Dziwne Zwyczaje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4428

Guest
Siema, nie wiem jak wy, ale ja mam bardzo dużo różnych zwyczajów, które (według mnie) do normalnych nie należą. Ciekawi mnie, jakie są wasze zwyczaje.

Moim zwyczajem jest m. in. wieczne zostawianie wszystkich dróg i ozdóbek (lepszych czy gorszych) podczas jakiegokolwiek "przemeblowania" miasta. Na obrazku widać screen z mojego ostatniego "remontu":

http://i.imgur.com/aRzWV3R.jpg
 

DeletedUser5506

Guest
Co tu jest zaplanowanego? ;o To jest chaos ! ! ! Taka ilosc drog ze idzie sie pogubic :D

Swoja droga ja tez kiedys ladnie ukladalem dekoracje, do czasu gdy wiecej gwiazdek bylo nad nimi niz nad budynkami...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4428

Guest
Spokojnie, to tylko faza przejściowa :p

A co do dróg, to właśnie zamieniałem zwykłe na jezdnie, a kto wie, może się to przydać
 

DeletedUser5506

Guest
Oczywiscie zartowalem bo zauwazylem ze "troszke" budynkow dopiero rusztowania ma :D

Haha, robie tak samo mimo ze mam mlotkow i monet tyle ze nigdy ich nie wydam to oszczedzam kazdy kawalek drogi :D
 

DeletedUser4428

Guest
to mieszkania, żeby zburzyć te stare kamienice i postawić budynki towarowe
 

DeletedUser

Guest
A ja mam taki zwyczaj, że podczas eventu potrafię 3 dni nie zbierać produkcji i towarów. Dodatkowo muszę mieć porządek w mieście, czyli muszę mieć budynki towarowe w jednym miejscu, produkcyjne w jednym, domki w jednym itd., a perły na górze.
Najdziwniejsze jest jednak to, że nigdy nie mogę się zdecydować, gdzie rozszerzyć teren i dlatego mam ich już (na głównym świecie) z 10 + 10 000 medali, a aktualne rozszerzenie za nie kosztuje ich 500. :)
 

DeletedUser3876

Guest
Siema, nie wiem jak wy, ale ja mam bardzo dużo różnych zwyczajów, które (według mnie) do normalnych nie należą. Ciekawi mnie, jakie są wasze zwyczaje.(...)

Ja mam w zwyczaju spać po lewej stronie łóżka (po prawej dręczą mnie koszmary). W zwyczaju mam też wypijać przynajmniej 2 litry mleka na dzień. Również w zwyczaju mam, kiedy do pracy idę na 5 rano, oglądać filmy do godziny 3. W zwyczaju mam trzymać nogi wysoko, kiedy siedzę przy biurku przy komputerze...
To tyle o moich zwyczajach :) (A że nie dotyczące gry... nie było napisane o jakie zwyczaje chodzi:haha:)
 

DeletedUser

Guest
To jakim ty cudem się rozwijasz? :O
Poza eventami zbieram normalnie zaopatrzenie i resztę. Mam perły, które mi wystarczają na towary, ale mam jeszcze 2 budynki towarowe. Mam nagromadzone 10 000 000 kasy i 5 000 000 zaopatrzenia. Zużywam mniej niż dostaje. I jakoś to wychodzi.:D

Ja mam w zwyczaju spać po lewej stronie łóżka (po prawej dręczą mnie koszmary). W zwyczaju mam też wypijać przynajmniej 2 litry mleka na dzień. Również w zwyczaju mam, kiedy do pracy idę na 5 rano, oglądać filmy do godziny 3. W zwyczaju mam trzymać nogi wysoko, kiedy siedzę przy biurku przy komputerze...
To tyle o moich zwyczajach :) (A że nie dotyczące gry... nie było napisane o jakie zwyczaje chodzi:haha:)
A to ja takich nie mam :p :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja mam w zwyczaju spać po lewej stronie łóżka (po prawej dręczą mnie koszmary). W zwyczaju mam też wypijać przynajmniej 2 litry mleka na dzień. Również w zwyczaju mam, kiedy do pracy idę na 5 rano, oglądać filmy do godziny 3. W zwyczaju mam trzymać nogi wysoko, kiedy siedzę przy biurku przy komputerze...
To tyle o moich zwyczajach :) (A że nie dotyczące gry... nie było napisane o jakie zwyczaje chodzi:haha:)

2 litry mleka?! To się nie dziwie ze masz 2 metry... Tylko jak ty nogi musisz w takim wypadku przed tym pc siedząc zadzierać :haha:

Mam w zwyczaju dbanie o ogródek, nie było by nic dziwnego w tym gdyby nie to że ostatnio nożyczkami trawę przycinałam bo była nie tak ;)
Co jest tez dziwne dla innych celebruje swój posiłek, to znaczy pierw szykuje jedzenie rozstawiam wszystko i dopiero konsumuje na spokojnie, wiele osób je prosto z patelni jeszcze, a ja potrafię widelec przecierać szmatką żeby był idealnie świecący 8>
I kolejny dziwny zwyczaj zaobserwowany przez znajomych to mycie zębów, nie dość że robię to często to jeszcze co innych bulwersuje chodze po całym domu i nawet po dworze, dla mnie to dziwne nie jest ale co ja tam wiem :D
 

DeletedUser

Guest
A ja mam dziwny zwyczaj wpatrywać się i podziwiać jak pracują ludzie w moim mieście. Miło popatrzeć jak człowieczek cały czas stoi przy jednym krzaczku w winnicy i cały czas zbiera nieskończone ilości winogrona do pełnego od X czasu wiaderka i zastanawiam się czy oni się z Hogwardu nie urwali? :p

Tak wiem to tylko animacja ale czasem można sie posmiać :D
 

DeletedUser4259

Guest
[...] Mam w zwyczaju dbanie o ogródek, nie było by nic dziwnego w tym gdyby nie to że ostatnio nożyczkami trawę przycinałam bo była nie tak ;)
Co jest tez dziwne dla innych celebruje swój posiłek, to znaczy pierw szykuje jedzenie rozstawiam wszystko i dopiero konsumuje na spokojnie, wiele osób je prosto z patelni jeszcze, a ja potrafię widelec przecierać szmatką żeby był idealnie świecący 8>
I kolejny dziwny zwyczaj zaobserwowany przez znajomych to mycie zębów, nie dość że robię to często to jeszcze co innych bulwersuje chodze po całym domu i nawet po dworze, dla mnie to dziwne nie jest ale co ja tam wiem :D

owszem, lubię porządek i czystość, ale pedantów nie cierpię <3
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Pedantem bym się nie nazwała bo równie dobrze żyje mi się w swoim nieładzie żeby nie powiedzieć syfie, jak i w porządku ;)
Czasami po prostu jak się na coś zagnę to tak ma być i tyle, nie po to tyle ten ogródek wyprowadzałam żeby mi tu trawa coś przeszkadzała w efekcie końcowym :p
 

DeletedUser4428

Guest
Ja w zwyczaju mam natomiast wsypywanie ogromnych ilości cukru do napoi typu herbata. Mam też w zwyczaju nie dawania filmom łapek w dół, nie ważne czy film jest dobry czy nie. Moim kolejnym zwyczajem jest irytowanie się ZAWSZE kiedy ktoś pisze słowa kończące się na -om. Czy jest napisany poprawnie czy też nie, nie mogę się do tego przyzwyczaić.
 

DeletedUser3

Guest
Ja mam w zwyczaju tworzenie kontrolowanego chaosu. Tj. nie lubię, gdy w moim mieście jest ułożonych np. 20 domów tego samego typu koło siebie. Wolę jakoś je ze sobą mieszać żeby wyglądało bardziej naturalnie.
Nie lubię też umieszczać Pereł na obrzeżach miast, jak robi wiele osób (bo łatwiej rozplanować) - wolę je umieszczać bardziej w głębi miasta, z dokładnie tego samego powodu: nie wygląda to wtedy tak sztucznie.
 

chudya

Hrabia
Ja mam w zwyczaju tworzenie kontrolowanego chaosu. Tj. nie lubię, gdy w moim mieście jest ułożonych np. 20 domów tego samego typu koło siebie. Wolę jakoś je ze sobą mieszać żeby wyglądało bardziej naturalnie.
Nie lubię też umieszczać Pereł na obrzeżach miast, jak robi wiele osób (bo łatwiej rozplanować) - wolę je umieszczać bardziej w głębi miasta, z dokładnie tego samego powodu: nie wygląda to wtedy tak sztucznie.

Zgadzam się w całej rozciągłości, ale tutaj jednak reżim terenu stanowi, że inaczej układa sie miasto.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja wcześniej spychałam perły zakończone na obrzeza teraz mam problem bo przecież nie wepchnę ich spowrotem na środek hihihi

Przypomniało mi się jeszcze cóś mam w zwyczaju noszenie kolorowych skarpetek oraz używanie słów "zamierzchłych" w piśmie i mowie, z tego powodu kłócę się czasem z wordem bo on sugeruje że to słowo nie jest już w obiegu i zmienia je na nowoczesne :(
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś Word podkreślał wyraz "pyta" sugerując, że to słowo powszechnie używane jest za wulgarne. Nie pamiętam do której wersji tylko to było.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam w zwyczaju tworzenie kontrolowanego chaosu. Tj. nie lubię, gdy w moim mieście jest ułożonych np. 20 domów tego samego typu koło siebie. Wolę jakoś je ze sobą mieszać żeby wyglądało bardziej naturalnie.
Nie lubię też umieszczać Pereł na obrzeżach miast, jak robi wiele osób (bo łatwiej rozplanować) - wolę je umieszczać bardziej w głębi miasta, z dokładnie tego samego powodu: nie wygląda to wtedy tak sztucznie.

O! Też tak robię. Zwłaszcza, że lubię patrzeć na miasto i wolę, by było ładne.
 

DeletedUser8507

Guest
O! Też tak robię. Zwłaszcza, że lubię patrzeć na miasto i wolę, by było ładne.
Najlepiej aby było funkcjonalne i ładne U mnie to są nawet jest strefa wakacyjna :p
Ja mam taki zwyczaj że zostawiam niektóre budynki pomimo że są ze starszej epoki np. trzymam dom arkadowy w przemyśle i będę go trzymał dalej czemu? BO MOGĘ! No... i jest ładny, ale trzymam też inne budynki-nie wszystkie kasuje, a dekoracji nie chce mi się ,,odświeżać"
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Mam w zwyczaju ładować się w każde możliwe bagno, jakie można spotkać na życiowej drodze ;)

Mam w zwyczaju pojawiać się i znikać.

W grze mam w zwyczaju narzekać na chaos w mieście, a potem go koniecznie utrzymywać.
 
Do góry