Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza - komentarze

Borisel

Hrabia
Ktoś może dać grafiki , jak wyglądają nasi pomocnicy ? Bo tu na forum widziałem jak wyglądała nasza Pani bizneswoman - chyba w tej epoce za dużo Avatara się naoglądała
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ktoś może dać grafiki , jak wyglądają nasi pomocnicy ? Bo tu na forum widziałem jak wyglądała nasza Pani bizneswoman - chyba w tej epoce za dużo Avatara się naoglądała
Fajnie wygląda generał, bo zaopatrzeniowiec czy tam Pani bizneswoman jak dla mnie to bardziej przypomina Dżina :D
 

bartekmod

Książę
Techniczne pytanie... Kiedy się traci możliwość wydobywania surki z mapy Wenus? Po wysłaniu zwiadu do mapy Jowisza? Po dotarciu tego zwiadu? Czy tylko po przejściu epoki w drzewku, a na mapie można pójść dalej bez straty wydobywania surki?
 
Po przejściu do nowej epoki w drzewku, wtedy tracisz dostęp do złóż na mapie Wenus. W takim przypadku, jeśli nie uzbierałeś wcześniej odpowiedniej ilości, pozostaje odblokować syntezator wenusjańskiego węgla (2 badanie w drzewku, od dołu), stawiać syntezatory w mieście i produkować jak wszystko inne, tylko mniej opłacalnie.
 

Calvin Archer

Szlachcic zagrodowy
Techniczne pytanie... Kiedy się traci możliwość wydobywania surki z mapy Wenus? Po wysłaniu zwiadu do mapy Jowisza? Po dotarciu tego zwiadu? Czy tylko po przejściu epoki w drzewku, a na mapie można pójść dalej bez straty wydobywania surki?
Możliwość wydobywania surowców z mapy Wenusa tracisz w momencie odkrycia syntezatora genów w Epoce Kosmicznej: Księżyc Jowisza w drzewku badań. Zostaje Ci opracowanie technologii syntezatorów i wybudowanie ich w mieście.

Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza.
Można to porównać z działaniem supporterów w pierwszej odpowiedzi czyli: ctrl+c i ctrl+v.
Zmieniła się szata graficzna, parametry budynków mieszkalnych, zaopatrzenia etc., mechanika gry pozostaje bez zmian. Prowincje na mapach odkryłem walcząc jednostkami z poprzedniej epoki (brak balansu w walkach). Kolonia księżyca Jowisza to dokładnie ten sam odgrzewany kotlet tylko w innej panierce.
Perła jest dla graczy którzy planują wejść w Epokę: Arktyczna Przyszłość lub Oceaniczna Przyszłość. Dla doświadczonych graczy w najwyższej epoce to takie większe Obserwatorium, budynek dla miłośników posiadania wszystkich pereł w mieście - dla mnie bezużyteczna.
 

alternatywa

Rycerz
Przestałeś grać ? też się nad tym zastanawiam :)

jedynie gvg mnie interesuje i ludzie w tej grze, reszta to totalna strata czasu, w szczególności gdy jak supporter wstanie lewą nogą i może sobie przekreślić cały dorobek kilku lat gry w sekundę. Ja na K dostalem bana za push międzyświatowy, podczas gdy caly server robił dokladnie to samo. Podyskutowałbym z adminem, ale on odpisuje po tygodniu w zgłoszeniach, więc jak oni mają graczy daleko to wnioski nasuwają się same.
 

Fatherland

Książę
nie Ty jeden... jest wielu ex w takiej sytuacji... nazwijmy to "czyszczeniem niewygody" ;)
interesiki zawsze będą szczególnie w wersji PL
 
Do góry