Event

  • Rozpoczynający wątek Kacper155
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
mnie tez to wkurza no ale nic na to nie poradzimy
tak pewnie jest system ustawiony i musimy cierpliwie czekac
 

DeletedUser

Guest
jesli jest to 5 zadanie to musisz zbdowac po jednej rzeczy z kazdej kategorii czyli
1 dom 1 zaklad produkujacy zaop 1 zaklad prod towary 1 bud wojskowy 1 bud kulturowy 1 dekoracje i 1 droge
najlepiej z brazu bo najtaniej
 

DeletedUser1724

Guest
Ja się zatrzymałem na sektorach kurna bo woja do wojaczki nie mam i towarów też za bardzo nie mam bo muszę mieć z jesieni towary, a ledwo co w tą epokę wlazłem xD Hehe trzymajcie kciuki kurna :D
 

DeletedUser3014

Guest
Sprzedaj 3 obiekty... O ile pamiętam...
Ale czy nie jest zabawniej samemu się domyślać? próbować róznych rzeczy (łącznie z wylogowywaniem na wszelki wypadek)? Oczywiście w granicach rozsądku, lepiej na próbę sprzedać Menhir niż Stajnię rycerzy ;D
 

DeletedUser4428

Guest
zrobiłem każde zadanie (pisać na priv jak chcecier cos wiedzieć o tym evencie) i niewiem co daje te akcesoria co dostałem, a niechce ich marnować :?
 

DeletedUser1539

Guest
taje tyle co Akademia różnie to bywa czasem 960 czasem 1000 zadowolenia
 

DeletedUser4328

Guest
wykonałem wszystkie zadania, skąd wsiąść ten cmentarz bo nigdzie go nie mogę znaleźć?

- - - Zaktualizowano - - -

ok znalazłem :)
 

DeletedUser

Guest
o Co chodzi dokładnie w ost zadaniu?
Usunąłem całe koszary z 4 wojownikami, kilku straciłem w boju, i nie zaliczyło mi zadania.
 

DeletedUser314

Guest
Taka ciekawostka na sam koniec, cmentarz nie rozwija się wraz ze zmianami epok na następne.
 

DeletedUser1724

Guest
Taka ciekawostka na sam koniec, cmentarz nie rozwija się wraz ze zmianami epok na następne.

o.O :D Nawet o tym nie wiedziałem bo myślałem, że jednak jego zadowolenie wzrasta wraz z nową epoką :p Czyli najwięcej zyskały osoby, które były w epoce od Kolonialnej w dół :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry