Event

  • Rozpoczynający wątek Kacper155
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2938

Guest
Jakie te budynki trzeba wybudować? Piszecie wybuduj każdy rodzaj budynku... zadanie nr 5
 

DeletedUser3220

Guest
w sumie 25 diamentów i 20 diamentów, 5 liny, 3k złota x2, 5 suszonych ziół i 5 miodu ^^ niezły łup
no i 800 zadowolenia dodatkowego piechotą nie chodzi :)


no i po "event-cie" :)
do dópy z takimi krótkimi eventami :(
a dziś jest 26.10.12!!!
to ile jeszcze do 4.11.12 ??

to po co tak szybko robiłes? : >
 

DeletedUser

Guest
witam,
wykonałem wszystkie zadania. Gdzie jest dostępny cmentarz ? niby dostałem ale ani widu ani słychu

- - - Zaktualizowano - - -

witam,
wykonałem wszystkie zadania. Gdzie jest dostępny cmentarz ? niby dostałem ale ani widu ani słychu
 

DeletedUser

Guest
Cmentarz jest w inwentarzu.

O co chodzi z tym zadaniem od błazna po wykonaniu zadań z okazji halloween?
 

DeletedUser1228

Guest
nikt mu nie kazał, ale to było takie ciekawe (temat)| następnym razem musisz go szybciej wykonywać / nie zaglądać na forum :)
 

DeletedUser3014

Guest
Oj mnóstwo zamieszania z tymi sektorami które tajemniczo stają się prowincjami... A wszystko przez nieprecyzyjne wyrażanie się... ;) Chodziło o trzy sektory; sektor to "to mniejsze" wewnątrz prowincji (wewnątrz "tego większego"). Tak więc spokojnie, nie trzeba znienacka podbijać pół mapy w kilka dni, to byłoby zbyt okrutne ze strony szanownych Twórców Gry ;)
 

DeletedUser

Guest
I zadania wykonane :-) Zabawa dobra, ale w sumie nagrody miałam cienkie
 

DeletedUser4340

Guest
ja narazie utknąłem na 3 zadaniu
nim zbiore 24h produkcje to jeszcze 6h
reszta zadan to pikus
 

DeletedUser314

Guest
Mógł by ktoś napisać czy cmentarz wraz ze zmianą epoki sam się updetuje na wyższe zadowolenie? :>
 

DeletedUser

Guest
chodzi mi o ostatnie zadanie-usunac 4 jednostki,moze mi ktos w czytelny sposob napisac o co chodzi?dzieki z gory
 

DeletedUser629

Guest
chodzi mi o ostatnie zadanie-usunac 4 jednostki,moze mi ktos w czytelny sposob napisac o co chodzi?dzieki z gory

masz usunąć 4 jednostki. Ja wybudowałam wojowników i zwerbowałam 4a potem zaraz ich skasowałam. Zadanie zaliczone. Cmentarz na jesieni średniowiecza przyniósł mi 890 zadowolenia
 

DeletedUser4317

Guest
super skonczylem wszystkie zadania dostalem cmentarz na epoce zelaza daje 520 zadowolenia
 

DeletedUser4340

Guest
szczerze mówiąc mogliby bardziej się postarać z tym eventem lub mogliby kolejny dać o wiele trudniejszy z lepszemi nagrodami
 

DeletedUser3787

Guest
Mógł by ktoś napisać czy cmentarz wraz ze zmianą epoki sam się updetuje na wyższe zadowolenie? :>
Każdy otrzymuje cmentarz stosownie do epoki w której obecnie się znajduje. Przejście do nowej epoki chyba nic nie zmienia[vide inne budynki za diamenty]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4340

Guest
no to wole poczekac z ukonczeniem eventu az chociaz do rozkwitu wejde
 

DeletedUser

Guest
masz usunąć 4 jednostki. Ja wybudowałam wojowników i zwerbowałam 4a potem zaraz ich skasowałam. Zadanie zaliczone. Cmentarz na jesieni średniowiecza przyniósł mi 890 zadowolenia

czyli mam zbudowac koszary i pozniej je skasowac?
 

DeletedUser314

Guest
Każdy otrzymuje cmentarz stosownie do epoki w którj obecnie się znajduje. Przejście do nowej epoki chyba nic nie zmienia[vide inne budynki za diamenty]

Równie dobrze można powiedzieć vide Ratusz.
Wprawdzie zysków nie zmienia ale swój wygląd tak, więc bardzo możliwe, że cmentarz będzie się rozwijał :>
 

DeletedUser

Guest
to było za łatwe moze coś trudniejszego dać bo do 4 listopada to jeszcze takich 4 eventy by sie zdało:haha:
 

DeletedUser

Guest
Mógł by ktoś napisać czy cmentarz wraz ze zmianą epoki sam się updetuje na wyższe zadowolenie? :>

Niestety nie :/ Co uważam za niesprawiedliwe, gdyż zadania miałam jak Ci z rozkwitu, a dostałam 420 zadowolenia (epoka brązu) z tą różnicą, że ten budynek już niedługo skasuję wchodząc w coraz to nowsze epoki, a gracze z tej najwyższej mają pamiątkę na całą grę :)
 

DeletedUser1228

Guest
nie do konca, bo budynki tez sa coraz lepsze, a to zostanie takie, jaki bd mieć. Jednak fakt faktem że im dalej tym dłużej . chociaz ja go szybko nie skasuje, bo ładnie wyglada i bd kolekcjonował budynki z eventów, by kiedys jak jakis nowy gracz spojrzy na moje miasto, by sie zdziwił co ja tam mam :)
 

DeletedUser314

Guest
Niestety nie :/ Co uważam za niesprawiedliwe, gdyż zadania miałam jak Ci z rozkwitu, a dostałam 420 zadowolenia (epoka brązu) z tą różnicą, że ten budynek już niedługo skasuję wchodząc w coraz to nowsze epoki, a gracze z tej najwyższej mają pamiątkę na całą grę :)

Ale jesteś W epoce rozkwitu?
Bo to chyba się zmienia wraz z Ratuszem ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czy musimy wybudować cmentarz do 4 listopada czy później nam ten bonus nie przepadnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry