Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza - komentarze

aza III

Wójt
Gdyby perla we wcześniejszych epokach dawała towary zamiast zaopatrzenia może ktoś by ja postawił. W takim wypadku jest to perła tylko dla najwyższych epok. I w sumie dobrze, wizualnie niepasuje choćby do rozkwitu średniowiecza;)

Skoro wchodzi nowe 9 portretów to mam pytanie do modów oraz innych graczy...czy jest jakaś możliwość zdobycia starszych portretów a dokładnie tych z mapy?
 

dawid17612

Hrabia
widze kolejny błąd, wiki FOE eng, jest pokazane ze za kontynent będą 2 rozszerzenia, tutaj podajecie ze będzie 1szt.
czyżby kolejny przekręt na rozszerzeniach ?
 

GEoMax

Baron
Podbijając prowincję na mapie też można dostać portret / to takie proste / co tu rozumieć :)

Czasami coś jest tak proste ,że wydaje się zbyt skomplikowane
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
widze kolejny błąd, wiki FOE eng, jest pokazane ze za kontynent będą 2 rozszerzenia, tutaj podajecie ze będzie 1szt.
czyżby kolejny przekręt na rozszerzeniach ?

Mógłbyś podać link do artykułu? Na mapie księżyca Jowisza będzie tylko jedna prowincja zapewniająca dodatkowe Rozszerzenie terenu.
 
Każda prowincja na mapie ma jakiegoś władcę...wladca ma swój portret. I taki portret chciałbym uzyskać:)

Hmm to dlaczego po podbiciu prownicji takowego portretu nie posiadam? Wytłumacz mi to skoro to wszystko takie proste.
Portrety dostaje się za wykonanie zadań nie za samo podbicie prowincji.
 

GEoMax

Baron
aza III
" Hmm to dlaczego po podbiciu prownicji takowego portretu nie posiadam? Wytłumacz mi to skoro to wszystko takie proste. "
Czasami coś jest traktowane jako pakiet i dopiero za całokształt dostajesz nagrodę czytaj portret
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Każda prowincja na mapie ma jakiegoś władcę...wladca ma swój portret. I taki portret chciałbym uzyskać:)
Nie ma dostępnych takich portretów z mapy. Są za zadania taki najbardziej powiązany z mapą chyba jest jako linia dodatkowa i prowincje są dodane (ku czci jednego z pracowników Inno który zmarł)
Nie pamiętam żeby były inne powiązane mapa :rolleyes:

Jeżeli natomiast portrety są do zdobycia z drzewka technologii to nie zdobywa się ich w inny sposób. Wyjątkiem są portrety za eventy które występują najczęściej w dwóch rodzajach żeński/męski i takie brakujące portrety można zdobyć w eventach takich jak ostatni (brakujące bo dostaje się portret zgodny płciowo z wybranym, nie zawsze ale często tak było)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Chciałbym wiedzieć co znaczy % w statystyce perły ? Na co jest ta szansa ?
Rdzeń AI wytwarza w ciągu 24 godzin określoną ilość towarów gildii . Po zebraniu od Arktycznej Przyszłości w górę, wzmacnia pierwsze kolekcje towarów specjalnych z Portu Arktycznego, Terminalu Oceanicznego lub Syntezatorów Towarów Specjalnych. W Epokach przed Arktyczną Przyszłością zamiast tego zwiększa kolekcje zaopatrzenia. Zaopatrzenie zebrane z Pereł Architektury nie podlega zwiększeniu zaopatrzenia.

Oczywistym jest, że to nie szansa tylko procent wzmocnienia.

np. pierwszy poziom to 4X5% znaczy, że zwiększa pierwsze 4 zbiory o 5%, oczywiście od epoki AP jeśli nie masz syntezatorów to zwiększy tylko o ile będzie, zbiór prometu i muszelek. Dokładnie tak samo działa bonus Latarni.
Więcej https://forgeofempires.fandom.com/wiki/A.I._Core

Perła bez znaczenia strategicznego, dla kolekcjonerów i szaleńców. W mojej opinii.
 
Ostatnia edycja:

Montaron

Rycerz
Dla tych którzy dbają o skarbiec gildii jest to bardzo ciekawa perła. Podobna do atomium więc pewnie ją zbuduję;) Drugi bonus jest tutaj całkowicie bezużyteczny bo wymaga postawienia w mieście syntezatorów
 

Borisel

Hrabia
Dziękować . Faktycznie zmyliła mnie ikonka - myślałem dotąd że to ilość towaru specjalnego , który wpada - jak przy pierwszym poziomie wpada po 4 z arktyki , oceanu , marsa etc . Więc ta perła ma duży sens jeśli się postawi syntetyki w mieście . A tak to bez sensu perła
 

Marik

Książę
Siedzę w żelazie więc dla mnie perła idealna, coś jak lepsza wersja atomium i zajmuje 5x5 więc tragedii nie ma, a im więcej idzie do skarbca tym lepiej
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Dziękować . Faktycznie zmyliła mnie ikonka - myślałem dotąd że to ilość towaru specjalnego , który wpada - jak przy pierwszym poziomie wpada po 4 z arktyki , oceanu , marsa etc . Więc ta perła ma duży sens jeśli się postawi syntetyki w mieście . A tak to bez sensu perła
To chyba dla tych co szybko zmieniają epoki i zaczynają raczej kosmiczne. Chyba że coś zostanie pozmieniane z towarami (w sensie do użycia towarów) że będzie miało to sens.
Ja czekam na tą następną... wg teorii równości w naturze ^^
 

alternatywa

Rycerz
To chyba dla tych co szybko zmieniają epoki i zaczynają raczej kosmiczne. Chyba że coś zostanie pozmieniane z towarami (w sensie do użycia towarów) że będzie miało to sens.
Ja czekam na tą następną... wg teorii równości w naturze ^^
Super , dla tych co graja parę lat to znowu nic ciekawego. Piach w oczy i tyle
 
Do góry