Epoka Kosmiczna: Wenus - komentarze

Fatherland

Książę
Czyli nie tylko w nowej epoce mają gdzieś graczy... Świetne podejście pijarowe do graczy... od jakiegoś czasu to widać, że poziom "mamy Was gdzieś" urósł do poziomu ponad normatywnego.. forum gildii spartolone, nowa epoka spartolona, nowa perła spartolona, wyprawy spartolone... czekamy aż spartolicie GPC chociaż ostatnio widać że i to partolicie
 

*Lady*Silver*

Szlachcic zagrodowy
to prawda, cos nagle sknocili, ja tez w przyszlosci zauwazylam zmiany, robilam wojskiem do konca 4 lvl wypraw, teraz nie daje rady i musze zrobic nego :/
 
to prawda, cos nagle sknocili, ja tez w przyszlosci zauwazylam zmiany, robilam wojskiem do konca 4 lvl wypraw, teraz nie daje rady i musze zrobic nego :/

Ale o takich rzeczach się informuje, tym bardziej gdy wzrost procentowy ataku i obrony wrogiej armii jest tak duży. Wcześniej robiłam całe 4 poziomy z automatu, z drobnym wyjątkiem na 3-4 walki w środku 4, które robiłam ręcznie, a teraz musiałam ręcznie jechać od połowy 3, a w 4 nie ma szans, żebym wyszła dalej jak 2/5 etapu, chociaż bez przerwy rozwijam perły militarne.
 

Chodzonce Zuo

Szlachcic
To są jakiej jaja żeby po wykupieniu bonusu z tawerny i użyciu napoju +20% do ataku dalej mieć problemy z przejściem 4 poziomu wypraw.

O takich zmianach się informuje w ogłoszeniu a nie wrzuca bez uprzedzenia. Wymuszenie postępu, bo ktoś za długo w jednej epoce siedzi?
 

Fatherland

Książę
to dwa razy za mało niestety, ale ostatnie 3 konflikty na pewno możesz wojskiem zrobić i może kilka pierwszych, za słaby atak masz i dlatego

co nie zmienia faktu że "dobra zmiana = chamska zmiana"// developer
 
Do góry