Dziwne Zwyczaje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
To skoro już mowa o prywatnym życiu to:
Nie jem chipsów, nie pije coli (tylko w kinie) (choć lubię obie rzeczy).
Robić dziennie bez przerwy przynajmniej 80 brzuszków (rekord to 250 bez przerwy).
Często w domu myć podłogi, dbać o ład i porządek i być sprawiedliwym. W zwyczaju mam też w soboty być w złym humorze :(
 

DeletedUser8110

Guest
Ja za każdym razem jak przebudowuje miasto mam ambitny plan, że 'tym razem będzie ładnie, chaotycznie i naturalnie'... Po czym bierze górę pedantyzm i kończy się jedną aleją, wokół której zebrane są budynki eventowe w pozornym chaosie, a reszta stoi równiutko poukładana i posegregowana...
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
siorprajs, dlatego ja już niczego nie planuję :p upycham tylko tak, by zająć dostępne miejsce, a że panuje chaos... to takie w moim stylu, więc po co z tym walczyć?

Mam w zwyczaju moknąć na deszczu, bo nie mam w zwyczaju nosić parasola ;) jeśli korzystam z komunikacji miejskiej, to choćby było słońce i 30 stopni, to kiedy wysiądę rozpoczyna się 10 minutowa ulewa, która sprawia, że wyglądam jak po kąpieli we wzburzonym oceanie. I to już zostało okrzyknięte moim zwyczajem!
 

DeletedUser5869

Guest
USTKf2r.png

Kierowca tego busa chyba zbyt mocno się zaciągnął... Jeździ sobie w kółko po drogach odłączonych od ratusza :D Nawet po odświeżeniu.
 

DeletedUser8577

Guest
jesli chodzi o przebudowe miasta to u mnie jest proces ktory moze trwac nawet cala noc :p moje miasto ma byc ladne i juz.. ladne dla mnie ;))

-
 

DeletedUser13558

Guest
Też uwielbiam przemeblowywać miasto, ale byłoby fajniej jakby twórcy zaprojektowali jakiś wirtualny planer lub przechowywalnie dla budynków na czas przestawiania ;-)
 

DeletedUser11758

Guest
Ja od 2005 roku oglądam na TVP Audycje komitetów Wyborczych i dzięki temu oglądam spoty wszystkich partii które startują wyborach. Zbieram też puszki po napojach. Puszka Coca Coli , Cola Wiśniowa - smak beznadziejny ale ciekawy wygląd puszki , Sprite , Cola z napisem brat ,Cola z dwoma polarnymi misiami , Najbardziej wyjątkowe puszki Coli które zawierają stadiony które były na Euro 2012 , Fanta Pomarańczowa , Cola Zero. Puszki Pepsi. Puszka Pepsi powiększona od sklepu Żabka , Zwykła puszka Pepsi , Pepsi light . Pepsi Twist , 7 up i Mirinda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie zbieranie puszek to nie jest nic dziwnego. Pamiętam czasy kiedy jedynym zajęciem dzieci było właśnie takie kolekcjonowanie. Zbierało się wszystko zaczynając od puszek przez kapsle od chipsów Star Foods, a kończąc na kolorowych karteczkach w segregatorze. Pewnie jakby moje dziecko dzisiaj przyszło z puszkami do domu to wyrzuciłabym je na śmietnik, bo obecnie można wiele ciekawszych rzeczy sobie znaleźć.
Ja osobiście mam w dziwnym zwyczaju długo spać. Bardzo chciałabym wcześniej wstawać, ale niestety nie udaję mi się tego zmienić.
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Pamiętam czasy kiedy jedynym zajęciem dzieci było właśnie takie kolekcjonowanie. Zbierało się wszystko zaczynając od puszek przez kapsle od chipsów Star Foods, a kończąc na kolorowych karteczkach w segregatorze

Do dzisiaj mam tazosy ze Star Wars i pamiątkowy segregator z karteczkami, a nawet wieczkami z jogurtów, które były ozdobione wizerunkami postaci z bajek :) Kolekcjonować można przeróżne dziwne rzeczy... moim dziwnym zwyczajem było zbieranie wycinków z gazet o Adamie Małyszu :haha: jakoś od 1997 roku już chyba, albo '98. Kolekcjonowałam równieżbilety MZK, PKP, oraz lotnicze, żeby potem zobaczyć, jak wiele ich się nazbierało. Ale w końcu poszły na podpałkę, bo uznałam, że to faktycznie dziwny zwyczaj.

Mam również kolekcję etykiet z piwa, którą przekazał mi wujek, a zbierał to zanim pojawiłam się na świecie, więc od czasu do czasu dorzucam tam jakąś ciekawą etykietę :)
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Ja tam wszelkiego rodzaju bilety zbieram od jakichś 13 lat i nie mam zamiaru ich wyrzucać, zawsze to jakaś pamiątka zostanie :D
 

DeletedUser5506

Guest
Ja trzymam kartki z ktorymi sie wymienialem z kolezankami w podstawowce ;/
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak mówimy o kolekcjach, to ja zawsze z wypraw z butelką wina lub czegoś oryginalnego wracam, a jeszcze wszyscy podłapali w domu moje hobby i zawsze w prezencie mi przywożą butelkę :haha:
 

DeletedUser4259

Guest
Jak mówimy o kolekcjach, to ja zawsze z wypraw z butelką wina lub czegoś oryginalnego wracam, a jeszcze wszyscy podłapali w domu moje hobby i zawsze w prezencie mi przywożą butelkę :haha:

pustą butelkę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12062

Guest
Jak dla mnie zbieranie puszek to nie jest nic dziwnego. Pamiętam czasy kiedy jedynym zajęciem dzieci było właśnie takie kolekcjonowanie. Zbierało się wszystko zaczynając od puszek przez kapsle od chipsów Star Foods, a kończąc na kolorowych karteczkach w segregatorze. Pewnie jakby moje dziecko dzisiaj przyszło z puszkami do domu to wyrzuciłabym je na śmietnik, bo obecnie można wiele ciekawszych rzeczy sobie znaleźć.
Ja osobiście mam w dziwnym zwyczaju długo spać. Bardzo chciałabym wcześniej wstawać, ale niestety nie udaję mi się tego zmienić.

Kolorowe karteczki w segregatorze... zapomniałem o tym zupełnie :). O tych godzinach przeglądania, próbach wymiany etc.

Mam takie głupie wrażenie, że to nie dzieciaki są teraz mało ambitne tylko wszelkiego rodzaju twórcy produktów nie zapewniają już takiej rozrywki.... Pamiętacie kiedyś zabawki w jajkach niespodziankach?? Super wykonane modele aut, składające się z kilku części a nie paskudne figurki jedno elementowe.... Do tej pory mam kilka jeszcze a to już... hoho lat ;P. Głupia i paskudna w smaku, twarda jak cholera guma Turbo zawierała karteczkę z fotką auta i opisem... I człowiek prasował je pod ścierką, dbał jak o największy skarb :). A ile wyrobów w wtedy zawierało takie banalne ale jakże magiczne wtedy rzeczy :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Kolorowe karteczki w segregatorze... zapomniałem o tym zupełnie :). O tych godzinach przeglądania, próbach wymiany etc.

Mam takie głupie wrażenie, że to nie dzieciaki są teraz mało ambitne tylko wszelkiego rodzaju twórcy produktów nie zapewniają już takiej rozrywki.... Pamiętacie kiedyś zabawki w jajkach niespodziankach?? Super wykonane modele aut, składające się z kilku części a nie paskudne figurki jedno elementowe.... Do tej pory mam kilka jeszcze a to już... hoho lat ;P. Głupia i paskudna w smaku, twarda jak cholera guma Turbo zawierała karteczkę z fotką auta i opisem... I człowiek prasował je pod ścierką, dbał jak o największy skarb :). A ile wyrobów w wtedy zawierało takie banalne ale jakże magiczne wtedy rzeczy :)

Ja myśle że teraz jest taki ogrom "super oryginalnych gadżetów" że nie przejdzie takie coś, kiedyś nie było sklepów z wystawami pełnymi choćby Hello Kitty ;) ja musiałam sobie z Francji od cioci zażyczyć i dostałam karteczkę nikt inny takiej nie miał! A teraz masz wchodzisz i wszędzie do kupienia figurka z gumy za 200 stuwy bo ta jest oryginalna a dziecko tym sie nawet nie bawi :/


pustą butelkę?

Pełną, pusta to się robi.

Sama nie! :D //PablooS
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11758

Guest
Kiedyś zbierałem kapsle , naklejki , figurki z pokemonami. Oglądałem sporo tej bajki. Zebrałem też sporo figurek Smerfów Zawody Świata. Bardzo ciekawa seria ale niestety książka plus figurka lub część domku plus naklejki kosztuje aż 25 zł.Niestety musiałem przestać zbierać te Smerfy. Kiedyś oglądałem jak miałem czas posiedzenia sejmu. Dzisiaj TVP INFO nie pokazuje posiedzenia sejmu i cenzuruje decyzję rządu. Szopka noworoczna – cykliczny program satyryczny (z reguły z wierszowanymi, rymowanymi tekstami i piosenkami) ukazujący w krzywym zwierciadle główne siły polityczne kraju i wydarzenia minionego roku. Ukazuje się z reguły w Sylwestra lub Nowy Rok. Wykorzystuje różne techniki wyrazu: maski, animacja, kukiełki. Piosenki są przeróbkami popularnych utworów muzycznych.Bardzo ciekawa ale teraz nie robią jej. TVP stało się tubą propagandową PO.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
PO???
Mnie sie wydawało że PiS, a tej szopki to już nie nagrywają? Ja co roku oglądam... Wydawało mi się że i w tym roku była.

@up oczywiście PablooS ze nie sama, zazwyczaj jak ktoś wpada do nas... Jednak ciężko oferować wino zazwyczaj wszscy na piwie jadą :/
 

DeletedUser4259

Guest
czy całego tego tematu nie należałoby przenieść do offtop'u?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Czy temat do dyskusji musi być od razu offtopem?

P.S Zdanie zaczynamy wielką literą. Wczoraj poprawiałeś innych, a sam robisz podstawowe błędy. Hipokryzja?
Nie - cały ricky! :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bo to dziwne zwyczaje Rickiego, wszystko zależy którą nogą wstał, albo jest markotny i czepia się wszystkiego albo wesoło gania i merda ogonkiem ^^
 

DeletedUser4259

Guest
Czy temat do dyskusji musi być od razu offtopem?

P.S Zdanie zaczynamy wielką literą. Wczoraj poprawiałeś innych, a sam robisz podstawowe błędy. Hipokryzja?
Nie - cały ricky! :D

"Jeśli chcesz porozmawiać o podbojach, pochwalić się swoją metropolią albo zamienić słówko o innych aspektach Forge of Empires, to jest miejsce dla Ciebie!"

co wspólnego mają smerfy, kapsle i butelki po winie z FoE?

btw: ja nie piszę zdań - nie stawiam kropek :D
 

DeletedUser8110

Guest
Ale pytajniki już stawiasz... ;)

Niech ten temat jednak pozostanie dyskusją o dziwnych zwyczajach, a nie polityce.
 

DeletedUser12062

Guest
"Jeśli chcesz porozmawiać o podbojach, pochwalić się swoją metropolią albo zamienić słówko o innych aspektach Forge of Empires, to jest miejsce dla Ciebie!"

co wspólnego mają smerfy, kapsle i butelki po winie z FoE?

btw: ja nie piszę zdań - nie stawiam kropek :D

Po części jest to rozmowa o podbojach ;P. Moja kolekcja butelek po angielskich piwach, szklanek do nich wypchanych korkami po winach jest nad monitorem i przy każdej walce to widzę ;P:p

Co do końcówki cytatu, mam wrażenie, zwłaszcza w weekendy, że alkohol, czyli również kolekcjonowanie opakowań po spożyciu, jest elementem gry ;P.
 
Do góry