Epoka Kosmiczna: Wenus - komentarze

PREZES46

Szlachcic zagrodowy
Z trailera widać że epoka graficznie fajnie wygląda, zobaczymy jak w praktyce będzie. Perla kiepska ale większość tych co marudzą i tak ja postawia. Myślałem ze dadzą jakas perle militarna wzamian za podkładanie kłody pod nogi z zadaniami powtarzalnymi bo ceny towaru poszły w górę a i jego ciężko zdobyć. Może z czasem dadzą kolejna perłę.
 

OliverJr.

Hrabia
20k powodzenia :D daj znać czy frajera trafisz. 3k to max, a za miesiąc jak nikt nie będzie chciał to za 500pr się kupi
 

hlnrys

Baron
Czy nałożenie ulepszenia na budynki pasa asteroid (tarasy rolne, świątynia wiedzy), podbije również epokę do wenusjańskiej?
 

Busterion

Baronet
Od jakiegoś czasu zauważam 2 błędy:
- na wersji WWW przy robieniu zadań powtarzalnych obejmujących zdobywanie towarów, pokazuje się zielone oznaczenie wykonania misji, ale nagroda się nie wyświetla, tylko kręci się kółeczko i trzeba odświeżać aby się pokazała;
- na wersji mobilnej, przy pomijaniu zadań powtarzalnych po 2, często nie ładuje się kolejne 2 zadania, tylko jedno i trzeba zwijać i rozwijać pasek z zadaniami
 

alternatywa

Rycerz
tez wam zamula kolonia na mobilce? gra sie zacina/przestaje w trybie budowy budynkow #system android.
nie da sie grac na mobilce tam
w pasie asteroid wszystko dzialalo plynnie
 

Fatherland

Książę
tez wam zamula kolonia na mobilce? gra sie zacina/przestaje w trybie budowy budynkow #system android.
nie da sie grac na mobilce tam
w pasie asteroid wszystko dzialalo plynnie
Kolonia zamula tragicznie na mobilnej. Na Venus nie da się przesunąć nawet budynku wybranego z menu budowy do postawienia.
 

DomLuk

Wójt
Ktos w koncu naprawi to ze po przerwaniu iternetu dając w perły odpowiednią sumę i potwierdzasz daje max w perle i ją zamyka ? Bo pomału mam tego dość jest to błąd gry.
 

Borisel

Hrabia
I jak wrażenia z wojskiem w wenus ? Jak się sprawdza to działo ? Jest to potężna wersja działa z przyszłości ? Wali wszystko co się rusza - nawet niewidzialne , latające ?
 

Telvas

Szlachcic
Ciekawa perła, typowy "noob trap", zupełnie jak KT stawiany przez niektórych w niskich epokach, a potem "ale jak to medale?" :)
Dobra perła dla wysoko rozwiniętych graczy, którzy i tak placą po 10-20k PR za jeden poziom Arki czy PC - zamiast tego wbiją sobie 40 poziomów Wyspy :)
Wydaje mi się, że głównym problemem z Wyspą jest to, że trzeba nad nią się zastanowić i dobrze wykorzystać, (zamiast na ślepo walić do miasta w 1. tygodniu od wejścia do gry), co okazuje się betonową ścianą nie do przebicia dla zaskakująco olbrzymiej rzeszy graczy.

Ot po prostu taka nienajgorsza perła ze środka stawki.

Już lepszy smok energetyczny niż nawałnica gwoździ :D
Nagrodę Złotej Kupy i tak wygrywa "Zasięg Nawałnicy Gwoździ" :D
 

DomLuk

Wójt
Team pytanie kiedy te odłamki będą naprawione ze na telefonie będzie pokazywało prawidłowo, na pc nie pojawiał się ze błąd gry. Będzie jakaś zwrot za te błędy ?
 

Sertoriusz

Szlachcic zagrodowy
Widzieliście co zrobili z wyprawami?
4 Poziom na epoce Pasa jednostki przeciwnika miały około 370% atak/obrona, epoka Wanus jednostki mają 730% atak/obrona.
Wcześniej na epokach wzrost było o 30 a teraz 360.... Brak słów.
A budynki typu karuzela, szachownica nie dostały niczego na nowej epoce.
 

Calvin Archer

Szlachcic zagrodowy
Kolonia zamula tragicznie na mobilnej. Na Venus nie da się przesunąć nawet budynku wybranego z menu budowy do postawienia.
U mnie problem również występuje od samego początku. Kolonię kosmiczną wybudowałem na PC bo na mobilu się nie dało.
Widzisz jakie INNO ma priorytety? Zamiast naprawić problemy to usuwają forum gildyjne :haha:
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Widzieliście co zrobili z wyprawami?
4 Poziom na epoce Pasa jednostki przeciwnika miały około 370% atak/obrona, epoka Wanus jednostki mają 730% atak/obrona.
Wcześniej na epokach wzrost było o 30 a teraz 360.... Brak słów.
A budynki typu karuzela, szachownica nie dostały niczego na nowej epoce.
Przy moim bonusie 745/569 niestety, ale zauważyłem, bo pod koniec 4 poziomu miałem mały problem i się mocno zdziwiłem, jak zobaczyłem u nich ponad 700% bonusu. Z tego co pamiętm to w PASIE na 60 konflikcie jednostki przeciwnika miały 458 bonusu, więc grubo polecieli w Wenus. Tak więc osoby co jeszcze nie wbiły do Wenus,a planują to zrobić i nie mają jakiegoś mega bonusu do ataku to niech się zastanowią nad tym
 

Fatherland

Książę
W coraz większym poważaniu developer gry ma graczy... Zlewają Nas totalnie, łącznie z brakiem technicznego wsparcia przy próbie zarchiwizowania forów gildyjnych, które skasowali - zero odniesienie się do próśb graczy. Kolejne błędy a uwagi z bety mają w poważaniu... Do tego kolejne "udogodnienia", które zabijają grywalność... Chyba niedługo trzeba będzie poszukać nowego tytułu w końcu, bo gra po prostu już lawinowo schodzi na psy.
 

Chodzonce Zuo

Szlachcic
Widzieliście co zrobili z wyprawami?
4 Poziom na epoce Pasa jednostki przeciwnika miały około 370% atak/obrona, epoka Wanus jednostki mają 730% atak/obrona.
Wcześniej na epokach wzrost było o 30 a teraz 360.... Brak słów.
A budynki typu karuzela, szachownica nie dostały niczego na nowej epoce.

Nie tylko, W przyszłości też magicznie wzrósł bonus wroga w wyprawach na 4 poziomie chociaż nawet słowa nie było o takiej zmianie. Wcześniej nie musiałem kupować bonusu w tawernie a teraz nawet z tym bonusem ledwo daję radę.
 
Do góry