincji ale jeszcze nie wiem czy calej czy sektora.

Wybacz, ale nastawiłem wszystkie budynki zaopatrzenia na 24h i nic się nie dzieje. Minęła godzina czasu. Może napiszesz po jakim czasie Ci zaliczono te zadanie? Ustawiłem ponownie i taże nic. Czy coś jest nie tak z tymi zadaniami? Najpierw mi nie zalicza punktów rozwoju a teraz produkcji zaopatrzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4317

Guest
przeszlem zadanie 3 nastawiajac wszystkie budynki produkujace zapatrzenie na 24 godziny. Nie trzeba czekac na zebranie produkcji zalicza po ustawieniu.

zadanie 4 to podbuj prowincji ale jeszcze nie wiem czy calej czy sektora.

Wybacz, ale nastawiłem wszystkie budynki zaopatrzenia na 24h i nic się nie dzieje. Minęła godzina czasu. Może napiszesz po jakim czasie Ci zaliczono te zadanie?

zadanie zaliczylo mi odrazu nastawilem wsztkie budnki ktore produkuja zapatrzenie (kowal , rzeznik, gancarnia ,farme owocow ,mysliwy) na 24 godziny i pojawila sie niformacja ze zadanie zaliczone traz czekam zeby zaliczyc 4

- - - Zaktualizowano - - -

przeszlem zadanie 3 nastawiajac wszystkie budynki produkujace zapatrzenie na 24 godziny. Nie trzeba czekac na zebranie produkcji zalicza po ustawieniu.

zadanie 4 to podbuj prowincji ale jeszcze nie wiem czy calej czy sektora.

Wybacz, ale nastawiłem wszystkie budynki zaopatrzenia na 24h i nic się nie dzieje. Minęła godzina czasu. Może napiszesz po jakim czasie Ci zaliczono te zadanie?

zadanie zaliczylo mi odrazu nastawilem wsztkie budnki ktore produkuja zapatrzenie (kowal , rzeznik, gancarnia ,farme owocow ,mysliwy) na 24 godziny i pojawila sie niformacja ze zadanie zaliczone traz czekam zeby zaliczyc 4
 

DeletedUser3787

Guest
Ja nie mam takich budynków a może właśnie chodzi o jeden z w/w budynków produkujących zaopatrzenie?
 

DeletedUser4317

Guest
Ja nie mam takich budynków a może właśnie chodzi o jeden z w/w budynków produkujących zaopatrzenie?

coz bardzo mozliwe ostanim budnkiem jaki nastawilem byl rzeznik wiec moze chodzi o rzeznika

- - - Zaktualizowano - - -

Ja nie mam takich budynków a może właśnie chodzi o jeden z w/w budynków produkujących zaopatrzenie?

coz bardzo mozliwe ostanim budnkiem jaki nastawilem byl rzeznik wiec moze chodzi o rzeznika
 

DeletedUser3

Guest
Nie ma się co spieszyć. Tych zadań nie jest kilkadziesiąt, tylko kilka. Zatem luz, spokojnie każdy zdąży :).
 

DeletedUser

Guest
ale my chcemy rozwiązać je już :D
Wyjaśni ktoś o co chodzi z tymi 24 godzinami dokładniej? ;>
 

DeletedUser629

Guest
Tez jestem ciekawa. To w końcu zalicza po 24 h czy po samym ustawieniu na 24 h?dlaczego mamy różnie?
 

DeletedUser

Guest
Ktoś coś nawet wspomniał o rzeźniku, że to jego trzeba ustawić. Zagmatwane to. Zrobię tego rzeźnika, chcę się pozbyć tych zadań, bo ta postać mnie irytuje -.-
 

DeletedUser4317

Guest
Ktoś coś nawet wspomniał o rzeźniku, że to jego trzeba ustawić. Zagmatwane to. Zrobię tego rzeźnika, chcę się pozbyć tych zadań, bo ta postać mnie irytuje -.-

to ja wspominalem o rzezniku ale ja przerwalem wszdkie prdukcjie zapatrzenia nastawiel wsztkie na 24 godziny i mi zaliczylo nie czeklaem na zebranie produkcji ale moze zdania zaleza tez od tego w jakim swiecie ma sie konto lub w jakiej jest sie obecnie epoce poprostu radz sprubowac wsztkie opcje moze wkoncu zadnie zostanie zaliczone.

- - - Zaktualizowano - - -

Ktoś coś nawet wspomniał o rzeźniku, że to jego trzeba ustawić. Zagmatwane to. Zrobię tego rzeźnika, chcę się pozbyć tych zadań, bo ta postać mnie irytuje -.-

to ja wspominalem o rzezniku ale ja przerwalem wszdkie prdukcjie zapatrzenia nastawiel wsztkie na 24 godziny i mi zaliczylo nie czeklaem na zebranie produkcji ale moze zdania zaleza tez od tego w jakim swiecie ma sie konto lub w jakiej jest sie obecnie epoce poprostu radz sprubowac wsztkie opcje moze wkoncu zadnie zostanie zaliczone.
 

DeletedUser

Guest
to ja wspominalem o rzezniku ale ja przerwalem wszdkie prdukcjie zapatrzenia nastawiel wsztkie na 24 godziny i mi zaliczylo nie czeklaem na zebranie produkcji ale moze zdania zaleza tez od tego w jakim swiecie ma sie konto lub w jakiej jest sie obecnie epoce poprostu radz sprubowac wsztkie opcje moze wkoncu zadnie zostanie zaliczone.

Będę próbował, ale zaryzykuję z tym rzeźnikiem... :)
Produkcja 8 godzinna i tak kończy mi się o jakiejś 15:30 to akurat mi się wybuduje rzeźnik ;)

Chciałbym dodać, że nagrody które dostałem są bardzo fajne :D 14 tyś monet i 5 smoły to jest to! :D a Wy co dostaliście? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4323

Guest
Witam
Mi także przy drugim zadaniu "wcięło" wcześniej zaliczone punkty rozwoju :(
 

DeletedUser4324

Guest
Ja dostałem 2x po 5 mosiądzu. Póki co jestem na produkcji i ustawiłem farme na 24h. Zoabczymy co z tego wyjdzie

- - - Zaktualizowano - - -

Ja dostałem 2x po 5 mosiądzu. Póki co jestem na produkcji i ustawiłem farme na 24h. Zoabczymy co z tego wyjdzie
 

DeletedUser4317

Guest
ja dostalem 3000 zapatrzenia i 2 razy tkaninie

- - - Zaktualizowano - - -

ja dostalem 3000 zapatrzenia i 2 razy tkaninie
 

DeletedUser3220

Guest
nie mam pojęcia jak zrobiliście 3-cie. Już 3ci raz ustawiłam wszystko co mam na 24 godziny, już nawet z towarami, i nic...
 

DeletedUser629

Guest
ja też nic z tego nie rozumiem..restartowałam parę razy grę i przeglądarkę, ustawiałam kilkakrotnie po 24 h wszystko co mam i nic:(
 

DeletedUser3220

Guest
no nic, na razie wszystko zostawiam, niech się produkuje. i tak mam nadwyżkę narzędzi.
i dostawiam tego rzeźnika, tak jak ktoś radził... zobaczymy
 

DeletedUser

Guest
Event zrobiony, fajna nagroda - nie będę spoilerował chyba że sobie to życzycie :]
 

DeletedUser1868

Guest
Na Dinegu z kozią farmą nie działa, jestem w epoce żelaza. Póżniej zobaczę na Cirgard, bo szkoda mi kasy na punkty teraz wydawać, jeden mam za 15000 złota, możliwe że chodzi o konkretny budynek, patrząc na wcześniejsze wypowiedzi to pewnie rzeźnik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry