Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza - komentarze

dżejmsbąd

Wicehrabia
Perła fajna ze względu na towar do skarbca, szczególnie się przyda po zmianie epoki, żeby szybciej zaopatrzyć skarbiec w nowe towary. Drugi bonus, czyli surowce specjalne z niższych epok niepotrzebne, jak się jest już od dawna w Wenus i posiada się KT, czyli zapasów dużo więcej niż będzie potrzeba na technologie.
 

cayose

Szlachcic
Kolejna z rzędu beznadziejna i bezużyteczna perła. Przecież po przejściu całego drzewka badań towary specjalne są kompletnie niepotrzebne więc nie ma sensu stawiac tych syntezatorów czy wysyłać statki. Zaczynam podejrzewać, że to celowe działanie twórców, aby zmniejszać znaczenie pereł w grze na rzecz budynków eventowych. Może uznali, że ludzie za bardzo sie skupili na podnoszeniu poziomów pereł zamiast brac udział w eventach? Nie wiem, stawiam taką tezę, bo nie chce mi się wierzyć, że ktoś na prawdę uznał, że gracze z takiej perły sie ucieszą.
 
Kolejna z rzędu beznadziejna i bezużyteczna perła. Przecież po przejściu całego drzewka badań towary specjalne są kompletnie niepotrzebne więc nie ma sensu stawiac tych syntezatorów czy wysyłać statki. Zaczynam podejrzewać, że to celowe działanie twórców, aby zmniejszać znaczenie pereł w grze na rzecz budynków eventowych. Może uznali, że ludzie za bardzo sie skupili na podnoszeniu poziomów pereł zamiast brac udział w eventach? Nie wiem, stawiam taką tezę, bo nie chce mi się wierzyć, że ktoś na prawdę uznał, że gracze z takiej perły sie ucieszą.
Wiesz, towary specjalne będą potrzebne do kolejnej epoki. A że kolejna będzie najwcześniej za rok, to ktoś widocznie uznał, że nie zdążysz uzbierać przez ten czas zapasu ponad stan i taka perła się przyda. Szkoda, bo kosmos, który z początku wnosił coś nowego, już zaczął nużyć. Mars, asteroidy, Wenus, Księżyc Jowisza, potem coś dalej będzie... Będziemy tak eksplorować ten kosmos w nieskończoność, planeta po planecie, układ za układem? Kolejne kolonie, kolejne perły z nowymi, średnio przydatnymi bonusami, bo nie ma już co wymyślić? Ciekawa jestem dalszych planów twórców FOE.
 

piotresz

Hrabia
... Szkoda, bo kosmos, który z początku wnosił coś nowego, już zaczął nużyć. Mars, asteroidy, Wenus, Księżyc Jowisza, potem coś dalej będzie... Będziemy tak eksplorować ten kosmos w nieskończoność, planeta po planecie, układ za układem? Kolejne kolonie, kolejne perły z nowymi, średnio przydatnymi bonusami, bo nie ma już co wymyślić? Ciekawa jestem dalszych planów twórców FOE.
Kolejna epoka ma się nazywać Space Age Titan
Czyli Księżyc Saturna :(
 

midh

Wójt
Nie no perła idealna, postawię gdzieś pomiędzy koloseum a Notre Dame :D
A poza tym epoka wizualnie jest naprawdę śliczna :)
az takiego dramatu nie ma, perla daje surke do skarbca gildii wiec jakas wartosc przedstawia - bo idac Twoim tokiem rozumowania to Atomium jest jeszcze gorsza a wiemy, ze jest czesto stawiana przez zaawansowanych graczy
 

Montaron

Rycerz
Nie zgodzę się.
Perła jest słaba i według mnie nie opłaca się stawiać. Na 10 poziomie (jeśli dobrze widzę) daje aż 25 towarów do skarbca i 17% do zbiorów
perła nie jest słaba, skoro ludzie stawiają tak chętnie atomium to na pewno się nią zainteresują. Ktoś kto ją postawi będzie celował raczej w conajmniej 70 poziom a nie 10;)
 

Gozur

Wójt
perła nie jest słaba, skoro ludzie stawiają tak chętnie atomium to na pewno się nią zainteresują. Ktoś kto ją postawi będzie celował raczej w conajmniej 70 poziom a nie 10;)
Atomium było stawiane teraz mało kto to robi.
A każda perła ma swoich zwolenników - nawet wyrocznia jest obecnie stawiana.
PS. O której będzie ta "nowa, wspaniała" epoka?
 

dawid17612

Hrabia
Aktualizacje są w godzinach 8-10 13-15 oraz 17-19

wszystko zależy jak się wyrobią, :D hehehehe..
jak nie wyrobią się do 10 to wiadomo że będzie w późniejszych godzinach :D
 

DonBeker

Baron
Czyli zamierzacie przelecieć do powtarzalnych zadań od razu na starcie i handel? Gildie chyba tego nie polubią na GPC...
 
Wiesz, towary specjalne będą potrzebne do kolejnej epoki. A że kolejna będzie najwcześniej za rok, to ktoś widocznie uznał, że nie zdążysz uzbierać przez ten czas zapasu ponad stan i taka perła się przyda. Szkoda, bo kosmos, który z początku wnosił coś nowego, już zaczął nużyć. Mars, asteroidy, Wenus, Księżyc Jowisza, potem coś dalej będzie... Będziemy tak eksplorować ten kosmos w nieskończoność, planeta po planecie, układ za układem? Kolejne kolonie, kolejne perły z nowymi, średnio przydatnymi bonusami, bo nie ma już co wymyślić? Ciekawa jestem dalszych planów twórców FOE.
Jeszcze Tytan przed nami. Więc zostajemy w kosmosie.
 
Do góry